Jump to content
Bazyli

Wasze przeżycia

Recommended Posts

Ciekawi mnie jedno. Czy to, że otarliście się o śmierć uczyniło was odważniejszymi ludzmi?

Otarcie się o odmienną część życia zazwyczaj uczy pokory a nie odwagi.

Przynajmniej na pewien czas.

Po każdym wypadku samochodowym, bez względu na to czy zderzyłem się z ciężarówką, z drzewem czy dachowałem, przez pewien czas delikatniej naciskałem gaz ale później noga znowu robiła się cięższa.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powiem krótko: Przegapienie rejestracji domeny samochód.pl po zrealizowanej opcji (= "utrata" min. kilkuset tys. PLN).

:lol:

 

Jak byłem mały to włożyłem gwóźdź do gniazdka :P

Miałem podobnie, znalazłem kabelek i włożyłem jedną końcówkę do jednej dziurki - drugą do drugiej. Korki wywaliło ale na szczęście mi się nic nie stało :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Będąc w Bieszczadach ze znajomymi zboczyliśmy lekko ze szlaku :lol:

To była moja najdłuższa wycieczka w góry...

Share this post


Link to post
Share on other sites

W zeszłym roku spotkałem niedźwiadka w Tatrach, na szczęście był bez mamy. :lol:

 

Z wypadków, to chyba 3 czy 4 na motorze, z czego 2 skończyły się połamaniami.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z wypadków, to chyba 3 czy 4 na motorze, z czego 2 skończyły się połamaniami.

 

A ten w sygnaturze to Ty ? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Określiłbym nasze rozstanie jako uznanie wzajemnego szacunku i zrozumienie dla poszanowania życia wszelkich istot :lol:

 

Może będzie lepiej jak takie opowieści zostawimy na końcówkę jakiegoś afterparty bo choć pozbyłem się trauma (pl) to mam znacznie ciekawsze opowieści :P

Może, ale ogólnie to wilki to zwierzaki stadne i raczej taki jeden osobnik musiał by być w wyjątkowej desperacji aby zaatakować człowieka w pojedynkę wyjątkiem są samice, które bronią swoich szczeniąt, ale to osobna sprawa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jakim cudem wyleciałeś z tego pociągu? łapałeś słupy? :P

Tego nie wiem i pewnie nigdy się nie dowiem - mam amnezję wsteczną w wyniku tego urazu mózgu (wstrząśnienie), czyli lukę w pamięci spowodowaną urazem. Luka taka objawia się tym, że nie pamięta się wydarzeń przed samym urazem do momentu oprzytomnienia. To tak samo jak "urwanie filmu" po wielkiej wódce :lol:

 

Mogę tylko opowiedzieć jak to było z opowiadań współpasażerów.

Moi rodzice spali, ja też ale się obudziłem i opuściłem przedział - zapewne musiałem wyjść do WC - tak przynajmniej zeznali to podróżni. Dalej to tylko przypuszczenia: albo jako "niedospany" dzieciak pomyliłem drzwi do WC (teraz sam się z tego śmieję), albo drzwi w wagonie były otwarte i mnie "wyssało" albo ktoś mnie wyrzucił, w co raczej nie wierzę.

 

Co do tego łapania słupów - fakt miałem szczęście, że na taki słup się nie nadziałem. Ekipa kolejarzy, która mnie poszukiwała latarkami oraz przy pomocy świateł wolno jadącej lokomotywy była pewna, że znajdzie mnie w kawałkach (jak mielone mięso) - sami nie mogli uwierzyć, że tak normalnie leżałem sobie obok torowiska pod jakąś gruszą. Pamiętam do dziś jeden cudowny moment - jak mnie już wsadzili na noszach do lokomotywy to od jej paleniska (to była taka ciuchcia) zrobiło mi się wreszcie ciepło, jak przy kominku. Byłem taki dumny, że jechałem lokomotywą. Ehhhh, jak to człowiek w takich dramatycznych chwilach cieszy się z byle czego.

 

Kończąc - wydarzenie to było dla moich rodziców chyba jak nowo narodzenie, ja jako gówniarz niewiele wtedy rozumiałem ale ktoś podarował mi po raz drugi życie.

W biznesie czasami nie jest łatwo ale nawet w takich chwilach staram się myśleć o tym, że pieniądze a tym bardziej domeny to nie wszystko, to tylko rzeczy nabyte. Zdrowia i życia niestety na razie nie można kupić. Tu zgadzam się z Kangurem - to nie odwaga ale pokora jest tym co tak naprawdę czyni Nas - być może - równymi w stosunku do sił natury i sił nadprzyrodzonych. Nawet odwaga nie jest w stanie tych sił przezwyciężyć.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka takich przeżyć w życiu miałem. Przez wiele lat uprawiałem jako czynny zawodnik sporty motorowodne. Pięknie jest płynąc czy też latać z szybkością dobrego samochodu jadącego autostradą. Różnica jest tylko taka że ślizgacze nie mają hamulca...

 

Ale nie dawno jakieś 2 tygodnie wstecz wyszedłem na spacer z psem. Idziemy chodnikiem koło bloku, przede mną jakieś pól metra idą dwie dziewczynki w wieku jakieś 10 lat. Mój pies jak widzi dzieciaki to z każdym chce się przywitać. No i oczywiście podbiegł na powitanie. jednocześnie owijając im nogi smyczą. Nagle łup...pół metra od nas upadł człowiek...włosy mi dęba stanęły bo gdyby nie przyzwyczajenia mojego psa spadł by na nas...miał 19 lat i wyskoczył z 14 piętra...Tak ze teraz nim przejdę kolo bloku patrze po balkonach...cholera wie kiedy mi to przejdzie...

