Jump to content
Dropped.pl

Beta AfterMarket.pl

Recommended Posts

W ciągu ostatniego miesiąca prowadziliśmy intensywne prace nad procesem programistycznego rozwoju serwisu AfterMarket.pl, celem minimalizacji liczby błędów widocznych dla użytkowników i przyspieszeniem wprowadzania nowych funkcjonalności.

 

Dzisiaj prezentujemy pierwszy etap wdrożenia nowego procesu deweloperskiego, czyli wersję "beta":

http://beta.aftermarket.pl/

 

Wersja "beta" zawiera zmiany programistyczne wprowadzone w ciągu ostatnich dwóch tygodni i udostępnione użytkownikom. Dzięki temu, mogą się oni zapoznać z planowanymi zmianami, sprawdzić nowe funkcjonalności i poprawione błędy. Beta jest też testowana przez zewnętrzną firmę testującą.

 

Dzięki rozdzieleniu procesu deweloperskiego na 3 etapy (prace programistyczne / beta / wdrożenie produkcyjne) chcemy zminimalizować liczbę widocznych błędów i pozwolić użytkownikom na wcześniejsze zapoznanie się z planowanymi nowościami.

 

Beta będzie wydawana regularnie co 2-3 tygodnie, zwykle po zakończeniu wdrożeniu jakiejś większej funkcjonalności.

 

Dzisiejsza beta to przede wszystkim wdrożenie kilkudziesięciu poprawek i usprawnień zgłaszanych przez użytkowników, więc na pierwszy rzut oka nie widać wiele zmian. Wprowadzona jednak została także integracja z parkingiem Sedo, umożliwiająca parkowanie domen w tej firmie i szybkie przeparkowywanie pomiędzy ND i Sedo. Przy ponownym wystawianiu aukcji możliwe zaś jest podanie nowych cen startowych :)

 

Zapraszam do zapoznania się z betą. Zauważone błędy i problemy proszę zgłaszać do supportu,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy próbie rejestracji w sedo, poprzez Aftermarket, po wpisaniu jakiegokolwiek nicku zawsze wywala

Error #31000: Username is empty

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja tradycyjnie zapytam czy planujecie moduł: "Domen na stronie: 30 50 100 200 500 Wszystkie" w liście ofert giełdy i aukcji oraz w widoku portfolio użytkownika.

Druga sprawa: kiedyś w wyszukiwarce zaawansowanej dropped.pl była opcja filtrowania aukcji wg czasu zakończenia, czyli np pokaż aukcje kończące się dzisiaj lub w ciągu dwóch najbliższych dni.

Wspomnę jeszcze o możliwości poboru listy do pliku csv.

Jeśli te opcje nie są planowane to proszę o info. Nie chcę tak o tym pisać co miesiąc bez sensu i odzewu. Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgłaszałem teraz ticket związany z Escrow i okazuje się, że jedna ze spraw była zgłaszana już rok temu w 2009-11-23, i nie została naprawiona.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To ja tradycyjnie zapytam czy planujecie moduł: "Domen na stronie: 30 50 100 200 500 Wszystkie" w liście ofert giełdy i aukcji oraz w widoku portfolio użytkownika.

Druga sprawa: kiedyś w wyszukiwarce zaawansowanej dropped.pl była opcja filtrowania aukcji wg czasu zakończenia, czyli np pokaż aukcje kończące się dzisiaj lub w ciągu dwóch najbliższych dni.

Zmiany zostały zlecone programistom.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zmiany zostały zlecone programistom.

Konkretna odpowiedź, myślę, że to ułatwi przeglądanie ofert i zakupy. Dzięki

Share this post


Link to post
Share on other sites
To ja tradycyjnie zapytam czy planujecie moduł: "Domen na stronie: 30 50 100 200 500 Wszystkie" w liście ofert giełdy i aukcji oraz w widoku portfolio użytkownika.

A ja o to samo pytałem chyba już ze 3 razy i jak dotąd nie było odzewu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przechwytywanie opcji - super

 

"Wynajem domen" też fajna sprawa- natomiast pozostawia wiele pytań. Czy ta funkcjonalność jest gdzieś szerzej opisana ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale to przechwytywanie opcji jest z jakiejś puli (np wygasających 1.02.2011 i krótko póxniej), czy wszystkich dostępnych opcji niezależnie od daty założenia? Rozumiem,że chyba nie ma tam opcji założonych przez Dropped? :)

 

Jaki jest koszt przechywtywania opcji, tzn jak to działa. Czy już dodanie opcji do przechwycenia kosztuje?

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
1) ... moduł: Pokaż "Domen na stronie: 30 50 100 200 500 Wszystkie" w liście ofert giełdy i aukcji oraz w widoku portfolio użytkownika.

2).... opcja filtrowania aukcji wg czasu zakończenia, czyli np pokaż aukcje kończące się dzisiaj

Zmiany zostały zlecone programistom.
Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym wydaniem bety:

 

Czy prace nad tymi dwoma tematami są jeszcze prowadzone? Pojawiła się nowa beta jednak bez tych opcji.

Edited by dlp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×