Jump to content
korneliusz.com

Burdel w dropped.pl

Recommended Posts

Czepiacie się, czepiacie, ale dropped przynajmniej dba o bezpieczeństwo i odpowiednią realizację cesji :) Przykład - wygrałem wczoraj pewną aukcję i dostałem w sumie 29 maili odnośnie zmiany abonenta domeny, wysłane co godzinę :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi ten serwis przypomina nieco ... nasza-klasa.pl z początków funkcjonowania - trochę błędów, dużo narzekań i ... coraz więcej użytkowników.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja wygrałem aukcję domeny przechwyconej i nadal wisi(już kilka dni) w aukcjach których licytuję a jest zakończona. Pisze przez formularz kontaktowy do centrum dowodzenia to nie wyśle bo domena nie jest zarejestrowana w dropped :blush: Jak to nie jest przecież ja licytowałem i whois wyraźnie wskazuje, że jest w dropped :) .

 

Nie miałem dotąd problemów, ale teraz to albo opcje mi nie chce utworzyć, albo problem z hurtowym wystawieniem domen na sprzedaż. Coś się sypie w tym systemie

Edited by roberto_one

Share this post


Link to post
Share on other sites

dołączam sie do opinii i bojkotuje dropped.pl- Odebrali mi moje opłacone domeny twierdząc że jednak były zajęte wcześniej a był błąd przez dziurę w systemie. Moim zdaniem przywłaszczyli sobie albo komuś, bo to były świetne domeny. Rozczarowałam się poziomem usług- tak się traktuje swoich klientów...skandal.

Niech spróbują mi tylko pobrać prowizje za przelew moich zwróconych pieniędzy z powrotem na konto bankowe...

Proponuje złożyć protest do UOKiK-u, bo to łamanie prawa

 

 

P.S nie ma już do cholery wiarygodnych i uczciwych operatorów? ja już nie chcę współpracować z dropped, kogo możecie polecić innego?

Edited by katrina

Share this post


Link to post
Share on other sites
dołączam sie do opinii i bojkotuje dropped.pl- ukadli mi domeny jak je opłaciłam, twierdząc że jednak byly zajete a to pzrez dziure w systemie. Moim zdaniem przywłaszczyli sobie albo komuś, bo to były świetne domeny. Rozczarowałam się poziomem usług- tak się traktuje swoich klientów...skandal.

Niech spróbują mi tylko pobrać prowizje za przelew moich zwróconych pieniędzy z powrotem na konto bankowe...

Proponuje złożyć protest do UOKiK-u, bo to łamanie prawa

 

a możesz napisać jakie domeny ci ukradli?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakież to domeny według ciebie "ukradliśmy"? Może Sex.com i Microsoft.pl? ;)

Edited by Dropped.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobrze wiecie jakie- nie okradliście tylko odebraliście...a kto daje i zabiera ten wiecie........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, wiemy. Szkoda tylko że Sex.com jest zajęta od 15 lat, ale bardzo chętnie bym ją sobie odebrał, gdybym tylko mógł ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
a możesz napisać jakie domeny ci ukradli?

Katrina - podaj proszę te domeny na forum skoro i tak ich nie masz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za to mi rezerwuje domeny podwójnie ;)

Czyli nic w przyrodzie nie ginie.

 

Od dawna archiwizuję "inwentarz", który posiadam na Dropped (rezerwacje również) bo widzę, że nie można zaufać systemowi.

W razie czego to nie wiem co potem mógłbym rejestrować.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak, wiemy. Szkoda tylko że Sex.com jest zajęta od 15 lat, ale bardzo chętnie bym ją sobie odebrał, gdybym tylko mógł ;)

 

 

PFFFF na otarcie łez po sex.com masz pewnie moje domeny i innych poszkodowanych, także zle ci sie na pewno nie żyje....mam nadzieje ze stana ci w gardle ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
PFFFF na otarcie łez po sex.com masz pewnie moje domeny i innych poszkodowanych, także zle ci sie na pewno nie żyje....mam nadzieje ze stana ci w gardle ;)

 

a sprawdzałaś tutaj: https://www.dropped.pl/whois.php

wpisz sobie nazwy swoich domen i zobacz czy przypadkiem nie zostały ci ukradzione znacznie wcześniej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Katrina jak ten Huragan wpadła na forum i zrobiła zadymę. W historii operacji masz info co rezerwowałaś i rejestrowałaś, zobacz czy tam jest jakiś ślad tego zamieszania ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
...mam nadzieje ze stana ci w gardle ;)

Skończ proszę z dwuznacznościami ;) i napisz wreszcie o jakie domeny chodzi ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Michał kobitkę zdenerwowałeś ;) Trzeba jej wytłumaczyć, że nie było możliwości zarejestrowania takiej domeny i wynikało to jedynie z błędu systemu - nikt sobie nie przywłaszczył "Twoich" domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Michał kobitkę zdenerwowałeś ;)

