Jump to content
Sign in to follow this  
FlashT

leenlife.pl

Recommended Posts

Oj tak... Najlepiej zarejestrować wszystkie możliwe TM i mailing porozsyłać.

A nóż, widelec ... :)

Napisałem zabawę z domenami (gdyż to moje początki zajmowania się domenami ) a nie z TM :) sam miałem spore problemy z TM i nikomu nie polecam tego typu zagrywek czy prób ;) gra zdecydowanie nie warta świeczki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam, również gratuluję sprzedaży!! Dodam, że nasza firma wdrażała leenlife.pl (grafika była dostarczona). Tak mnie ciekawiło za ile odkupili domenę (na początku była opcja że strona będzie na leenlife.com) a tu proszę wątek o sprzedaży tej domeny:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam, również gratuluję sprzedaży!! Dodam, że nasza firma wdrażała leenlife.pl (grafika była dostarczona). Tak mnie ciekawiło za ile odkupili domenę (na początku była opcja że strona będzie na leenlife.com) a tu proszę wątek o sprzedaży tej domeny:)

 

To coś chyba słabo wam wyszło ;) LeenLife.pl:

 

Internal server error. Please try again later.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam, chyba masz jakieś przestarzałe dane bo strona śmiga aż miło.

Owszem był problem ze serwerem jakoś miesiąc temu - awaria sprzętu w firmie hostingowej przez co strona nie działała przez kilka godzin, tylko co ma błąd serwera do wykonania strony to nie rozumiem? Zresztą to było miesiąc temu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

mógł nawet sprzedać za min 10k,znam gości co to kupili.To nie właściciel kupił on ma leenlife.com tylko firma która będzie pośredniczyć w

rozprowadzaniu tego towaru na rynku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
mógł nawet sprzedać za min 10k,znam gości co to kupili.To nie właściciel kupił on ma leenlife.com tylko firma która będzie pośredniczyć w

rozprowadzaniu tego towaru na rynku.

 

Nie do konca, bo od roku probowalem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×