Jump to content
Sign in to follow this  
socker1

autodroga.pl

Recommended Posts

Nazwa „lekko” chybiona... do kompletu mógłbyś wziąć samolotoniebo.pl i butościeżka.pl...

 

Ale jeśli masz zamiar robić serwis z mapą drogową, to oczywiście nazwę da się wypromować. Każdą nazwę (patrz google = „go ogle” = „idź się pogap” ;-).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jest tak źle - fajnie że kombinujesz. Tak naprawdę to nie wiadomo komu przypasuje taka nazwa: mapy drogowe wykonane na podkładach topograficznych, przedsiębiorstwo robót drogowych czy też serwis o aktualnym stanie zakorkowania dróg w Polsce.

Tak jak większość domen nie jest to domena o którą będą się biły firmy ale chyba każda domena ma swojego nabywcę a to za jaką cenę to już kłania się tu wróżenie z kart a ja kiepsko to robię :)

 

ps. który artysta był ode mnie szybszy i pierwszy dopadł wypocznij*pl :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie jest tak źle - fajnie że kombinujesz. Tak naprawdę to nie wiadomo komu przypasuje taka nazwa: mapy drogowe wykonane na podkładach topograficznych, przedsiębiorstwo robót drogowych czy też serwis o aktualnym stanie zakorkowania dróg w Polsce.

Tak jak większość domen nie jest to domena o którą będą się biły firmy ale chyba każda domena ma swojego nabywcę a to za jaką cenę to już kłania się tu wróżenie z kart a ja kiepsko to robię :)

Zgadzam się. Nie takie nindże szły za konkretne pieniądze. Życzę jak najlepiej... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×