Jump to content
DD

Spotkanie Domainerów w Sopocie - będzie się działo ;)

Recommended Posts

Czy na forum są Domainerzy z Trójmiasta? :D

 

Jeśli tak to zapraszam na spotkanie w Sopocie dnia 14 maja 2010. Akurat będę załatwiał sprawy związane z MeetDomainers, więc chętnie spotkam się z przyjaznymi duszami z okolic ;)

 

Gdzie: LA ViTA (Restauracja włoska) ul. Boh. Monte Cassino 63 (tuż przy sopockim molo)

Kiedy: 14 maja 2010 (piątek) godz. 20:00

 

Część mniej oficjalną można będzie kontynuować w Koka Music Club, który mieści się pod restauracją. Ewentualnie tubylcy poprowadzą w swoje ulubione miejsca ;)

 

Na spotkaniu zdradzę trochę nowości dotyczących MeetDomainers, brokerdomen.pl, wycenydomen.pl czy ddfund.eu - najświeższe i najbardziej sprawdzone informacje z pierwszej ręki ;)

 

Uczestnicy spotkania będą też upoważnieni do zapisania się na listę z promocyjną pulą wejściówek na MeetDomainers.

Na spotkaniu będę mógł już potwierdzić datę i dokładne miejsce konferencji.

 

Poza tym mam nadzieję, że morskie powietrze pomoże nam w twórczych rozmowach na różne tematy ;)

 

A tutaj będzie można odpocząć po męczących rozmowach na temat domen.. :D

 

Dajcie znać kto się wybiera, to zarezerwuję dla nas odpowiedni stolik.

 

6.jpg4.jpg7.jpg

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

a znasz już moze dokłądniej termin md3 ? o tyle to ważne, ze powoli pora planwoac wakcje, a i we wrześniu zaczyna się parę rzeczy klarować, wiec byłoby miło wiedzieć kiedy :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
a znasz już moze dokłądniej termin md3 ? o tyle to ważne, ze powoli pora planwoac wakcje, a i we wrześniu zaczyna się parę rzeczy klarować, wiec byłoby miło wiedzieć kiedy :)

Teoretycznie tak ;) Ale nie chcę już podawać dat przypuszczalnych, które nie są w 100% potwierdzone, dlatego zrobię to w piątek wieczorem na spotkaniu, a w Internecie w sobotę. Wtedy będzie to termin, który się już nie zmieni.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na razie w sumie trzy osoby. Świetnie - takie spotkania są najlepsze, bo można się lepiej poznać i obgadać kwestie w mniejszym gronie ;)

 

Ale trochę wierzyć mi się nie chce, że w Trójmieście tak mało domainerów. A może po prostu nie lubicie się spotykać w realu? :)

 

Gdyby ktoś się jeszcze rozmyślił to zapraszam ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja też się piszę, do zobaczenia. :)

 

W ogóle w piątek mam urodziny. ;) Wyprawianie w zasadzie przełożyłem na sobotę już wcześniej, więc nie koliduje, gdyby coś.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
To ja też się piszę, do zobaczenia. :)

 

W ogóle w piątek mam urodziny. ;)

Przyprowadź przyjaciół to poświętujemy w większym gronie ;)

 

A ja wybieram jednak juwenalia ;)

Może da się to jednak jakoś połączyć? ;) Nigdy nie byłem na juwenaliach w Trójmieście :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przyprowadź przyjaciół to poświętujemy w większym gronie :)

Daniel razem czy osobno "poświętujemy" ;)? Mam nadzieję, że będziesz miał dla Tomka prezent.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daniel razem czy osobno "poświętujemy" :)? Mam nadzieję, że będziesz miał dla Tomka prezent.

Przejedź to się dowiesz ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przejedź to się dowiesz :)

Nie da rady, nie mam Clio ;). Poza tym mam wizytę w szpitalu i badania oraz jestem na zwolnieniu lekarskim.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie da rady, nie mam Clio :). Poza tym mam wizytę w szpitalu i badania oraz jestem na zwolnieniu lekarskim.

Jadę pociągiem ;)Życzę powrotu do zdrowia, jeśli chwilowo nie dopisuje..

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdyby ktoś się jeszcze rozmyślił to zapraszam :)

 

Przypomniało mi się jak pewien profesor, spóźniony już na konferencję którą miał otworzyć, rozpoczął słowami: „Miło mi Państwa pożegnać...”.

Można robić dobrą minę, ale język prawdę powie. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przypomniało mi się jak pewien profesor, spóźniony już na konferencję którą miał otworzyć, rozpoczął słowami: „Miło mi Państwa pożegnać...”.

Można robić dobrą minę, ale język prawdę powie. ;)

Cytat fajny ;) Ale się czepiasz meandrów trudnego i zawiłego języka polskiego :) Ja naprawdę nigdy nie lubiłem tłumów ;) Nie w ilości wszak jest siła.. ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Nie w ilości wszak jest siła.. :)

 

DD

powiedział założyciel DDfund ;)

 

Pzdr

EOT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy okazji tego mini spotkania w Sopocie naszła mnie mała refleksja, że dzięki Internetowi faktycznie już prawie nie musimy wychodzić z domów i rozmawiać ze sobą "twarzą w twarz".

 

Z drugiej strony przypominam sobie pierwsze zagraniczne konferencje domenowe, dzięki którym na poważnie zacząłem interesować się domenami, a z czasem sam zacząłem je organizować (a dokładnie nie sam a z moją Żoną ;) )

 

Bo tak naprawdę udział w takiej jednej konferencji, porozmawianie z parunastoma / kilkudziesięcioma osobami, poznanie lepiej kilku osób ma taką wartość jakiej często nie da rok czytania i pisania postów na di.pl (nie umniejszając ani odrobiny di.pl - pełen szacunek dla forum!!!!).

 

Ja już się cieszę, że spotkam osobiście paru Forumowiczów w Sopocie :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
na 95% będę :)

 

Postaram się być ale nie jestem pewien czy uda mi się.

No nie wiem - dla chcącego..

 

Na wszelki wypadek zrobię większą rezerwację, żebyście w razie czego mieli miejsca ;)

 

EDIT: + jeszcze dwie osoby, które nie udzielają się na forum ;)

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
No nie wiem - dla chcącego..

 

Na wszelki wypadek zrobię większą rezerwację, żebyście w razie czego mieli miejsca :)

 

EDIT: + jeszcze dwie osoby, które nie udzielają się na forum ;)

 

DD

 

Te 5% zostawiam na wypadek wulkanu, plamy oleju i jakichś tam podobnych ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
na 95% będę :)

Przy takiej okazji można czasami poznać tych, którzy nie piszą na forum lecz je czytają.

Nie tylko w Sopocie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×