Jump to content
bartol

PodMlotek.pl

Recommended Posts

Tak spojrzalem, ze czeka na usuniecie po rezerwacji to postanowilem sobie regnąć.

 

Swego czasu bylo tam portfolio goscia o nicku Unsu (pozdrawiam jesli to czyta, choc watpie) - osoby, ktore siedza "dluzej" w branzy z pewnoscia wiedza o kim mowa. Wzialem ja glownie ze wzgledu na pewien sentyment i moja sympatie do niego.

 

Jak Wam sie podoba, jak ja oceniacie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na dziś warta reg fee. Jeśli jednak zainteresuje się nią dom aukcyjny to cena przekroczy 1k - więcej Ci nie powiem bo moja szklana kula szwankuje ;-P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja was nie rozumiem, dlaczego wy wszystkie domeny spisujecie na straty według szanowengo grona wszystkie domenki sa warte regfee i to jeszcze jak sprzedający będzie bardzo walczył. No w teamcie kupowania i sprzedawania nie będe zabierał zdania ale jako internauta mogę powiedzieć, ze np. owa domena PodMlotek.pl bardzo do mnie przemawia, tak samo kto by uwierzył w sukces takich (regfee domen;p) typu wykop.pl czy pytamy.pl. Czy w związku z tym mógłbym prosić o pare słow tego jakich domen nie powinno się kupować jakich łączeń znakowych powinno się unikać oraz jakies końcówki najlepiej według waś się sprzedają?

 

Zdrówka życze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja was nie rozumiem, dlaczego wy wszystkie domeny spisujecie na straty według szanowengo grona wszystkie domenki sa warte regfee i to jeszcze jak sprzedający będzie bardzo walczył. No w teamcie kupowania i sprzedawania nie będe zabierał zdania ale jako internauta mogę powiedzieć, ze np. owa domena PodMlotek.pl bardzo do mnie przemawia, tak samo kto by uwierzył w sukces takich (regfee domen;p) typu wykop.pl czy pytamy.pl. Czy w związku z tym mógłbym prosić o pare słow tego jakich domen nie powinno się kupować jakich łączeń znakowych powinno się unikać oraz jakies końcówki najlepiej według waś się sprzedają?

 

To proste, stawiając serwis można nawet z nic nie wartej domeny zrobić coś wartościowego (przykład: wykop.pl – nazwa mnie odrzuca, dobra dla nekrofilów). Podmlotek.pl jako sama domena jest warta rejestracji, ale nie ma dużych szans na zbycie po wyższej cenie. Może natomiast posłużyć właścicielowi do różnych celów – i do niektórych pasuje jak ulał, wcale tego nie neguję. Czym innym jest rejestrowanie domen dla siebie, a czym innym – na sprzedaż. Tutaj oczywiście nie wyceniamy domeny patrząc z punktu widzenia bartola, który darzy ją sentymentem, tylko z biorąc pod uwagę realne szanse sprzedaży, według własnego (bardzo subiektywnego) rozeznania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To może i ja dodam coś od siebie - user123 pomyśl jakie może być zastosowanie takiej domeny? Nikt nie stworzy serwisu aukcyjnego pod tym adresem który będzie konkurował z Allegro, serwis dla uczących się wbijać gwoździe? To dobra nazwa dla domu aukcyjnego ale domy aukcyjne nie powstają jak grzyby po deszczu - to jest wąska dziedzina tak samo jak pole działania jeśli chodzi o tę domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
bartol polowałem na nia ale byla w rezerwacji. Gratuluje

 

Bezwartościowy , domenowy śmiec ( z tego też powodu usunąłem ją z portfolio)

 

 

P.S. a swoją drogą ca. 80 % usunietych przeze mnie domen jest ponownie rejestrowanych :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
P.S. a swoją drogą ca. 80 % usunietych przeze mnie domen jest ponownie rejestrowanych :)

 

Ja mam podobne statystyki, widać różne ludzie gusta mają. Może byś przed usunięciem udostępniał jakieś listy, żeby było wiadomo na co polować – albo nawet żeby zaoszczędzić sobie zabawy w polowanie. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja mam podobne statystyki, widać różne ludzie gusta mają. Może byś przed usunięciem udostępniał jakieś listy, żeby było wiadomo na co polować – albo nawet żeby zaoszczędzić sobie zabawy w polowanie. ;-)

 

Jeśli mi czas na to pozwoli , postaram się taką listę udostępnic . :P

Zauważyłem natomiast inną , dziwną sytuację .

Ze względu na brak czasu (i ochoty :P ) , nie byłem do tej pory zainteresowany wertowaniem list domen i ewentualnym ich parkowaniem na DNT .

Przypadkiem (zaglądając np na di.pl) zwróciłem uwagę na fakt , iż wielu użytkowników tego forum , poświęcając czas na wyszukiwanie ciekawych adresów , głównie pod kątem późniejszej rejestracji literówek , niewłaściwie wykorzystuje potencjał "odkrytych" przez siebie domen .

I tak naprzykład , minęło już kilka tygodni od startu DNT .

Wiele typosów było publikowanych tutaj jako "odrzuty" z tastingu a pomimo tego udało mi się dopiero teraz zarejestrowac wiele literówek takich domen jak giercownia/gumtree/goldenline/naszaklasa/gladiatus/wyspagier/quelle itd. zarabiających od 2 do 5 € tygodniowo .

I o dziwo , o wiele gorsze domeny jak te zarejestrowane przeze mnie , były już wcześniej zarejestrowane przez osoby , które te adresy "odkryły" .

