Jump to content
malawow

tunningclub.pl

Recommended Posts

postawić zawsze mozesz tylko pytanie czy ten "rynek" tego potrzebuje?

 

co do samej domeny to np. tunning.pl stoi wolna więc raczej w chwili obecnej Twoja jest Reg Fee

Share this post


Link to post
Share on other sites
co do samej domeny to np. tunning.pl stoi wolna więc raczej w chwili obecnej Twoja jest Reg Fee

Domena tunning.pl jest od dawna zarejestrowana. Nie wiem skąd wziąłeś info o tym, że jest wolna...

 

Co do tunningclub*pl to myślę, że bardzo dobrze nadaje się na forum lub serwis dla społeczności tuningowców. Jest bardzo wielu ludzi pasjonujących się motoryzacją, część z nich interesuje się lub zajmuje tuningiem i sądzę, że adres ma wszelkie atuty by zrobić na nim profilowany serwis lub forum.

Edited by Sir_Elwood

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena tunning.pl jest od dawna zarejestrowana. Nie wiem skąd wziąłeś info o tym, że jest wolna...

 

wolna w sensie że nic konkretnego pod nią nie stoi jedynie strona główna z niedziałającymi odnosnikami - widać ewidentnie że zrobione jest to tylko po to żeby google zaindeksowały treść..

 

p.s. tunning.pl należy do firmy Czarnik sp. z o.o. czyli właściciela Meble.pl

Edited by elempl

Share this post


Link to post
Share on other sites

a co oznacza "tunning"?? Bo takie slowo nie istnieje nigdzie... "tuning" owszem, ale przez dwa "n" nie oznacza nic.

Tak wiec domena raczej bezwartosciowa (i pisze to jako sprzedawca domen oraz wlasciciel firmy tuningowej i swir motoryzacyjny...)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
a co oznacza "tunning"?? Bo takie slowo nie istnieje nigdzie... "tuning" owszem, ale przez dwa "n" nie oznacza nic.

Tak wiec domena raczej bezwartosciowa (i pisze to jako sprzedawca domen oraz wlasciciel firmy tuningowej i swir motoryzacyjny...)

 

Pozdrawiam

 

No fakt!

Nie zwróciłem w ogóle na to uwagi ;) W świetle tego domena zyskuje raczej rangę literówki...

Share this post


Link to post
Share on other sites
No fakt!

Nie zwróciłem w ogóle na to uwagi ;) W świetle tego domena zyskuje raczej rangę literówki...

 

Żeby to jeszcze coś było pod tuningclub.pl ;)

 

Dla mnie nie ma wartości ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×