Jump to content
necik

jedenprocent.pl

Recommended Posts

Chciałbym dowiedzieć się ile Waszym zdaniem warta jest domena jedenprocent.pl ?

Wcześniej należała do TVP, znajdował się tam serwis http://ww2.tvp.pl/2,20060112289907.strona

Aktualnie pierwsze miejsce w Google pod hasłem "jeden procent".

 

Obecnie dostałem już kilka maili z zapytaniem o cenę (głównie od organizacji pożytku publicznego).

Myślę że im bliżej stycznia tym domena jest więcej warta - jak myślicie, ile?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłbym z siebie dumy gdybym oddał taką domenę jakiejś organizacji która może otrzymywać 1% podatku :lol:

 

Domena jest bezcenna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę że im bliżej stycznia tym domena jest więcej warta - jak myślicie, ile?

 

 

jeden procent? ... PKB Polski?

 

Gdybym mial oddac za darmo, to , no wlasnie, spisalbym umowe, zeby przynajmniej moje logo bylo wszedzie na tej stronie i tyle

Share this post


Link to post
Share on other sites
jeden procent? ... PKB Polski?

 

Gdybym mial oddac za darmo, to , no wlasnie, spisalbym umowe, zeby przynajmniej moje logo bylo wszedzie na tej stronie i tyle

Czyli nie za darmo. Albo oddajesz, albo czerpiesz profity.

Share this post


Link to post
Share on other sites
kto by sie bawil w caritas, za darmo to mozna w pape dostac :lol:

Nie tylko pieniędzmi człowiek żyje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
niby tak, to oddaj pare cennych domen na caitas, oni to zlicytuja i wszyscy beda happy :lol:

Dobrze wiesz, że to nie to samo. Następne OT będę ignorował :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Byłbym z siebie dumy gdybym oddał taką domenę jakiejś organizacji która może otrzymywać 1% podatku :lol:

 

Domena jest bezcenna.

Dobry pomysl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Byłbym z siebie dumy gdybym oddał taką domenę jakiejś organizacji która może otrzymywać 1% podatku :lol:

 

Domena jest bezcenna.

zgadzam sie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odkopujemy temat :D

 

Serwis o którym kiedyś wspominałem (JedenProcent.pl - wyszukiwarka Organizacji Pożytku Publicznego) jest już prawie na ukończeniu. Jednak w międzyczasie postanowiłem wysłać info o ewentualnej sprzedaży do kilku firm.

 

Do tej pory odpisały dwie firmy:

- Agora która sama nie wie czy jest zainteresowana wspomnianymi domenami i pomysłem na serwis

- Wirtualna Polska która jest zainteresowana odkupieniem domeny (prawdopodobnie pod http://jedenprocent.wp.pl/)

 

Czy ktoś z Was sprzedawał kiedyś domenę do WP? Czy jesteście zadowoleni z uzyskanej ceny?

 

Na koniec najważniejsze pytanie: ile za komplecik jedenprocent.pl + jeden-procent.pl ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uporządkujmy informacje.

 

Stowrzyles serwis ale chcesz sprzedac same domeny? Czy chcesz sprzedac serwis + domeny?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serwis kończę, ale nie jest nic specjalnego co wpłynęłoby znacznie na osiągniętą cenę (można powiedzieć że serwis daję gratis) :D

Edited by necik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiesz, zakładając, że to Ty się zgłaszał do nich a nie oni do Ciebie to wydaje mi się że dużo z tego nie będzie.

 

Jak się Agora "zastanawia" to pewnie nie weźmie. A jak weźmie WP to do 5k (obstawiam 1-2k). Oczywiscie prognozuję ile oni dadzą, a nie radzę ile zarządać. :D

 

Przydałaby Ci się domena 1procent...

Edited by novitz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Serwis kończę, ale nie jest nic specjalnego co wpłynęłoby znacznie na osiągniętą cenę (można powiedzieć że serwis daję gratis) :D

 

Już nie przesadzaj :D

Serwis bardzo fajny :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałbym jeszcze nadmienić że dotychczasowe oferty kupna domeny dochodziły do 15k PLN (kilka ofert od OPP).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chciałbym jeszcze nadmienić że dotychczasowe oferty kupna domeny dochodziły do 15k PLN (kilka ofert od OPP).

 

Myślę, że za tą domenę to dobre oferty :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym wziął 15k. Albo zrobił w koncu ten serwis, rozchulał i wtedy jeszcze raz zapytał co dalej :D

 

Swoją drogą, od tej informacji powinieneś zacząć! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe czy się zastanawiacie czasem, o jakich pieniądzach od czasu do czasu piszemy na forum...Rozumiem ze większość z was jest z dużych miast i 15k to jedna pensja, ale jest taki świat(jakieś 50% może więcej Polski) gdzie zarabia się 1 200 PLN na miesiąc. 10 godzin harówy dzień w dzień...Oczywiście to nie są pretensje ani nic takiego, tylko refleksje na temat olbrzymiego potencjału finansowego wirtualnych nieruchomości...A wracając do domeny, to jeśli da się wycisnąć 15k to może i da się wycisnąć 20k? Choć ja, w zasadzie sprzedałbym za 15k bez szemrania, bo to spora kasa jak za tę domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chciałbym jeszcze nadmienić że dotychczasowe oferty kupna domeny dochodziły do 15k PLN (kilka ofert od OPP).

 

 

Trudno mi w to uwierzyc, ale jesli tak jest, to wg mnie zrobiles wielki blad nie sprzedajac po takiej kwocie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×