Jump to content
Sign in to follow this  
CzarnyElo

Jak przejąć domenę .tk

Recommended Posts

Zależy mi na pewnej domenie .tk, jak można ją przejąć, zdobyć?

Odradzam domeny .tk

To syf. Mnie DOT.TK zachachmęcił 2 domeny.

DLa domen .tk środkowy palec i nigdy więcej!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odradzam domeny .tk

To syf. Mnie DOT.TK zachachmęcił 2 domeny.

DLa domen .tk środkowy palec i nigdy więcej!

 

 

Potwierdzam. Mam kilka dobrych keywordów i może kiedyś na nich postawię zapleczówki, tymczasem jedną już mi zdążyli odebrać - widocznie za dobra była. Co ciekawsze wiele z tych, które miałem wcześniej i nie zdobyły wymaganej liczby miesięcznych odwiedzin to niby spadły, ale ktoś je na parkingu postawił (wszystkie, tak ze 100 sztuk, nawet największe ninje - zobaczcie uArcanisa.tk). Ot nieciekawe zasady.

 

Przejąć domeny raczej nie masz szans, prędzej odkupisz o ile to jest w ogóle możliwe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mam kontaktu do właściciela. Wiem, że ta domena jest w planie darmowym na dot.tk myślicie, że jakbym napisał do dot.tk, że wykupię ją w planie płatnym to by poszli na to jak takie wałki robią?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisząc do nich maila pewnie nic nie zdziałasz bez potwierdzenia wiarygodności, czy jakiejś przedpłaty... sam nie wiem. Napisz lepiej nam jaka to domena, a może właściciel sam się odnajdzie albo ktoś przyjdzie z lepszą końcówką :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie mam kontaktu do właściciela. Wiem, że ta domena jest w planie darmowym na dot.tk myślicie, że jakbym napisał do dot.tk, że wykupię ją w planie płatnym to by poszli na to jak takie wałki robią?

Jasne. Ja później napiszę do nich, oczywiście po tym jak postawisz tam serwis i odniesiesz sukces, że dam więcej i niech ci odbiorą. I kto tu robi wałki?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pisząc do nich maila pewnie nic nie zdziałasz bez potwierdzenia wiarygodności, czy jakiejś przedpłaty... sam nie wiem. Napisz lepiej nam jaka to domena, a może właściciel sam się odnajdzie albo ktoś przyjdzie z lepszą końcówką :)

 

Potrzebuję konkretnie tej końcówki, bo pozostały ruch zagraniczny z domeny chcę przekierować na swój 100% tematyczny serwis. Ta domena .tk prowadziła do darmowego forum postawionego na Forum Community. Od roku serwis ten jest "opuszczony", brak jakiegokolwiek kontaktu z Administratorem, bo bym chciał nawet odkupić cały serwis...

 

 

Jasne. Ja później napiszę do nich, oczywiście po tym jak postawisz tam serwis i odniesiesz sukces, że dam więcej i niech ci odbiorą. I kto tu robi wałki?

Zależy mi, to nie jest żadna topowa domena czy coś, poprzedni serwis został opuszczony praktycznie... Po prostu szukam jakiegoś sposobu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×