Jump to content
Sign in to follow this  
domenator

kartykredytowe.com.pl

Recommended Posts

Na ile wyceniacie domenę kartykredytowe.com.pl?

Z góry dziękuję za opinie i wyceny.

Edited by domenator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe.. :) prowizja w programie partnerskim to srednio 50zl od kazdej wydanej karty wiec Sami zrobcie kalkulacje.. Dla kogos kto potrafi dobrze wykorzystac taka domene jest ona mala kopalnia zlota.. Biorac pod uwage, ze w Polsce aplikacje online sa jeszcze slabo rozpowszechnione, uwazam ze wartosc tej domeny bedzie tylko rosla w najblizszej przyszlosci.

 

Powodzenia

Share this post


Link to post
Share on other sites
No co Wy? Naprawdę nic nie jest warta? :-)

Na tym forum rozszerzenie .com.pl popadło w niełaskę więc mało kto odważy się przypisać ją do przyzwoitej półki.

Niestety minusem dla tej domeny jest nie tylko rozszerzenie .com.pl ale też fakt, że prawie wszystkie inne domeny z tą frazą są zaparkowane lub postawione są na nich prowizorki.

Także na domenach z myślnikiem.

Jest więc w czym wybierać co obniża jej wartość.

 

Jeśli ktoś zaoferuje średnie cztery iksy, to wg mnie warto ją bez wahania spieniężyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hehe.. :) prowizja w programie partnerskim to srednio 50zl od kazdej wydanej karty wiec Sami zrobcie kalkulacje.. Dla kogos kto potrafi dobrze wykorzystac taka domene jest ona mala kopalnia zlota.. Biorac pod uwage, ze w Polsce aplikacje online sa jeszcze slabo rozpowszechnione, uwazam ze wartosc tej domeny bedzie tylko rosla w najblizszej przyszlosci.

 

Powodzenia

 

 

mało wiesz ... byłeś kiedys wtop na tę frazę ? konwersja jest baaardzo mizerna ...

 

Sama domena chyba tylko dlatego, że jest wprost kartykredytowe moze byc warta jakieś xxx.

Share this post


Link to post
Share on other sites
mało wiesz ... byłeś kiedys wtop na tę frazę ? konwersja jest baaardzo mizerna ...

 

Sama domena chyba tylko dlatego, że jest wprost kartykredytowe moze byc warta jakieś xxx.

Nie chce sie tutaj odnosic do doswiadczen innych poniewaz nie wiem nic o wygladzie/stylu strony o ktorej/ktorych mowisz, ale konwersja zalezy od bardzo wielu czynnikow, a jednym z najwazniejszych jest popyt i popularnosc danego produktu. Jezeli w Polsce aplikacje online stana sie znacznie popularniejsze (a moim zdaniem tak wlasne bedzie) to i konwersje wzrosna. I pomimo tego, ze jest to com.pl, uwazam ze dla odpowiedniej osoby jest ona warta wiecej niz tylko xxx. I gdybym mial okazje nabyc ja ze te 610zl to uznalbym to za cene okazyjna. Oczywiscie moge sie mylic, ale takie jest moje zdanie.

Edited by cabr

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam mieszane uczucia co do domeny a mianowicie nawet mi się podoba mimo że .com.pl z drugiej jednak strony biorę pod uwagę niską świadomość marketingowców bankowych w tematyce domen internetowych mimo iż skojarzone bezpośrednio z produktem - dlatego jeśli osiągniesz coś więcej powyżej średniego XXX / wysokiego XXX uznam to za spory sukces..

 

życzę powodzenia w sprzedaży

Edited by domenomaniak

Share this post


Link to post
Share on other sites
mam mieszane uczucia co do domeny a mianowicie nawet mi się podoba mimo że .com.pl z drugiej jednak strony biorę pod uwagę niską świadomość marketingowców bankowych w tematyce domen internetowych mimo iż skojarzone bezpośrednio z produktem ..

nie jest tak jak piszesz, Lukas Bank posiada np. depozyt.com.pl bank.com.pl karty.com.pl kredyty.com.pl lokaty.com.pl tak więc, niektórzy mają świadomość.

Domena ok, powinna się obronić nisko-średnim xxxx

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanie jest proste ile byście dali za tą domenę? jak nie ma zainteresowanych wiadomo że bez zagospodarowania domena jest nic nie warta

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie jest tak jak piszesz, Lukas Bank posiada np. depozyt.com.pl bank.com.pl karty.com.pl kredyty.com.pl lokaty.com.pl tak więc, niektórzy mają świadomość.

Domena ok, powinna się obronić nisko-średnim xxxx

 

Pozdrawiam

 

No niestety tylko lokaty.com.pl z w. w. nie jest zbanowana przez G. To chyba też ma wpływ na wartość domeny.

Po ponownym zaindeksowaniu przez G wyniki wyszukiwania na daną frazę kartykredytowe powinny wzrosnąć, a z nimi chyba i cena.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
No niestety tylko lokaty.com.pl z w. w. nie jest zbanowana przez G. To chyba też ma wpływ na wartość domeny.
Nieprawda.

Np. http://www.google.pl/search?hl=pl&q=kredyty.com.pl wraca lukasbank jako pozycja 2

 

Jasne, ze http://www.google.pl/search?hl=pl&q=si...Akredyty.com.pl wraca 0 wynikow w Google, bo kredyty.com.pl jest przekierowane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×