Jump to content
Sign in to follow this  
Andro

W jakim kraju wolałbyś żyć ?

W jakim kraju wolałbyś żyć ?  

38 members have voted

  1. 1. JKM gościem TVP

    • bliższym poglądom JKM
      26
    • bliższym poglądom pani redaktor
      4
    • nie interesuję się takimi sprawami
      8


Recommended Posts

Naprawdę dajcie sobie spokój z tym politycznym pajacem o znaczeniu planktonu. Ile jeszcze tematów nt. JKM założycie?

 

Dopóki ta niemiecka partia się wyniesie z Polski ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ciekawe jak JKM chce budować drogi bez podatków a jednocześnie w ramach prawa własności nie wolno zabierać ziemi

Share this post


Link to post
Share on other sites
ciekawe jak JKM chce budować? drogi bez podatków a jednocześnie w ramach prawa własności nie wolno zabierać ziemi

 

wolno zabierać, tylko trzeba zapłacić odpowiednio wysokie odszkodowanie, analogicznie jak budować strony www, skoro nie można zabierać domen,

 

na drogi szło wiele różnych podatków, co było już oficjalnie oszustwem, cena paliwa to w większości podatki, i jak idzie budowanie dróg, to widać, gdyby ludzie opłacali winietę za korzystanie z dróg, czy też opłatę za kilometr, jak jest na autostradach, ale nie płacili podatku w cenie paliwa, to zostałoby im jeszcze dużo pieniędzy,

 

z podatków, które muszą być pobierane w Unii, jak VAT, JKM miałby, aż za dużo pieniędzy na budowę dróg, tylko po co miałby budować, jeżeli prywatne firmy z chęcią to zrobią, by pobierać opłatę za przejazd, jeszcze będą walczyć, by zaproponować najlepsze warunki, przecież teraz jest podobnie, tylko bałagan w urzędach nie pozwala sprawnie działać, i cały czas były odwoływane przetargi, bo ktoś nie dał łapówki

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites
ciekawe jak JKM chce budować drogi bez podatków a jednocześnie w ramach prawa własności nie wolno zabierać ziemi

Opłata za przejazd która idzie na utrzymanie danego odcinka... jak w każdym cywilizowanym kraju.

Jedziesz - płacisz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oprócz wzrostu PKB, Indie notują też ogromny wzrost indexu giniego zwanego też Wskaźnikiem Nierówności Społecznych.

 

Wcześniej był niski bo wszyscy byli biedni, czyli mieli po równo.

 

Zapewne krajem o najmniejszym wskaźniku nierówności społeczych jest komunistyczny raj Kim Ir Sena. Chyba nie o taką równość Ci chodzi ?

 

Rząd Indii swoimi genialnymi posunięciami ekonomicznymi przemienia ten kraj w jedną z głównych potęg świata. Prognozy mówią że ok. roku 2050 Indie staną się supermocarstwem ekonomicznym, prześcigając Chiny i prawdopodobnie USA. Gdyby nie socjalistyczne myślenie porzednich rządów, to już byliby znacznie dalej, a tak musza nadrabiać zaległości podobnie jak Polska zresztą.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co ty nie powiesz. Ja np. pamiętam czasy gdy nie było vat-u.

 

Podatki były, ale lud się buntował gdy podatki wynosiły 10%, a dziś tacy jak ty nie wyobrażają sobie, że podatki mogłyby być niższe niż obecne 60-80% (licząc wszystkie obciążenia razem)

 

 

Ludziom się nie mieści w głowie, że podatki tak naprawdę wynoszą właśnie tak około 70%... To jest straszne!

 

Skoro 100lat temu, w czasach dużo trudniejszych nie było czegoś takiego jak deficyt, to dlaczego niby nie możliwe jest to dzisiaj?

 

JKM to mądry facet i wie co mówi.

W tych wyborach będzie miał z 10% około.

 

edit:

A jak słucham tej redaktorki, to wydaje mi się, że ludzie zanim trafią do takiej roboty przechodzą jakiś test poglądowy.

Biorą tylko tępych skierowanych na lewo ludzi.

Edited by Lord Voldemort

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Na jedną z nich przyjechał Paweł Dulski, wtedy wiceszef PO na Mokotowie. Powoływał się na wpływy we władzach Mokotowa.

 

Aptekarz zorientował się, że jest na straconej pozycji - tylko on krzyżował plany Zgirskiego dotyczące wykupu lokalu. Postanowił nagrywać rozmowy z jubilerem i jego pomocnikami.

 

Pod koniec października do jego apteki przychodzi Andrzej Zgirski, jego pełnomocnik Andrzej Kosmalski oraz wysoki blondyn po trzydziestce Paweł Dulski.

 

Nagranie ze spotkania w aptece: I co ja mam zrobić, wziąć to wszystko [wyposażenie apteki, leki] na ciężarówkę i wyrzucić? - pyta Andrzej Zgirski

 

Dulski: - W sumie tak, ja to wszystko mogę wywieźć, mam tu audi Q 7, zapakujemy i wywieziemy to (...) Niech on [El Kashif-] wypier... przez weekend. Tu postawić mu nad głową kata i niech go ten kat katuje. Tu trzeba zlikwidować kasy, trzeba zlikwidować całą dokumentację spółki [El Kashifa].

 

Dulski pracuje w biurze posła PO Tadeusza Rossa (PO), od lat przyjaźni się i robi interesy z Pawłem Sykulskim (PO), radnym na Mokotowie. Partnerka życiowa Dulskiego Katarzyna Weremczuk to również radna PO na Mokotowie. - Złote dziecko Platformy - mówił o Dulskim podczas jednego ze zjazdów PO Robert Soszyński, szef mokotowskiej PO, przewodniczący sejmiku Mazowsza.

 

i PO sprawie, czy nie tak działa mafia

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma tu nic co by mogło mnie zdziwić czy zszokować. Tak to się kręci od czasów okrągłego stołu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×