Jump to content
Grzegorz

Domeny .tv

Recommended Posts

Sądzę, iż wyśmienicie pasują na słowa związane z telewizją, lub programami telewizyjnymi. Oczywiście Top Generic też są fajne :)

 

Ogólnie mi się .tv podoba.

 

Masz coś na oku?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Co sądzicie o domenach .tv?

Niezbyt dużo.

 

Pozdrawiam

 

Michał

 

telewizor.org

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niezbyt dużo.

 

Pozdrawiam

 

Michał

 

telewizor.org

 

Ciekawy to pomysł, żeby do swoich postów dodawać tematyczną domenę, którą się posiada :)

 

--

Daniel Dryzek

http://active24.pl/dnt - testuj domeny .pl przez 14 dni - tylko 1.60 PLN

http://domenytanio.pl - domeny .pl IDN tylko 9.00 PLN

Share this post


Link to post
Share on other sites

no comments B)

 

 

...dodam pare swoich:

wakacje.tv

informacje.tv

mecze.tv

komputery.tv

naukajazdy.tv

korepetycje.tv

lekcje.tv

 

itd itd B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajna domena narodowa którą można używać jako tematyczną np. erotyczne.tv B) Gdzieś czytałem, że jednym z największych dochodów tego państwa (Tuvalu - wyspy na Oceanie Spokojnym, 12 tyś. ludności), są zyski z rejestracji tej domeny B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

biorąc pod uwagę że wyspa powoli zanika to będą mieli sporo kasy na przeprowadzkę B) lol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Temat trochę przysechł, więc odświeżam... co prawda w pobocznych wątkach toczą się dyskusję na temat domen .tv (przy okazji wyceny poszczególnych nazw), ale jestem ciekaw jak sytuacja wygląda na dziś? Posiadam kilka takich domen (od niedawna), dlatego mam "interesa", żeby odkurzyć ten wątek :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem domeny te mają na pewno lepsze perspektywy niż np "tel" czy inne końcówki - niewypały. Coraz częściej tworzone są wersje "tv" serwisów i wydaje się, że popularność tych domen powinna rosnąć.

 

 

rozrywka*tv

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepiej gdyby nazwy domen .tv były możliwie najbardziej zbliżone do już istniejących kanałów tematycznych w telewizji. Tu raczej już żadnych nowości nie będzie - sport, muzyka, moda i plotki, dom i ogród, turystyka, nauka, kuchnia, informacje, zakupy. I tych słów raczej nie rozdrabniałbym już bardziej, tzn. większym powodzeniem będzie cieszył się ogólny kanał sportowy, niż np. kanał koszykówki lub siatkówki...

Uważam, że w dziedzinie domen .tv zbyt znaczne rozdrabnianie nazw nie ma większego sensu - przynajmniej w Polsce (co innego gdy ktoś ma wąską nazwę, ale w skali globalnej - to wtedy TAK) :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodaj jeden przykład od siebie:

PrzepisyKulinarne.TV

 

Osobiście uważam, że domeny z keywordem warto rejestrować jeśli postawiona strona internetowa będzie powiązana z telewizją, jeśli brak tego powiązania, to lepiej sobie taką domenę darować.

 

Przykłady z życia wzięte:

 

Kadry.tv

Bankier.tv

Onte.tv

Interia.tv

Sex.tv

Podróże.tv

Share this post


Link to post
Share on other sites
PrzepisyKulinarne.TV
Całkiem konkretna nazwa, chociaż to jednak nie to samo, co Kuchnia.TV :) Najciekawsze jest to, że sporo dobrych tefałek można jeszcze spokojnie z palca zarejestrować... Całkiem niedawno zaklepałem taką jedną, że aż mi szczęka opadła, że to jeszcze jest wolne! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Całkiem konkretna nazwa, chociaż to jednak nie to samo, co Kuchnia.TV :) Najciekawsze jest to, że sporo dobrych tefałek można jeszcze spokojnie z palca zarejestrować... Całkiem niedawno zaklepałem taką jedną, że aż mi szczęka opadła, że to jeszcze jest wolne! ;)

 

 

a jaką? ;-)

Edited by degone

Share this post


Link to post
Share on other sites
No, w końcu to żadna tajemnica, to powiem:

 

ogrod.tv + IDN :)

 

tefałki też są z IDNami?

 

@ArturZ ja parkowałem, nie było problemów

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio ktoś z palca upolował Magazyn.TV i jeśli rejestrować .tv to właśnie tego typu niesamowite domeny. Być może abonent tej domeny, wie jaką wartość i możliwości ma ta domena i to wykorzysta. Taki strzał to jakby trafić szóstkę w totka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×