Jump to content
Sign in to follow this  
SELES

narciarze.pl

Recommended Posts

narciarze.pl

 

Jeden z ostatnich zakupów.

Patrze się na nią od kliku dni i jakoś finalnie nie mam do niej przekonania, ale nie jestem narciarz, może nie czuję klimatu.

 

Jak Wam się podoba, na ile wyceniacie dla KK?

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
narciarze.pl

 

Jeden z ostatnich zakupów.

Osobiście jakoś nie mam do niej przekonania, ale nie jestem narciarz, może nie czuję klimatu.

 

Jak Wam się podoba, na ile wyceniacie dla KK?

 

Fajna domena. Sam chciałem licytować, ale jakoś się rozmyśliłem. Znając Ciebie to pewnie pójdzie za jakieś 10k :)

 

Powodzenia w sprzedaży

Share this post


Link to post
Share on other sites

Solidna inwestycja. Narty mają sporą rzeszę zwolenników i nie masz szans aby to minęło. Aż się prosi żeby ją zagospodarować a nie sprzedawać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

domena fajna :) ale również zająłbym się jej developingiem ewentualnie zbudowaniem serwisu pod klienta końcowego

 

myślę że średnie XXXX jest realne dla kk

Share this post


Link to post
Share on other sites
narciarze.pl

 

Jeden z ostatnich zakupów.

Patrze się na nią od kliku dni i jakoś finalnie nie mam do niej przekonania, ale nie jestem narciarz, może nie czuję klimatu.

 

Jak Wam się podoba, na ile wyceniacie dla KK?

 

ładna, tylko kto to kupi za większą kwotę ? lepiej postaw narciarską społecznościówkę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W pierwszym momencie fajna, a po chwili zdajesz sobie sprawę, że to nie narty.pl i chcąc budować portal godzisz się w pewien sposób na dominację ze strony konkurencji.

Mnie się w każdym razie podoba :) Myślę, że nie przepłaciłeś.

Dla EU średnie x.xxx PLN.

 

#narty24.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg mnie domena osiagnela tzw. poziom okazji dla inwestora. Relacja jakosc / cena jest juz za niska.

Ludzie nawet nie uzywaja slowa narciarze tak czesto http://www.google.com/trends?q=narciarze&ctab=0

O wiele lepsze sa inne: narty, narciarz, itp.

Dla klienta koncowego około 10 tys.

Edited by jamesbond

Share this post


Link to post
Share on other sites
Solidna inwestycja. Narty mają sporą rzeszę zwolenników i nie masz szans aby to minęło.

Trzeba jednak pamiętać, że dużo osób przesiada się na snowboard.

Zwłaszcza młodzi preferują deski a to może oznaczać, że z czasem narciarzy może ubywać.

Ponadto konkurencję nartom może zrobić także trajka.

 

A trajkarz.l i trajkarze.pl jeszcze wolna.

Triker.pl już zajęta a trikker.pl oczekuje właśnie w kolejce na rejestrację :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dobra inwestycja

 

Na pewno nie przepłaciłeś.

 

Teraz kwestia, czy znajdzie się KK (może to trochę czasu zająć) :) Warto coś na niej postawić.

 

# OfertyNarciarskie'pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi też coś się w niej nie podoba ale na pewno się sprzeda za całkiem znośne pieniądze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taka domene najlepiej porzadnie zagospodarowac, wtedy serwis z taka domena moze byc warty naprawde niezle pieniadze.

 

Powodzenia! :)

 

P.S. Dziwne jest to, ze niektorzy forumowicze na pytanie o wycene nowego zakupu, raz odpowiadaja, ze domena jest warta tyle za ile sie ja kupilo, a innym razem rzucaja "srednie Xk lub XXk" kompletnie bez uzasadnienia.

Edited by lewho85

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przekonujecie mnie powoli do postawienia czegoś, jest dobry czas, do zimy jeszcze sporo czasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przekonujecie mnie powoli do postawienia czegoś, jest dobry czas, do zimy jeszcze sporo czasu.

Plus to co Powiedział Apze. Jest wiecej warta niż dałeś a z zagospodarowaniem pewnie sobie poradzisz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×