Jump to content
Sign in to follow this  
Alexis

Nowy rekord cenowy w domenach .co

Recommended Posts

There is a new record for a .Co domain.

 

The domain name Mesothelioma.co just sold at the Land Rush Auction for $76,000.

 

Mesothelioma is one of the highest paying PPC keyword in the world.

 

Legal domains continue to shine on .Co

 

Bardzo wiarygodny artykuł.

Domenę medyczną nazwać prawniczą :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo wiarygodny artykuł.

Domenę medyczną nazwać prawniczą :D

 

Jakbys cokolwiek wiedzial o stanach to bys te domene tez widzial jako prawnicza.

Miedzyblonnik oplucnej jest spowodowany przez wdychanie azbestu.

W stanach byly i sa z tej przyczyny procesy na milionowe kwoty...

i to wyjasnia wysokosc ceny za klik.

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakbys cokolwiek wiedzial o stanach to bys te domene tez widzial jako prawnicza.

Miedzyblonnik oplucnej jest spowodowany przez wdychanie azbestu.

W stanach byly i sa z tej przyczyny procesy na milionowe kwoty...

i to wyjasnia wysokosc ceny za klik.

 

Mieszkam w "Stanach" od 15 lat :D

 

To wyjasnia cenę za klik ale nie zalicza nazwy do legal names tylko medical names

Edited by Alex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naprawdę tak trudno umieszczać te informacje w jednym wątku poświęconym sprzedażom domen .co? Pytam całkiem poważnie. Czy może powinienem wrzucać codziennie po dziesięć nowych wątków poświęconych sprzedażom .com, .net, .info, .de, .pl, .es, .se, .us, .biz, .at, .eu itd.?

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naprawdę tak trudno umieszczać te informacje w jednym wątku poświęconym sprzedażom domen .co? Pytam całkiem poważnie. Czy może powinienem wrzucać codziennie po dziesięć nowych wątków poświęconych sprzedażom .com, .net, .info, .de, .pl, .es, .se, .us, .biz, .at, .eu itd.?

 

Daniel. Poki otwierasz wiecej watkow niz ja, to badz tak dobry i wstrzymaj sie z krytyka, chyba ze chcesz bym w kazdym otwartym przez Ciebie watku wtracal swoje 5 groszy tak jak Ty to robisz. Spojrz na gore tego forum. Tytul jest "Domeny internetowe". To ze ty ograniczasz swoje pole widzenia do polskojezycznych domen internetowych nie oznacza ze cale forum musi to robic. Jesli Ty nie interesujesz sie innymi domenami poza swoimi, to nie musisz tego watku czytac, tym bardziej tu pisac. Rozumiemy sie?

 

Ps. Kwoli scislosci: We wrzesniu otworzyles 9 watkow, ja tylko 2. Codziennie otwierasz nowy watek spamujac forum! Czlowieku opanuj sie!

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
I co? Nigdy nie slyszales tego pojecia?

 

Słyszałem ...dlatego jeszcez raz napiszę medical not legal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Słyszałem ...dlatego jeszcez raz napiszę medical not legal

 

Dziwne, u mnie w Adwords pojawia sie na pierwszym miejscu reklama kancelarii adwokackiej :D

Jacys kretyni pewnie, placa 18,62€ za klick za nazwe jakiejs dziwnej choroby...

 

Ps. Do tego firma Law Forum LCC jest wlascicielem Mesothelioma.com, po cholere prawnikom medyczne pojecia?

 

Dla ludzi biznesu kazde pojecie nalezy do tej branzy, ktora na nim zarabia...

