Jump to content
Sign in to follow this  
pb

Przedłużanie opcji

Recommended Posts

Od dziś możliwe jest już przedłużanie opcji (ale tylko w PPD.pl! ;-). Zapraszam do korzystania z nowej funkcjonalności.

Aby przedłużyć opcję, wystarczy wybrać ją z listy oraz wybrać "przedłuż" z rozwijanego menu na dole. Przedłużenie kosztuje 45 zł netto (40 w cenniku hurtowym), opcja jest ważna przez trzy lata od chwili przedłużenia. Więcej informacji: https://ppd.pl/przedluzanie_opcji.html

Share this post


Link to post
Share on other sites
A już wiadomo ile będzie kosztowało przedłużenie opcji od lutego 2011 r. ?

 

A to jakaś różnica? Jeśli nic się nie zmieni (a raczej się nie zmieni), to pewnie tyle samo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A to jakaś różnica? Jeśli nic się nie zmieni (a raczej się nie zmieni), to pewnie tyle samo.

Endrju kiedyś wypowiadał się, że ceny odnowień opcji powinny być wyraźnie droższe.

Nie chce mi się teraz tego szukać ale chyba nie zaoferujesz tańszych przedłużeń opcji niż ceny hurtowe ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Endrju kiedyś wypowiadał się, że ceny odnowień opcji powinny być wyraźnie droższe.

Nie chce mi się teraz tego szukać ale chyba nie zaoferujesz tańszych przedłużeń opcji niż ceny hurtowe ?

Póki co przedłużanie jest na zasadzie kasowania opcji o konkretnej godzinie i "łapania" jej przez PPD.pl (znana data wygasania) - bynajmniej tak przedstawiał to niedawno pb.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Endrju kiedyś wypowiadał się, że ceny odnowień opcji powinny być wyraźnie droższe.

 

No mogę podwyższyć ceny choćby i zaraz skoro masz z tym problem. :ph34r:

 

Czytałeś opis usługi? Wnoszę że nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czytałeś opis usługi? Wnoszę że nie.

Dziękuję za podpowiedzi.

Teraz już wszystko rozumiem :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
W przypadku niepowodzenia operacji, nie zostanie pobrana opłata.

 

Bardzo uczciwe rozwiązanie. :ph34r: No i sprytne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×