Moim zdaniem (nie chciałbym aby mnie potraktowano jako aroganckiego "pouczacza" :) ) , wielu domeniarzy z tego forum , zamiast tracic czas na bezsensownych dyskusjach o dupie maryny z jakimiś tam anglikami , thenaturatami itp. powinno ten czas wykorzystac na sprawdzanie , przy użyciu dostępnych narzędzi (KD , Google , Overture) rzeczywistego potencjału domen , selekcjowanego do tastingu .

Ponieważ na dzień dzisiejszy , po to aby zbudowac ciekawe portfolio , nie wystarczy sam fart . Jedną z możliwości jest zainwestowanie sporych funduszy na zakup domen , dropping itp , drugą natomiast znalezienie i poświęcenie dużej (a nawet bardzo dużej) ilości czasu na manualne wyszukiwanie i testowanie ciekawych adresów ( te wszystkie automatyczne systemy można moim zdaniem o kant d... rozbic)

 

Ups , ale się rozpisałem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
bartol polowałem na nia ale byla w rezerwacji. Gratuluje

Domena od kilku dni czekala na usuniecie po rezerwacji wiec mozna bylo ja smialo zarejestrowac :P

 

Opinie jak widac sa bardzo rozne. Oczywiscie zdaje sobie sprawe z tego, ze sama domena nie prezentuje zbyt wysokiej wartosci - dlatego napisalem, ze kupilem ja glownie w celach kolekcjonerskich... :) (zreszta jak wiekszosc)

Share this post


Link to post
Share on other sites
(..)

A nie pomyślałeś, że testujemy o wiele lepsze domeny (wiecej uq, wiekszy ctr), a te które według Ciebie są dobre dajemy na forum? :)

BTW: Z jakiego parkingu korzystasz?

 

podmlotek.pl na pewno trochę warta. Większość TLD zajętych.

Share this post


Link to post
Share on other sites
BTW: Z jakiego parkingu korzystasz?

 

SedoPro .

Ale to akurat nie ma żadnego znaczenia .

gierciownia/giercownie/gumetree/maszaklasa/galdiatus itd. bedą na kazdym parkingu dobrze zarabiały .

Share this post


Link to post
Share on other sites
SedoPro .

Ale to akurat nie ma żadnego znaczenia .

gierciownia/giercownie/gumetree/maszaklasa/galdiatus itd. bedą na kazdym parkingu dobrze zarabiały .

No fajnie, ale co to ma wspolnego z moja domena?

(dla wyjasnienia - parking traktuje tylko i wylacznie jako przechowalnie domen, nie "bawie" sie w to i nie rejestruje raczej literowek itp.)

Share this post


Link to post
Share on other sites
SedoPro .

Ale to akurat nie ma żadnego znaczenia .

gierciownia/giercownie/gumetree/maszaklasa/galdiatus itd. bedą na kazdym parkingu dobrze zarabiały .

Miałem galdiatus.pl i CTR wynosił 0 :)

 

</ot>

Share this post


Link to post
Share on other sites
No fajnie, ale co to ma wspolnego z moja domena?

(dla wyjasnienia - parking traktuje tylko i wylacznie jako przechowalnie domen, nie "bawie" sie w to i nie rejestruje raczej literowek itp.)

 

Moja odpowiedź dotyczyła postu i pytania sparksa .

Nie dotyczyła twojej domeny .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Miałem galdiatus.pl i CTR wynosił 0 :)

 

</ot>

 

Nie wypisuj bzdur .

Galdiatus nie była testowana (mam swoje narzędzia aby to ustalic)

Domena ma konstantne 21 % CTR .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wypisuj bzdur .

Galdiatus nie była testowana (mam swoje narzędzia aby to ustalic)

Domena ma konstantne 21 % CTR .

To się trochę ośmieszyłaeś ze swoimi narzędziami :P:D:) (załącznik)

 

Do dalszej rozmowy zapraszam na PW.

post-772-1194361950_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
To się trochę ośmieszyłaeś ze swoimi narzędziami :P:D:) (załącznik)

 

Do dalszej rozmowy zapraszam na PW.

 

 

Sorry ! :P Masz rację . Sprawdzana była gladjatus .

Staty z CTR galdiatus prześlę ci na PW .

Share this post


Link to post
Share on other sites
bartol polowałem na nia ale byla w rezerwacji. Gratuluje

 

ja ja mialem;)

i czekalem na koniec wygasniecia zeby ja oplacic w az.p

ale niech Ci sluzy;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
Moim zdaniem (nie chciałbym aby mnie potraktowano jako aroganckiego "pouczacza" :) ) , wielu domeniarzy z tego forum , zamiast tracic czas na bezsensownych dyskusjach o dupie maryny z jakimiś tam anglikami , thenaturatami itp.

No dobra, to ja przepraszam i niech przeproszą też początkujący userzy (tacy jak ja). Przeproszą za dyskusje o dupie Maryny, ale w sumie o domenach.

 

Domena Reg Fee do 100zł.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

domena mi się podoba, ale nie dlatego, że uważam, iż ma dużą wartość, ale po prostu ładnie brzmi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • Jutro godzina 20:00 koniec aukcji.   https://0-0.pl/ 
    • wycenamajatku.pl   WycenaMajatku.pl 500 zł    
    • L-4.PL   Sell: https://www.aftermarket.pl/domena/l-4.pl/
    • zomo.pl   Zapraszam na aukcję domeny od 69 PLN bez ceny minimalnej:   https://ddregistrar.pl/aukcje/10052/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-29 15:37:30) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-08 godz. 19:15   DD
    • logistyczna.pl   Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej:  https://www.aftermarket.pl/aukcja/2605727/  
    • Zapraszam na aukcję domen od 89 PLN bez ceny minimalnej:   pokolorujto.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10012/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:53:48) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   ginekolog24.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10011/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:50:34) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   DD
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,181
    • Most Online
      898

    Newest Member
    BrodatyDev
    Joined
×