Jump to content
Sign in to follow this  
5562_1497865949

Odsetki, promocja ?

Recommended Posts

Mój problem jest taki iż dropped zaczeło naliczać mi przez ostatni tydzien czasu chyba jakieś kary, gdyż codziennie na moim koncie przybywało - 0.4 gr na minusie, co doszło do sumy już - 48 gr. lecz nie wiem czemu i za co ..

 

Wchodząc w zarządzanie finansami >> historia operacji widzę takie coś :

 

-0.04 PLN Promocja

 

z każdym dniem mój minus zwiększa się o 4 gr.

 

PS.

Pieniądze zostały zaksięgowane, domena opłacona. Dlatego też pierwszy problem rozwiązany i usunięty z tego tematu ale zostaje ten mój drugi problem odnośnie tej "promocji"

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj miałem podobny problem doładowałem konto poprzez mTransfer zawsze pieniądze były zaksięgowane niemal że natychmiast a wczoraj chyba pieniądze zostały zaksięgowane po ~30 minutach, zdenerwowany wysłałem ticketa do dropped :ph34r:

Poczekaj jeszcze jakiś czas może kasa dojdzie a co do domeny - chyba przepadnie.

 

EDIT: do poprzedniego problemu, który autor wymazał. ;-)

Edited by Bert

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzięki Bert za szybką odp. na całe szczęście rozwiązał się sam już ten 1 problem, pieniądze zostały zaksięgowane a domena już prawie na moim koncie ;-)

 

Teraz gnębi mnie jeszcze ten drugi probem, odnośnie tych "opłat karnych" ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mój problem jest taki iż dropped zaczeło naliczać mi przez ostatni tydzien czasu chyba jakieś kary, gdyż codziennie na moim koncie przybywało - 0.4 gr na minusie, co doszło do sumy już - 48 gr. lecz nie wiem czemu i za co ..

 

Wchodząc w zarządzanie finansami >> historia operacji widzę takie coś :

 

-0.04 PLN Promocja

 

z każdym dniem mój minus zwiększa się o 4 gr.

 

PS.

Pieniądze zostały zaksięgowane, domena opłacona. Dlatego też pierwszy problem rozwiązany i usunięty z tego tematu ale zostaje ten mój drugi problem odnośnie tej "promocji"

 

 

A nie są to przypadkiem opłaty za dodatkowe kategorie wystawionych domen?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale gafa, rzeczywiście miałem jedną domenę która dodatkowo była w dodatkowej kategorii domen wystawiona za pewne był to przypadek ..

 

Jeszcze raz dzięki za pomoc, sądzę iż i ten problem został rozwiązany :-).

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×