Przepraszam za skojarzenie ale wiem skądinąd, że rozjuszona kobieta jest niczym wulkan przed erupcją ;)

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Katrina jak ten Huragan wpadła na forum i zrobiła zadymę. W historii operacji masz info co rezerwowałaś i rejestrowałaś, zobacz czy tam jest jakiś ślad tego zamieszania ;)

 

 

I tu się pewnie zdziwisz ale jest ślad- rejestracja moich 3 domen - wczoraj godz 22:29

1 domena zostaje odebrana dzis, zwrot oplaty 12 zl o 18:41

2 kolejne w dalszym ciangu są w stanie "oczekuje na rejestracje" ciekawe co to oznacza...chyba wiem, podziela los tej przedniej ?

 

Także huragan bez przyczyny nie powstaje , tylko jak pojawiają się niesprzyjające prądy mas powietrza...

Share this post


Link to post
Share on other sites
I tu się pewnie zdziwisz ale jest ślad- rejestracja moich 3 domen - wczoraj godz 22:29

1 domena zostaje odebrana dzis, zwrot oplaty 12 zl o 18:41

2 kolejne w dalszym ciangu są w stanie "oczekuje na rejestracje" ciekawe co to oznacza...chyba wiem, podziela los tej przedniej ?

 

Także huragan bez przyczyny nie powstaje , tylko jak pojawiają się niesprzyjające prądy mas powietrza...

*ciągu

 

Nie denerwuj się po prostu... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Także huragan bez przyczyny nie powstaje , tylko jak pojawiają się niesprzyjające prądy mas powietrza...

Ależ z Ciebie gorący żywioł ;)

Zechesz podać te utracone, rajskie domeny ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Michał kobitkę zdenerwowałeś ;) Trzeba jej wytłumaczyć, że nie było możliwości zarejestrowania takiej domeny i wynikało to jedynie z błędu systemu - nikt sobie nie przywłaszczył "Twoich" domen.

 

Gwoli ścisłości ja nie oskarżam o kradzież domen, tylko podejrzewam, ze mogą być praktyki.

Sorry, ale to ze system jest błędny to nie moja wina tylko tych co mają ten biznes i koszą na nim kasę, toteż w ich obowiazku jest zrobić wszystko ze by nie było takich problemów.

Jak nie potrafią to niech tym nie zajmują, a to że "przy okazji błędnego" systemu zginie "kilka " fajnych domen, to już pikuś co...ciekawe co się z nimi dzieje, niepokojąco nagle mają właścicieli.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak podasz nazwy tych domen to szybciutko problem zostanie rozwiazany

 

już jak tylko podałam, szybciej zostały cofnięte.

 

Dobra nie ważne czy ktoś to zrobił celowo, czy tylko bład systemu. Ważne jest to, ze firma dla mnie traci wiarygodność.

Jaką mam pewność gdy znowu zarezerwuje fajną domenę, opłacę ją- a tu nagle..ni z tego ni z owego, okaże się że " przepraszamy ale domena jest zajęta i musimy ją pani odebrać"...to ma być poważne traktowanie klienta ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem tak: jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, by jakiś problem zgłaszany w supporcie - nie został profesjonalnie załatwiony po mojej myśli. Bardzo to doceniam, ale jednocześnie przestrzegam by dropped nie wpadło nigdy w euforie allegro, gdzie opórcz wysokich cen usług, obsługa klienta- 48-72h jest dramatyczna.

 

Sprawny, kompetentny support to podstawa - szczególnie, ze technika wciąż niestety kuleje i to nierzadko. Zwolniłbym całkowicie wypłaty z dropped na swoje konta (jak "płacę z allegro").

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Katrin czy Katrino... chłopaku czy dziewczyno. Powiedz co to za domeny... a prawdy się dowiemy ;)

Kiedyś w active24.pl był chwilowy błąd (być może podobny... który spotkał Ciebie w AM)... Przy sprawdzaniu domen... pokazywało na odwrót ...domeny, które były wolne jako zajęte a zajęte jako wolne. I oczywiście można było je rezerwować. Zarezerwowałem kilka... tak tylko dla zabawy i zrobienia screena ;) (co by się później chwalić...już go nie mam) ale zdrowy rozsądek mówił mi, że kredyty.pl noclegi.pl onet.pl tvn.pl di.pl czy gazeta.pl , sport.pl nie mogą być wolne... i kiedy przeleje kasę celem opłacenia owych rezerwacji to jedynie stracę czas ... na ponowne przelanie z powrotem owych pieniędzy.

 

(jak coś.. to na PW podaj nazwy owych domen. 100% dyskrecji) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×