Jump to content
Sign in to follow this  
Domeny_Wroclaw

Łapanie domen - ile czasu ?

Recommended Posts

Mam pytanie techniczne do dropped.

Na ile czasu przed usunięciem domeny trzeba ją dodać do przechwycenia, żeby została uwzględniona w "łaparce"?

Czy mogę np. dodać domenę kilka sec. przed i system będzie próbował ją przechwycić ?

Dziękuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam pytanie techniczne do dropped.

Na ile czasu przed usunięciem domeny trzeba ją dodać do przechwycenia, żeby została uwzględniona w "łaparce"?

Czy mogę np. dodać domenę kilka sec. przed i system będzie próbował ją przechwycić ?

Dziękuję.

Odpowiadam za siebie. Kilka razy udało mi się dodać domenę do łaparki dosłownie kilka minut przed uwolnieniem (3-5 minut) - mogłem brać udział w licytacji.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piszecie o dwóch różnych rzeczach.

 

@Gaudzinski: lepiej zrobic to troche wczesniej. Automat moze nie zdarzyc dodac jej do kolejki poniewaz najprawdopodobniej nie uruchamia sie co kilka sekund... ani pewnie minut.

 

Gdzies chyba czytalem ze dobrze to robic najpozniej kilka godzin przed koncem.

 

Natomiast zupełnie inna sytuacja ma miejsce gdy ktoś inny dodał domenę wcześniej do przechwycenia i o której właśnie pisze @maryuse.

Ma ona miejsce gdy wiecej osob zglosilo domene do przechwycenia wczesniej. Wtedy masz prawo licytowac ta domene jesli zostala przechwycona.

 

Jesli bedziesz czekal na ostatnia chwile z dodaniem domeny do przechwytu moze sie okazac ze jakis konkurencyjny robot ja przejmie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, jak teraz.

 

Ale około pół roku temu dodałem domeny 15 minut przed spadem - i dropped zarejestrował dla mnie - nie było innych chętnych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×