Jump to content
Pan_Grzegorz

Telefon z GPS - jaki polecacie?

Recommended Posts

Jaki polecacie telefon z GPS-em, Wi-Fi i co ważne, nie może mieć systemu dedykowanego? Aparat, muzyka mało ważne, co do wyświetlacza nie mam specjalnych wymagań, plusem będzie dobra bateria. Tel. będzie działał w Play-u. Cena do 1700 PLN.

Dziękuję za wszystkie dorady. :)

 

 

edit: Ktoś miał do czynienia z takim czymś?

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Nie wiem, co to jest "system dedykowany", ale jestem bardzo zadowolony z iPhone 3GS.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem, co to jest "system dedykowany"

Przeznaczony specjalnie dla danego tel, czyli wszystko poza standardowymi symbianem, WM, Androidem, itd. Nie wiem czy to się tak nazywa fachowo, ale musiałem znaleźć jakieś określenie :P

 

iPhone 3GS dla mnie za drogi :)

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
iPhone 3GS dla mnie za drogi :)

 

Grzegorz, zamów sobie przez ebay - ewentualnie dołożysz stówkę. Nic innego nie można doradzić poza iPhonem 3GS.

Mi się wcześniej bardzo podobał HTC Hero, ale nie kupiłem go.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Grzegorz, zamów sobie przez ebay - ewentualnie dołożysz stówkę. Nic innego nie można doradzić poza iPhonem 3GS.

Mi się wcześniej bardzo podobał HTC Hero, ale nie kupiłem go.

A ten HTC znacząco odbiega 3GS?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak szukałem telefonu to Hero był dość mocno porównywany do tego Iphona, osobiście uważam, że nadal jest Iphone, a reszta producentów kopiuje i próbuje go doścignąć.

Mam Hero i jestem zadowolony. Minusem jest brak dobrej nawigacji, osobno mam Navi na automapie i przy niej dużo innych wygląda słabo.

HTC Hero Vs Iphone 3GS - youtube

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przeznaczony specjalnie dla danego tel, czyli wszystko poza standardowymi symbianem, WM, Androidem, itd. Nie wiem czy to się tak nazywa fachowo, ale musiałem znaleźć jakieś określenie :)

 

Ja chcesz mieć coś specjalnego, unikalnego, to tylko Android na iPhonie mogę ci doradzić.

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
iPhone 3GS dla mnie za drogi :)

Czasem lepiej wydać trochę więcej, ale mieć naprawdę dobre narzędzie. Z iPhone na pewno będziesz zadowolony. W czerwcu wychodzi nowy model.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że wszyscy jednomyślni :) Chyba rzeczywiści trzeba będzie zacisnąć pasa i poczekać do tego czerwca, pewnie ceny 3GS wtedy spadną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja polecam któregoś z nowszych HTC z Androidem, lub iPhona.

 

Osobiście siedzę na wysłużonym HTC Magic i sobie bardzo chwalę :-).

Share this post


Link to post
Share on other sites

HTC Touch Pro - patrząc na funkcjonalność/przyzwyczajenie długo go na inny telefon nie zmienię :)

Jest też wersja 2 link do HTC tp2, może nieco lepsza, choć nie wiem co można by w nim poprawić, no może tylko cenę :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nawigacja na iP 3G też sobie dobrze radzi. Navigon 69.99 EUR. Jeszcze niedawno miałem Mio M400, ale Navigon ją totalnie zostawia ;-) Mam tylko nadzieje, że jak kupię nowego iP to moje zakupy w AppStore będą dla mnie dostępne?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam tylko nadzieje, że jak kupię nowego iP to moje zakupy w AppStore będą dla mnie dostępne?

Zakupy są przypisane do konta na itunes a nie do konkretnego urządzenia, więc oczywiście po zmianie iphone'a wszystkie kupione aplikacje nadal będziesz mógł na nim używać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zakupy są przypisane do konta na itunes a nie do konkretnego urządzenia, więc oczywiście po zmianie iphone'a wszystkie kupione aplikacje nadal będziesz mógł na nim używać.

I o to mi chodziło ;-) Dzięki!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja mam troszkę inny pogląd na całą sytuację :) .

 

Standardowa bateria w telefonach z dużym wyświetlaczem zazwyczaj trzyma dość krótko . Wykorzystując go dodatkowo jako GPS jeszcze szybciej rozładowuje ją Natomiast trzymanie go non stop podłączony do zapalniczki skraca żywotność baterii . Ja bym na Twoim miejscu zakupił normalny GPS

 

Nie wiem jak to się ma do Iphona bo nie miałem go i nie zamierzam , natomiast ktoś tu wspomniał o HTC HD2 , telefon ciekawy lecz jego bateria jest strasznie słaba

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×