Jump to content
Sign in to follow this  
Pan_Grzegorz

burta*pl

Recommended Posts

Zastanawiałem się jakiś czas, czy nie puscić tej stówki i widzę, że znalazł się chętny. Domena nie jest zła ale w Polsce branża żeglarska raczej jest jeszcze dziadująca.

 

#wyczarteruj.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
...nikt nie chciał się ze mną licytować...

 

Zgrabna, miałem wczoraj przebijać ale... jak to już gdzieś dzisiaj pisałem: straciłem rachubę czasu przy konsoli :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fajna.

Wiedziałem, że to Ty ją licytujesz, dlatego nie przebijałem :)

Pamiętaj o tym na kolejnych aukcjach.

Gratuluję udanego zakupu :)

Dzięki, obiecuję również Ciebie nie przebijać :D *

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*No chyba, że będzie dobra okazja do zakupu. :ph34r:

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poza żeglarstwem czy lotnictwem mam też skojarzenia mniej pozytywne - związane z określeniem "człowiek za burtą" ( na szczęście tylko raz użyłem to w praktyce ).

 

Możesz ją wykorzystać na serwis o decydentach a gdy wylecą z polityki zarejestrujesz z palca zaburtą.pl :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Możesz ją wykorzystać na serwis o decydentach a gdy wylecą z polityki zarejestrujesz z palca zaburtą.pl :)

Nie wiem czy bardziej tutaj nie będzie pasować pozakorytem.pl :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Burta.pl - taka tawerna mogłaby być... Było by się o co oprzeć :ph34r:

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy bardziej tutaj nie będzie pasować pozakorytem.pl :ph34r:

Albo Wykoryceni.pl :)

 

Burta fajna (choć ja słabo znam tą tematykę), jednak nie czuję w niej potencjału na jakąś wysoką odsprzedaż (może dlatego, że nie znam branży).

 

Sebastian

alpine5

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

osobiście według mnie domena nie jest rewelacyjna i raczej KK nie będa się o nią bili. Osobiście bym nie miał pomysłu na postawienie na niej jakiegoś portalu. Też bym jej nie zarejestrował, tak jak to zrobiła większość.

Sorry Grzegorz, że zepsułem tym postem wychwalanie tej domeny. Ale to jest moje odczucie, no i życzę Ci żeby sprzedała się jak najlepiej i aby kupujący też był zachwycony z zakupu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapytam tak z ciekawości ‒ jakie widzisz/widzicie jej zastosowanie (potencjał komercyjny)? Od razu mówię że nie żeglowałem nigdy, może dlatego nie widzę większego sensu w rejestracji tej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sorry Grzegorz, że zepsułem tym postem wychwalanie tej domeny. Ale to jest moje odczucie

W porządku :) Jeżeli daję jakąś domenę do wyceny to liczę się również z krytyką, za każdą opinię szczerze dziękuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zapytam tak z ciekawości ? jakie widzisz/widzicie jej zastosowanie (potencjał komercyjny)? Od razu mówię że nie żeglowałem nigdy, może dlatego nie widzę większego sensu w rejestracji tej domeny.

Jeżeli pytanie było skierowane do mnie to kupiłem domenę uważając, że może nadawać się na markę lub stronę o wszystkim związanym z żeglowaniem, morzem, statkami, jachtami, itd.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeżeli pytanie było skierowane do mnie to kupiłem domenę uważając, że może nadawać się na markę lub stronę o wszystkim związanym z żeglowaniem, morzem, statkami, jachtami, itd.

 

 

Ile sobie za nią życzysz ?

 

 

Moje domeny żeglarskie w stopce

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ile sobie za nią życzysz ?

Nie spieszę się ze sprzedażą tej domeny, jeżeli miałbym oddać to na dzisiaj nie za mniej niż 1800 zł dla domeniarza. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×