Jump to content
Sign in to follow this  
djpiatek

Przelew międzynarodowy ~~> mBank

Recommended Posts

Witam,

 

Chcialbym się Was zapytać ile idzie przelew międzynarodowy z Francji do mBanku czekam już równo tydzień i przelewu jak nie było tak nie ma.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

 

Chcialbym się Was zapytać ile idzie przelew międzynarodowy z Francji do mBanku czekam już równo tydzień i przelewu jak nie było tak nie ma.

 

 

... a podałeś Nadawcy przelewu SWIFT i inne podobne bzdurki ..?

Share this post


Link to post
Share on other sites
oczywiście, wkurza mnie ta cała sytuacja a przelew jest niemały :)

Może iśc nawet z 5 dni roboczych. Z Niemiec moje przelewy trafiały nawet już na 3. dzień jak je danego dnia wcześnie zrobiłem. Jak w czwartek wieczorem wysyłałem, to były albo w PN popołudniu albo we WT na koncie w mBanku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, miałem podobną sytuacje i czekałem około 2 tygodni. Różnie z tymi przelewami zagranicznymi bywa. Upewnij się czy pieniążki zostały przelane, bo może być tak jak napisał K R

Share this post


Link to post
Share on other sites

upewniłem się - pieniądze NIE zostały wysłane, tłumaczone podanymi złymi danymi z mojej strony a następnie tłumaczone problemami z bankiem. Chodzi tutaj o platformę afiliacyjną netaffiliation. Przelew na kilka tys zł - wczoraj był okres rozliczeniowy i doszła kolejna duża kwota, co zrobić jeśli nie wypłacą tych pieniędzy ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak, dane brałem z wyżej wymienionej strony, niedługo będzie miesiąc je czekam na wypłatę... żarty.

Żarty to dobre określenie...

Sytuacja sprzed kilku dni - Przelew wychodzący z 3 dni bankowych wydłużył się do 7 dni bankowych... 5 dnia po kontakcie z mLinią polecono mi puścić jeszcze jeden przelew, tak też zrobiłem. W ostatecznym rozrachunku zapłaciłem dwa razy za to samo ;)

Jedyny plus jest taki, że od jakiegoś czasu nie pobierają w ogóle prowizji(coś nie tak z systemem) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×