Dla Ciebie pewnie rozwód.pl nalezy do domen spoleczno-rodzinnych, a licealistki.pl to domena edukacyjna? :P

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daniel. Poki otwierasz wiecej watkow niz ja, to badz tak dobry i wstrzymaj sie z krytyka, chyba ze chcesz bym w kazdym otwartym przez Ciebie watku wtracal swoje 5 groszy tak jak Ty to robisz. Spojrz na gore tego forum. Tytul jest "Domeny internetowe". To ze ty ograniczasz swoje pole widzenia do polskojezycznych domen internetowych nie oznacza ze cale forum musi to robic. Jesli Ty nie interesujesz sie innymi domenami poza swoimi, to nie musisz tego watku czytac, tym bardziej tu pisac. Rozumiemy sie?

Nie wiem o co Ci chodzi z ograniczaniem pola do polskojęzycznych domen. Na forum są już wątki, gdzie umieszczane są duże sprzedaże z wszelakich TDL - globalnych i ccTLD. Jak chcesz, możesz też założyć oddzielny wątek poświęcony sprzedażom .co - ułatwiłoby to tak naprawdę wyszukiwanie informacji na temat sprzedaży domen .co, a na pewno uporządkowałoby samo forum di.pl i dział Domeny Internetowe > Newsy.

 

Co do ilości wątków, to w ostatnim miesiącu założyłem w tym dziale JEDEN wątek, dokładnie wczoraj:

 

DOMAINfest Europe Prague

http://www.di.pl/index.php?showtopic=55810

 

Ty natomiast o SAMYCH domenach .co założyłeś tych wątków w ciągu ostatniego miesiąca 6. Nie wspomnę o innych, ale z nimi nie mam problemu, bo są na inne tematy. Tak więc nie masz racji pisząc, że zakładam więcej wątków od Ciebie. Ja wykorzystuję wątki, które już istnieją. Po to przecież są.

 

Ale oczywiście możesz zakładać i 10 wątków dziennie na temat sprzedaży domen .co. Nie mój cyrk, nie moje małpy. Ja tylko wysunąłem pewną sugestię i prośbę za razem. Nie musisz jej oczywiście brać w ogóle pod uwagę.

 

Nowy rekord cenowy w domenach .co

http://www.di.pl/index.php?showtopic=55882

 

Sprzedaże na ponad 1,1 mln USD w pierwszych 3 tygodniach aukcji .co landrush

http://www.di.pl/index.php?showtopic=55753

 

taobao.co sprzedana za $31.500

http://www.di.pl/index.php?showtopic=55180

 

400.000 domen .co

http://www.di.pl/index.php?showtopic=54299

 

Property.co sprzedana za $20.000 na Sedo

http://www.di.pl/index.php?showtopic=54476

 

Background-Info co do sprzedazy o.co za $350.000

http://www.di.pl/index.php?showtopic=54217

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem o co Ci chodzi z ograniczaniem pola do polskojęzycznych domen. Na forum są już wątki, gdzie umieszczane są duże sprzedaże z wszelakich TDL - globalnych i ccTLD. Jak chcesz, możesz też założyć oddzielny wątek poświęcony sprzedażom .co - ułatwiłoby to tak naprawdę wyszukiwanie informacji na temat sprzedaży domen .co, a na pewno uporządkowałoby samo forum di.pl i dział Domeny Internetowe > Newsy.

 

Co do ilości wątków, to w ostatnim miesiącu założyłem w tym dziale JEDEN wątek, dokładnie wczoraj:

 

DOMAINfest Europe Prague

http://www.di.pl/index.php?showtopic=55810

 

Ty natomiast o SAMYCH domenach .co założyłeś tych wątków w ciągu ostatniego miesiąca 6.

 

Nie przekrecaj faktow. Zakladasz na forum di.pl CODZIENNIE nowe watki. To spam! Oto Twoje watki z ostatnich dni:

9.9: DOMAINfest Europe Prague

8.9: szukajhotelu.pl, kreatorwww.pl, skrypty24.pl, filharmonianarodowa.pl, twojeliceum.pl - od 10 PLN aukcje LM

7.9:buldożery.pl, bandaże.pl, ciepłownia.pl, drogówka.pl, drożdżówki.pl, rankingszkół.pl, żelbet.pl, pamięci.pl, ołów.pl i inne na sprzedaż od 60 PLN

6.9: home.pl

5.9:kreatornazw.pl, kotlyparowe.pl - od 10 PLN aukcje LM

...

