Jump to content
Sign in to follow this  
tom_net

dam domenę na Twoje konto Bodis.com

Recommended Posts

Witam!

Masz konto na Bodis.com?

Odezwij się do mnie na PM lu gg: 992383 .

 

Mam domenę zarabiającą ok 130€/miesiąc na SEDO. Dodaj ją do swojego konta na Bodis.com, a dostaniesz % od zarobków. Szczegóły ustalimy indywidualnie. Proszę o poważne oferty, od osób gotowych podpisać umowę.

 

Pozdrawiam

Tomasz Netzel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za dotychczasowe propozycje.

Ponieważ krąża plotki, że "banują konta i że mają zablokować ruch z Polski" to wstrzymam się z przeniesieniem domeny przez jakiś czas.

 

Pozdrawiam

TN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apropos plotek i tego co sie pisze na NP:

Matt (czyli glowny pomyslodawca i pewnie wlasciciel Bodis) wyraznie pisze ze eliminuja ruch zlej jakosci. To jest powod zamykania kont. Co oznacza ze jest zlej jakosci nie bardzo wiadomo, mozna sie domyslac ze nie przeklada sie ( w jezyku pinglisz: nie konwertuje sie ) na zyski ogloszeniodawcow. Jezeli twoja domena ma sensowny ruch moze sie przydac tez tej osobie ktora ci udostepni konto ( albo zaszkodzi jak to sciema )

 

A o banowani ruchu z Polski na NP nic nie pisza. Na ten temat sa tylko pytania naszych rodakow (lamanym angielskim). Wiec zakladam ze to traumatyczne doswiadczenia z innych parkingow.

 

I jeszcze jedno. Matt podobno zostrza kryteria dla nowo zakladnych kont ale na twoim miejscu bym sprobowal sie zalapac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

te pytania o ruch z Polski, tylko niepotrzebnie zwracają uwagę, bo w sumie jest to ruch z Europy i nie jest taki zły, jak akceptują ruch spoza usa, to polski ruch nie jest najgorszy, prawdziwym problemem są boty, własne kliki, nielegalna promocja, oraz ruch z krajów jak np. Indie czy Chiny

 

ps. poza tym jak o czymś się nie mówi, to nie ma problemu, będą pytać będzie problem,

Share this post


Link to post
Share on other sites
Matt (czyli glowny pomyslodawca i pewnie wlasciciel Bodis) wyraznie pisze ze eliminuja ruch zlej jakosci. To jest powod zamykania kont. Co oznacza ze jest zlej jakosci nie bardzo wiadomo, mozna sie domyslac ze nie przeklada sie ( w jezyku pinglisz: nie konwertuje sie ) na zyski ogloszeniodawcow.

 

No to załóżmy hipotetyczną sytuację: mam na bodis xxx domen, które generują jakieś tam przyzwoite zarobki. Czy jeśli kilka z tych domen ma „zły” ruch, bo np. są po jakichś „złych” stronach i teraz chodzi po nich stado botów, to jest dobry powód do zamknięcia konta przed wypłatą? Czy nie wystarczyłoby w takim przypadku zablokować rzeczonych domen, a resztę zostawić w spokoju? Pytam, bo nie wiem czy już mam się bać, czy spać spokojnie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgodnie z ostatnimi słowami Matta właśnie tak mają robić. Poprzedni pomysł banowania kont spotkał się ze strasznie negatywnymi opiniami wiec obiecali banować tylko domeny, nie konta

Share this post


Link to post
Share on other sites
ps. poza tym jak o czymś się nie mówi, to nie ma problemu, będą pytać będzie problem,

 

sytuacja musi byc klarowna od początku, a nie ze moze sie uda, albo nie. jak ruch z PL nie jest akcepowany to chce to wiedziec od poczatku i przeniesc sie gdzie indziej, a nie potem byc iles $ w plecy. Dodatkowo zamknięcie może być bez wypłaty srodków wcześniej zarobionych

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zgodnie z ostatnimi słowami Matta właśnie tak mają robić. Poprzedni pomysł banowania kont spotkał się ze strasznie negatywnymi opiniami wiec obiecali banować tylko domeny, nie konta

 

No, to to rozumiem. Banowanie konta przed wypłatą podchodzi pod zwykłe wyłudzenie. Natomiast banowanie „złych” domen jest w interesie wszystkich: parkingu, reklamodawców i oczywiście domeniarzy, którzy dzięki temu nie będą mieli zaniżanych stawek na „normalnych” domenach. Uspokoiłeś mnie trochę, będę w takim razie kontynuował przenoszenie połowy portfolio na bodis. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
sytuacja musi byc klarowna od początku,