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
Otarcie się o odmienną część życia zazwyczaj uczy pokory a nie odwagi.

Przynajmniej na pewien czas.

Po każdym wypadku samochodowym, bez względu na to czy zderzyłem się z ciężarówką, z drzewem czy dachowałem, przez pewien czas delikatniej naciskałem gaz ale później noga znowu robiła się cięższa.

 

 

Kangur, koniecznie muszę się z Tobą kiedyś napić :lol:

 

Wasze historie faktycznie są mocne. Póki co ja pamiętam najlepiej sytuację sprzed kilku lat, jak wracając od mojej lubej ok. północy na Dworcu Fabrycznym w Łodzi byłem "wyrywany" przez geja. Ale to już jest wybitnie historia do opowiedzenia na jakimś afterparty :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kangur, koniecznie muszę się z Tobą kiedyś napić :lol:

Dopóki po raz ostatni, na dobre gdzieś nie przyłożę ? :P

 

Mając ok. pięć - sześć lat ktoś niósł mnie do domu na rękach z mocno tryskającą krwią z dużej rany w głowie.

Ktoś inny w tym czasie pobiegł do mojej mamy ogłosić jej smutną nowinę mówiąc:

Pani syn nie żyje !

 

Widać mam jeszcze coś do zrobienia na tym świecie więc może będzie jeszcze okazja spotkać się :P

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widać mam jeszcze coś do zrobienia na tym świecie więc może będzie jeszcze okazja spotkać się :)

To samo twierdzę po dzisiejszym zdarzeniu bo ciężar o wadze prawie 200 kg niecodziennie spada człowiekowi na głowę ;)

Do zobaczenia jutro nad jeziorem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakwaterowanie i przyjazd do Zakładu Karnego w Nysie w wieku osiemnastu lat po świeżo zdanej maturze z Aresztu Śledczego. ;-) ...ale dałem radę... ;-)Czasem w moich snach wraca mecz żużlowy w moim mieśiecie, ale to już inna opowieść. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokłóciłem się dziś z żoną (właściwie to ona na mnie naskoczyła bez specjalnego powodu)...

 

Przeszedłem w życiu chyba z 7 poważnych operacji biodra (nawet przestałem już liczyć), ale to ma się nijak do dzisiejszego popołudnia.

 

Szok ! Piję trzeciego browara i nie pomaga...

 

Sebastian

alpine5

 

edit: błąd ort.

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pokłóciłem się dziś z żoną (właściwie to ona na mnie naskoczyła bez specjalnego powodu)...

Jak byś się pokłócił z psem to by była afera.

...ale kłótnia z żoną to żadne przeżycie.... ;-)

Edited by dns

Share this post


Link to post
Share on other sites
...ale kłótnia z żoną to żadne przeżycie.... ;-)

Może obejmuje ich jeszcze gwarancja i kolega nie spodziewał się tak wczesnej awarii :)

Będzie czas przywyknąć do rzeczywistości :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może obejmuje ich jeszcze gwarancja i kolega nie spodziewał się tak wczesnej awarii :)

Będzie czas przywyknąć do rzeczywistości :)

Gwarancja mija w sierpniu (nie sprawdzałem czy jest door-to-door) ;)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szok ! Piję trzeciego browara i nie pomaga...

A jak dzisiaj głowa? Boli? :)

... i co Ty myślałeś, że Ci piwo pomoże w zrozumieniu ataku małżeńskiego? ;-) To jest najprymitywniesza forma odreagowania. Kup jej kwiaty dzisiaj a potem ją porządnie przegoń po łóżku i to powinno pomóc. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jak dzisiaj głowa? Boli? :)

... i co Ty myślałeś, że Ci piwo pomoże w zrozumieniu ataku małżeńskiego? ;-) To jest najprymitywniesza forma odreagowania. Kup jej kwiaty dzisiaj a potem ją porządnie przegoń po łóżku i to powinno pomóc. ;-)

 

Niektórzy twierdzą, że najlepiej przyłożyć z "liścia" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niektórzy twierdzą, że najlepiej przyłożyć z "liścia" :)

Proszę nie mylić ewentualnej rękojmi z rękoczynem :)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • zomo.pl   Zapraszam na aukcję domeny od 69 PLN bez ceny minimalnej:   https://ddregistrar.pl/aukcje/10052/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-29 15:37:30) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-08 godz. 19:15   DD
    • logistyczna.pl   Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej:  https://www.aftermarket.pl/aukcja/2605727/  
    • Zapraszam na aukcję domen od 89 PLN bez ceny minimalnej:   pokolorujto.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10012/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:53:48) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   ginekolog24.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10011/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:50:34) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   DD
    • receptomaty24.pl   aukcja BCM
    • dorabiaj.pl dorabianie.pl pracedomowe.pl   Sprzedam
    • dziś zakończenie aukcji
    • http://www.wypozyczalniaprzyczepkrosnostyrus.pl/  
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,180
    • Most Online
      898

    Newest Member
    BrodatyDev
    Joined
×