 

Ja we wrzesniu zalozylem TYLKO 2 watki na calym forum ten i

8.9: Sprzedaże na ponad 1,1 mln USD w pierwszych 3 tygodniach aukcji .co landrush

 

Ile watkow zalozyles w sierpniu w porownaniu do moich?

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziwne, u mnie w Adwords pojawia sie na pierwszym miejscu reklama kancelarii adwokackiej :D

Jacys kretyni pewnie, placa 18,62? za klick za nazwe jakiejs dziwnej choroby...

 

Nie ma w tym nic dziwnego. Odszkodowania za zatrucie azbestem sięgają astronomicznych sum - szczególnie w stanach. Ta nazwa to klasyczny przykład na każdym szkoleniu z AdWords'ów.

Edited by J23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapomnij Alexis. Zakładaj ile chcesz wątków. Nie mam prawa Ci nawet sugerować czegokolwiek na tym forum. Możesz informować na forum o każdej sprzedaży domeny .co w oddzielnym wątku - będzie wesoło :D Po prostu traktuj wątki jak nowe posty.

 

Nowy post = nowy wątek :P

 

A stare wątki po prostu olewaj, one są tam przecież tylko dla dekoracji ;)

 

EDIT: A wytykać mi nowe wątki w dziale, który poświęcony jest sprzedaży domen i gdzie należy zakładać nowe tematy z informacjami o sprzedaży (jak się oczywiście ma coś na sprzedaż akurat!), to już pojechałeś naprawdę :D Rozumiem, że jak brak argumentów, to każdy argument dobry? :P Nie odpowiadaj, pytanie retoryczne.

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zapomnij Alexis. Zakładaj ile chcesz wątków. Nie mam prawa Ci nawet sugerować czegokolwiek na tym forum. Możesz informować na forum o każdej sprzedaży domeny .co w oddzielnym wątku - będzie wesoło :D Po prostu traktuj wątki jak nowe posty.

 

Nowy post = nowy wątek ;)

 

A stare wątki po prostu olewaj, one są tam przecież tylko dla dekoracji :D

 

DD

 

Tak jak mowilem: Poki zakladasz ode mnie duzo wiecej watkow i to na temat kazdej glupoty, to badz tak dobry i powstrzymaj sie z krytyka. Jak to jest w biblii: Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak jak mowilem: Poki zakladasz ode mnie duzo wiecej watkow i to na temat kazdej glupoty, to badz tak dobry i powstrzymaj sie z krytyka. Jak to jest w biblii: Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem :P

Dobra - dawaj listę wątków, które założyłem ostatnio, ze szczególnym wyszczególnieniem tych najgłupszych. I proszę pomiń dział "Handel i Ogłoszenia". Mam nadzieję, że nie muszę tłumaczyć dlaczego (zresztą już wytłumaczyłem w poście wyżej).

 

@Luke4U A bo nudno się przed weekendem na forum zrobiłem :D

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziwne, u mnie w Adwords pojawia sie na pierwszym miejscu reklama kancelarii adwokackiej :P

Jacys kretyni pewnie, placa 18,62€ za klick za nazwe jakiejs dziwnej choroby...

 

Tak płacą za medical term / name

Co w tym dziwnego? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobra - dawaj listę wątków, które założyłem ostatnio, ze szczególnym wyszczególnieniem tych najgłupszych. I proszę pomiń dział "Handel i Ogłoszenia". Mam nadzieję, że nie muszę tłumaczyć dlaczego (zresztą już wytłumaczyłem w poście wyżej).

 

Mialem nadzieje ze dzis juz nie zdazysz przyspamowac, ale mylilem sie:

http://www.di.pl/index.php?showtopic=55889&hl=

 

Peace, man :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×