Jump to content
DD

Spotkanie Domainerów w Sopocie - będzie się działo ;)

Recommended Posts

Te 5% zostawiam na wypadek wulkanu, plamy oleju i jakichś tam podobnych ;)

No chyba, że tak :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przy takiej okazji można czasami poznać tych, którzy nie piszą na forum lecz je czytają.

Nie tylko w Sopocie.

Taki np ja.. ;) czyta i czyta ale rzadko kiedyś coś napisze.. i w dodatku z pogranicza Gdańska i Sopotu jest.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Taki np ja.. ;) czyta i czyta ale rzadko kiedyś coś napisze.. i w dodatku z pogranicza Gdańska i Sopotu jest.. :)

Rozumiem, że w ten niebezpośredni sposób zgłaszasz swoją obecność w najbliższy piątek..? ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

W pociągu do Sopotu. Szkoda, że pogoda ma się popsuć na weekend..

 

Do zobaczenia jutro! :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję Wszystkim za przybycie, a kogo nie było niech żałuje :)

 

Dobranoc :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziękuję Wszystkim za przybycie, a kogo nie było niech żałuje ;)

 

Dobranoc :)

 

DD

 

Ciekawe jak długo pisałeś tego posta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konkretne spotkanie było, szkoda w sumie trochę, że nie przyszło więcej osób, ale i tak było bardzo fajnie i potwierdzam, że jak w temacie (się działo), a i czas na rozmowy w temacie się znalazł. :)

 

No i dzięki Czyzis za poprowadzenie po sopockich przystankach (zawsze pamiętam, żeby nie mieszać piwa z wódką i zawsze zapominam), chyba byłoby ciężko i grubo o tej piątej czy szóstej tam nad ranem. :) Fajne spotkanie, no i obowiązkowe pozdrowienia dla Kamili i greetings for Maria (jeśli czytają forum). ;-)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też miło wspominam wczorajszy wieczór i jutrznię :P nie było nas wielu, ale jak wcześniej pisał Daniel - "nie w ilości siła". Pogoda była nienajgorsza :) (mógł być sztorm) rozmowy były treściwe, a od zabawy głowa nie boli :)

Pozostaje nam czekać do MD, chyba, że będzie szansa na spotkanie w równie wytrawnym gronie jeszcze w bliższej perspektywie...

 

Do zobaczenia ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moze ktos cos wiecej o konkretach na temat ddfund i innych projektow? dzis podobno mialobyc na forum :D

Nie ten wątek ;)

 

P.S Swoją drogą skoro kilofek nie przyznaje się do tego konta, to Ty nie posiadasz domeny DobreDomeny.pl, więc może powinieneś zmienić swój nick? Hmm..? :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję jeszcze raz Danielowi za bardzo miłe spotkanie. Żałuję, że nie mogłem zostać dłużej. Pozdrowienia dla wszystkich uczestników, Kamili, Marii, dwóm Tomaszom, Sylwestrowi i oczywiście gospodarzowi DD. Wiem, że na MD będę obowiązkowo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie teraz po czasie naszła mnie taka refleksja, że na spotkanie przybyło raczej bardzo mało osób jak na potencjał Trójmiasta / Pomorza - kilka osób żałuje, że nie było, kilka żałuje, że musiało się udać wcześniej do domu, do końca wytrwali w zasadzie nieliczni...

 

W związku z tym może ktoś by się pisał na dogrywkę w Sopocie (kolejne spotkanie), powiedzmy w któryś piątek, ewentualnie sobotę na początku czerwca? Jak tak to coś tam się zarezerwuje i ustali dokładniejszy termin, południe jakoś daje radę (nawet cyklicznie) organizować takie spotkania to północ nie może przecież pokazać, że jest gorsza. :)

 

EDIT: oczywiście w razie czego podjąłbym się organizacji takiego spotkania.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
EDIT: oczywiście w razie czego podjąłbym się organizacji takiego spotkania.

Nie mam nic przeciwko temu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
jestem w Sopocie... jakby jakiś domeniarzn miał ochote na małe piwko na Monciaku to ja chetnie

 

pozdrawiam

 

A dłużej zostajesz w Sopocie czy to ma być dziś? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×