Jump to content
bbad

BBCHD.pl

Recommended Posts

Witam.

Właśnie wykupiłem domenę pod swoją stronę o produktach spożywczych: Bigos, Bułki, Chleb i Drób.

 

Na ile ją wyceniacie?

 

Pozdrawiam wyceniających!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie rozumiem, kupiłeś domenę dla siebie i pytasz o jej wartość?

Jak widzisz, to zlepek tych wszystkich liter tworzy dla Ciebie jakiś sens, dla mnie nie.

Osobiście wyceniam ja na reg fee, ponieważ jest to 5 literowa domena, jeszcze nie przyszedł na nie czas i pewnie nie przyjdzie w najbliższym czasie.

 

Takie moje zdanie na ten temat,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fantastyczna domena, super. Koniecznie ją zarejestruj i trzymaj, bo pięcioliterówki drożeją.

 

DOMAIN: bbchd.pl is in the queue for registration

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam.

Właśnie wykupiłem domenę pod swoją stronę o produktach spożywczych: Bigos, Bułki, Chleb i Drób.

 

Na ile ją wyceniacie?

 

Pozdrawiam wyceniających!

 

poczekaj aż BBC dowie się, że masz taką domenę :)

Zakładaj szybko ten sklep :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro temat nie jest jeszcze zamknięty z wiadomego powodu to dodam, że domena nie jest wcale taka beznadziejna :)

choć cybersquatting

BBC HD: television perfected. With pictures five times sharper than standard definition tv and crystal-clear cinematic sound, this is television that will stimulate your senses. Combined with the best BBC drama, comedy, and factual programming, BBC HD offers a truly sensory experience.

Edited by Arcanis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właśnie wykupiłem domenę pod swoją stronę o produktach spożywczych: Bigos, Bułki, Chleb i Drób.

Hahah. :)

 

Normalnie jak grupa młodych artystów i literatów. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze to dopiero załapałem że to jest BBC HD :) wcześniej tego nie dostrzegłem, ale i tak dla mnie bez większej wartości, nawet gdyby miało by z tego coś być to i tak Ci by ją odebrali :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×