Jump to content
Sign in to follow this  
Alex

YouCanDance.tv | PoProstuTancz.tv

Recommended Posts

Tej nazwy chyba nie trzeba reklamować :)

Co sądzicie o tych domenach?

 

YouCanDance.tv

PoProstuTancz.tv

 

 

29e5d621f190d7ea5ac8a1ad468eae57,26,1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajne, ale na zachodzi to juz ma kilka edycji, watpie zeby zmieniali domeny teraz, w polsce tez domenka pl, generalnie chyba nic nie wyciagniesz z tego...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ładna parka... nindż.

program przeminie, jak każdy tego typu, a w Polsce chyba nikt z palca nie wpisuje .tv

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

W jakimś wątku Koralgol pisał, że dwa miesiące temu wszyscy uważali TV za UFO. Rzeczywiście Koralgol, te domeny to potwierdzają. To są domeny idelane dla cywilizacji pozaziemskiej. :)

 

1. :)

2. :)

 

Pozdrawiam.tv sobie zaklep.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jestes nieznosny misiUszatku, sam straszyles mnie TM , no chyba ze juz doszedles do tego ze maja TM ale na

so i think you can dance

 

co do .pl to w dzien emisji i czwartek mialem po 5000 wizyt,

Niesamowity program, niesamowita domena

Gleba the best

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fajne, ale na zachodzi to juz ma kilka edycji, watpie zeby zmieniali domeny teraz, w polsce tez domenka pl, generalnie chyba nic nie wyciagniesz z tego...

to co w takim razie w nich fajnego? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misiu. Ty, taki tivowy wyżeracz, wziąłeś takie coś :)

 

O ile ta pierwsza jakoś się jeszcze broni (niekoniecznie musi mieć związek z tym programem, aczkolwiek skojarzenie samo się nasuwa), to ta druga to już absolutna klapa. Na razie nikt nie wpisuje tv z palca, a zanim do tego dojdzie, za przedłużenia tej domeny kupiłbyś już pare kaszlaków :) No i jeszcze ryzyko posądzenia o cybersquatting...

 

Zresztą już nie ma co rejestrować w .tv. Co ciekawsze wziąłem ja, resztę czapnął Carson :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

masz racje ...drugą wziałem tylko dla zasady bo jak odsprzedam to wiadomo ze jako pare.

Zdaje sobie sprawe ze nie sa to domeny z jakims ogolnym keywordem, ale kazdy kto kiedykolwiek bawil sie w SEO wie ze dobry keyword lub popularna sentencja wygeneruje traffic nawet z malo popularna koncowką.

A co do koncowki wlasnie, to program ma dopiero pierwsza edycje i jak pokazuja statystyki publika rosnie z odcinka na odcinek. Z tego co wczoraj wyszukalem na necie to ten keyword uzywany jest w wiekszosci przez szkoly tanca, ktore rosna jak grzyby po deszczu :)

 

tak przy okazji to widze zaan ze budujesz spore portfolo .TV :)

Teraz wiem gdzie zniknely niektore domeny ktore wklepywalem ostatnio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak przy okazji to widze zaan ze budujesz spore portfolo .TV biggrin.gif
Tak... jeszcze trochę i zacznę trząść rynkiem .tv w Polsce :P
Teraz wiem gdzie zniknely niektore domeny ktore wklepywalem ostatnio biggrin.gif

:P Też nie mogę sobie darować kilku przepuszczonych okazji, min: hotchick.tv :)

 

O ile jeszcze 2 miesiące temu można było bez problemu czapnąć generica, to teraz już trzeba się naszukać, żeby dorwać coś sensownego, pasującego do .tv. A, że nie ma już w czym za bardzo wybierać, człowiek później kupuje różne wynalazki, chociażby jak ja to uczyniłem wczoraj :)

 

Dobre czasy minęły. Kto zdążył, ten zdążył. Kto przespał, tego strata :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×