Jump to content
kulas

Na kogo zagłosujesz w pierwszej turze wyborów prezydenckich?

Wybory Prezydenckie 2010  

123 members have voted

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w pierwszej turze wyborów prezydenckich? (kolejność alfabetyczna)

    • Marek Jurek
      3
    • Jarosław Kaczyński
      26
    • Bronisław Komorowski
      27
    • Janusz Korwin-Mikke
      45
    • Andrzej Lepper
      4
    • Kornel Morawiecki
      1
    • Grzegorz Napieralski
      3
    • Andrzej Olechowski
      3
    • Waldemar Pawlak
      1
    • Bogusław Ziętek
      0
    • [Nie będę głosował]
      9
    • [Oddam nieważny głos]
      1


Recommended Posts

W trendach wyszukiwania na Google, pomimo małej liczby newsów (wykres pod trendami), JKM dogania Komorowskiego

 

Gdyby wybory były uczciwe, czyli każdy kandydat był tyle samo czasu prezentowany w mediach, były debaty, istniały prawdziwe programy wyborcze, i nie było tylko jednej słusznej linii "kandydatów sejmowych" w mediach, to JKM miałby poważne szanse na drugą turę, co pokazuje internet.

 

Teraz jest to tzw. "pewien stopień demokracji" jak określił to sam Kaczyński, cokolwiek lepiej niż Białoruś.

 

A w II turze to już byłoby już tak > Korwin-Mikke: Jeżeli wejdę do drugiej tury, wygram :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Różnica pomiędzy sondażami przeprowadzonymi w internecie a tymi w rzeczywistości polega na tym, że ludzie "tępi" nie potrafią korzystać z internetu a tym bardziej oddać głosu na wymarzonego kandydata. Dziękuję, dobranoc..

 

Nie jest to tak, że JKM przekonuje głównie młodych ludzi którzy często nie mają 18 lat. W rzeczywistości głosować nie mogą, a w internecie biorą udział. Druga możliwość. JKM przekonuje do siebie ludzi młodych. W internecie uważam (nie sprawdzałem) jest jednak więcej ludzi młodych niż starszych, których bawią jakieś ankiety, głosowanie itp. Często taki 40 latek gdzieś ma jakieś ankiety, czaty. Korzysta z komputera w sprawach których musi (firma, rachunki, wiadomości itp.) przez co JKM ma bardzo dużo głosów (mówie teraz o słupkach procentowych), bo ludzie popierający Komorowskiego, czy Kaczyńskiego nie klikają w ankiety.

Sam jestem bardzo ciekaw jakie będą oficjalne wyniki, czy JKM będzie miał tak dużo głosów jak pokazują to ankiety internetowe.

 

Pamiętam, że jak była możliwość głosować na stronie http://wybory2010.pl/ JKM na 110 000 oddanych głosów miał 25 000 (trzecie miejsce), a za nim był Napieralski tylko z 5 000 głosów.

 

W ankcie na di oddałem głos na JKM.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzisiaj w jakiejś audycji usłyszałem o "czerwonym kapturku" który podobno bije rekordy popularności na YT :)

 

Trzeba przyznać że zrobione z pomysłem i całkiem nieźle wykonane

 

Kurski mógłby się uczyć od nich.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możliwość głosowania to przywilej. Nie obowiązek.

 

Dlatego skorzystałem z tej możliwości i już jestem po głosowaniu :-)

Edited by kulas

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeśli na tym forum JKM ma TYLKO ~36% to nie widzę szans na wygranie w głównych wyborach.

JKM ma poparcie głównie wśród młodych internautów a to forum właśnie głównie takich ludzi posiada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szans może i nie ma ale jest szansa na mocne 3 miejsce a to oznacza że ludzie zaczną zauważać alternatywe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nie zastanawia Was zupełny brak informacji na temat debaty na UW? 8/10 kandydatów brało w niej udział a ja nigdzie w mediach o niej nie słyszałem (radio i TV) - wielu moich znajomych pierwszy raz słyszy o debacie ode mnie...

Przerażające.

 

edit.

na rmf24.pl jest artykuł, na wybory.gazeta.pl także.

 

Było jakieś info w telewizji?

Edited by Arcanis

Share this post


Link to post
Share on other sites
A nie zastanawia Was zupełny brak informacji na temat debaty na UW? 8/10 kandydatów brało w niej udział a ja nigdzie w mediach o niej nie słyszałem (radio i TV) - wielu moich znajomych pierwszy raz słyszy o debacie ode mnie...

Przerażające.

 

edit.

na rmf24.pl jest artykuł, na wybory.gazeta.pl także.

 

Było jakieś info w telewizji?

 

Wszystkie media o niej wspominały, ale w małym zakresie.

TVP się wstępnie przymierzało do transmisji, ale nic z tego nie wyszło. Pewnie dlatego że Jarka nie było.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja się cieszę że w tych wyborach jakoś tak delikatnie te kampanie zostały prezentowane. W poprzednich wyborach miałem dość plakatów na drzewach i reklam w TV

Share this post


Link to post
Share on other sites
a ja się cieszę że w tych wyborach jakoś tak delikatnie te kampanie zostały prezentowane. W poprzednich wyborach miałem dość plakatów na drzewach i reklam w TV

 

no tak, ale w końcu ta kampania była następstwem nie fajnych zdarzeń.

 

Zobaczymy kampanie do parlamentu co się będzie działo, można już sobie wyobrazić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

JKM 2,3 % :) A tyle szumu zrobił w internecie . A nie mówiłem że jego utopijne i kuriozalne pomysły nie będą miały odzwierciedlenia w głosach

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites
JKM 2,3 % :) A tyle szumu zrobił w internecie . A nie mówiłem że jego utopijne i kuriozalne pomysły nie będą miały odzwierciedlenia w głosach

 

Powiem krótko: jaki naród, taka władza. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powiem krótko: jaki naród, taka władza. :)

 

 

Teraz się czara goryczy wyleje :)

 

Niech JKM zajmie się lepiej dalej swoja filozofią

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za minutę koniec głosowań i ciszy wyborczej.

Napieralski 15 % ;-)

 

głosowałeś na tego komucha, oszusta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Napieralski - obiekt westchnień panów którzy chcieli czwartą RP.

 

Na pierwszy rzut oka wydaje się to zabawne, bo czwarta RP zabiła Blide.

 

Ale w TVP jakoś się dogadali, więc wszystko jest możliwe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×