 

to jest pewna naiwność, to okaże się w praniu, nikt nie da gwarancji akceptacji ruchu, tak jak nikt nie da gwarancji wypłaty w ogóle, takie podejście ludzie mają w stosunku do urzędów skarbowych (ze strachu) i potem same problemy, a żeby nie było problemu z pytaniami, szybciej odrzucą taki ruch, ewentualnie nie będzie żadnej odpowiedzi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
takie podejście ludzie mają w stosunku do urzędów skarbowych (ze strachu) i potem same problemy
- zupełnie nie rozumiem co tutaj miałeś na myśli

 

a żeby nie było problemu z pytaniami, szybciej odrzucą taki ruch
- jeżeli wg. Ciebie lepiej stracić ileś tysięcy $, a moze i wiecej niż odpowiedzieć, to masz rację

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeżeli planujesz przenieść tam dużą liczbę domen z konkretnym ruchem, to zgodzę sie z Twoimi oczekiwaniami, ale odpowiedzi jak na razie raczej nie ma,

 

ps. jak to ma się do 3x większych stawek na parkingpanelu, skoro chcesz z nich rezygnować

Share this post


Link to post
Share on other sites
takie podejście ludzie mają w stosunku do urzędów skarbowych (ze strachu) i potem same problemy,

 

Tu chodzi chyba o to, że ktoś jest nadgorliwy i płaci podatki od niewypłaconych pieniędzy a potem chce ich zwrot, bo tych pieniędzy nie dostał? Czy źle zinterpretowałem?

Share this post


Link to post
Share on other sites
"zaproszenie", znaczy zapraszasz do pp by zarobić, a sam przenosisz do bodis, by zarabiać

 

do bodis nie zapraszam, bo nie ma takiej mozliwosci i nie dostalem od nich jeszcze $, wiec nie mogę polecać czegos czego nie sprawdzilem. Narazie firmą, która wiem, że jest wypłacalna i mi płaci najwięcej jest parkingpanel. Jak czegoś jeszcze nie rozumiesz, to chetnie Ci wytlumacze na PW, bo nie chce tutaj ciagnac dalej tego offtopicu..

 

Swoją drogą jak tam Wasz dzisiejszy update na Bodis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

żeby zrozumieć prostą kwestię z us trzeba mieć z nim doświadczenia, szczególnie jak ktoś prowadził dz.gosp., ludzie robią różne nadgorliwe ruchy, które czasem w efekcie albo wystawiają ich na widelec, albo okazuje się, że us przyczepia się o zupełnie inną sprawę, z ich punktu widzenia niesłuszną lub niesprawiedliwą, bo tam pracują tylko ludzie, ale nie o tym na forum :P

 

ps. chodzi o to, że nadgorliwość bywa zgubna, a pojęcie sprawiedliwości jest względne,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po jakim czasie widać statystyki w panelu na bodis.com?

Dodałem kilka domen 2 dni temu, widać je w sieci (miały spory ruch na ND) ale w statystykach na

bodis.com jest "0".

 

Miroslaw

Share this post


Link to post
Share on other sites

Statystyki aktualizowane są raz dziennie, jakoś po 20:00 naszego czasu następnego dnia (czyli ok. 20:00 dziś będą widoczne staty z 4.10). Może jednak minąć jakieś 48h zanim rzeczywiście cały ruch będzie trafiał na bodis (aktualizacja dns'ów), a poza tym bodis z nieznanych mi przyczyn zaniża statystyki ruchu, potwierdzają to wypowiedzi z NamePros, gdzie np. jakiś człowiek miał na ND 25-30 wejść dziennie, na bodis miał 1-2 (!), a po przeniesieniu z powrotem na ND miał 30-35...

 

Do adminów: Niektóre z tych postów, przynajmniej te dwa ostatnie, można by przenieść do wątku o bodis...

Share this post


Link to post
Share on other sites
z 5.10

 

Tak, masz rację, jak zwykle jestem niedzisiejszy. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pb, myślę z tym ruchem na bodis maja jakies zabezpieczenia przed botami itp. Ostatnio parkowałem u siebie pewną domenę usera z tego forum, który mowił, że na sedo mial okolo 1000 wejsc dziennie, po zaparkowaniu na bodis ruch byl 25 wejsc dziennie, jednak ilość kliknięć była zblizona do tych z sedo (oczywiście CTR na bodis byl wtedy o wiele większy). To by znaczylo ze bodis ma filtry i pokazuje tylko czysty ruch, tak mi się wydaje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×