Jump to content
korneliusz.com

Burdel w dropped.pl

Recommended Posts

Za to mi rezerwuje domeny podwójnie ;)

Czyli nic w przyrodzie nie ginie.

 

Od dawna archiwizuję "inwentarz", który posiadam na Dropped (rezerwacje również) bo widzę, że nie można zaufać systemowi.

W razie czego to nie wiem co potem mógłbym rejestrować.

 

U mnie jest podobnie- system rezerwuje domeny podwójnie. Mają jakiś problem z systemem bo co więcej system zarezerwował 2 domeny juz zarejestrowanie. Aktywowałem je do rejestracji i sa w statusie Oczekujących na rejestrację. Pewnie podobnie wygladała sytuacja w przypadku "odebranych" domen Katriny.

Edited by lenuncjo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fakt, zmiany w Dropped.pl są wprowadzane ostatnimi czasy nieprofesjonalnie, "na pałę".

 

Płatne kategorie są strasznie niejasno opisane. Zaczęło mi zżerać kasę za nie, więc wywaliłem WSZYSTKIE kategorie dla domen na sprzedaż, gdyż nie byłem w stanie zlokalizować które sa płatne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Michał kobitkę zdenerwowałeś ;) Trzeba jej wytłumaczyć, że nie było możliwości zarejestrowania takiej domeny i wynikało to jedynie z błędu systemu - nikt sobie nie przywłaszczył "Twoich" domen.

Już support tłumaczył, no ale...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fakt, zmiany w Dropped.pl są wprowadzane ostatnimi czasy nieprofesjonalnie, "na pałę".

 

Płatne kategorie są strasznie niejasno opisane. Zaczęło mi zżerać kasę za nie, więc wywaliłem WSZYSTKIE kategorie dla domen na sprzedaż, gdyż nie byłem w stanie zlokalizować które sa płatne.

 

Wystarczyło mail do nas i byśmy podpowiedzieli która domena ma ustawioną platna kategorie ;-) (Pomyslimy nad wprowadzeniem czegos co ułatwi znalezienie takiej domeny)

 

Pozdrawiam,

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tzn. że może naliczać mi opłaty za kategorie ustawione wcześniej? ;)

 

O tych nowych opłatach dowiedziałem się przypadkowo. ;) Wysłaliście maila?

Edited by korneliusz.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tzn. że może naliczać mi opłaty za kategorie ustawione wcześniej? ;)

 

O tych nowych opłatach dowiedziałem się przypadkowo. ;) Wysłaliście maila?

 

Jak dla mnie wynika, że tak, bo później nic nie mieszałem (mogę się dokładnie nie orientować w terminach wprowadzenia zmian ale raczej w kategoriach w ogóle nic nie ruszam).

 

Zorientowałem się po malejącycm saldzie. W historii finansów operacja widnieje jako "Promocja" ;)- to tak gdybyś chciał sprawdzić czy Ci kasy nie ściąga ;-)

 

Dzisiaj ustawiłem nieśmiało kategorie i będę sprawdzał saldo ;) Nadal nie wiem które są płatne, a które nie. W pomocy nie znalazłem takich informacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domenę można przypisać domyślnie do jednej kategorii. Dla osób chcących zwiększyć widoczność swojej domeny istnieje także możliwość podania do 3 dodatkowych kategorii, w cenie 2 groszy za każdy dzień i kategorię (w przypadku aukcji cena ta wynosi 5 groszy).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×