Jump to content
Sign in to follow this  
damchen

wiertla.eu warto przedłużac?

Recommended Posts

Mam pytanie warto przedłużac domene wiertla.eu?

 

miałem pytania odnośnie kupna ale tylko od domeniarzy.

Edited by damchen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym przedłużył na pewno tę domenę, ale nie w nazwa.pl tylko w dropped.pl (ponad połowę taniej).

Share this post


Link to post
Share on other sites

to lepiej założyć opcje na nią w dropped. nie wiem tylko czy to zgodne z regulaminami ale jak z rejestratora do innego rejestratora to raczej tak

Share this post


Link to post
Share on other sites
to lepiej założyć opcje na nią w dropped. nie wiem tylko czy to zgodne z regulaminami ale jak z rejestratora do innego rejestratora to raczej tak

 

Na .eu? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiercilibyśmy ;)

 

Ja bym nie przedłużał, straciłem niestety przekonanie do *eu (a trochę ich mam).

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiercilibyśmy ;)

 

Ja bym nie przedłużał, straciłem niestety przekonanie do *eu (a trochę ich mam).

 

Sebastian

alpine5

 

 

straciłeś wiarę w .eu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja bym się nie zastanawiał. Przedłużaj!

 

 

 

To już mam zamęt czy przedłużac czy nie kazdy pisze co innego.

Edited by damchen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym puścił.

 

A jeżeli przedłużać to razem z IDN do kompletu tylko wtedy już w ogóle się nie opłaca bo dwie domeny musisz przedłużać.

 

Podsumowywując... puściłbym, ew. sprzedał jakbym miał ofertę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wielu domeniarzy dalo sie zlapac na przynete .eu tak samo jak w IDN czy trzyliterowki i efekt jest taki, ze zarobili oczywiscie ci co napedzali ten beben, czyli rejestratorzy ;). Pusc te domene albo sprzedaj po kosztach i zapomnij o .eu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja się nie martwie to nie oplace,ogólnie domeny to marketing szeptany zarabiają tylki ci co napędzają to,a dla mnie domeny ogólnie to pic.Sorry ale to moje zdanie.Każda domene mozna pozycjonowac lub budowac wlasną nazwę.

 

10 k za domene wymysł,wolałbym kupic za grosze,albo wolną.

 

a tak poza tym tanio odsprzedam.

Edited by damchen

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Ja bym tej domeny nie zarejestrował.

 

Wielu domeniarzy dalo sie zlapac na przynete .eu tak samo jak w IDN czy trzyliterowki i efekt jest taki, ze zarobili oczywiscie ci co napedzali ten beben, czyli rejestratorzy ;). Pusc te domene albo sprzedaj po kosztach i zapomnij o .eu.

Jeszcze trochę czasu minie, aż .eu nabierze siły. Jeżeli jednak chodzi o IDNy, to był to moim zdaniem największy prezent rejestratorów, który zrobili domeniarzom w ciągu ostatnich lat. Nie mówię tego tylko z perspektywy sprzedawcy domen, ale również z punktu widzenia webmastera. Trzyliterówki są ciekawym tematem, w którym się zapomina o tym, że każda trzyliterówka jest zupełnie inną domeną, a większość statystyk ich dotyczących to jedynie mylne narzędzia domeniarzy usilnie szukających prostych teorii dot. wyceny domen.

 

# nieruchomości.eu

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×