Jump to content
Sign in to follow this  
CzarnyElo

MyKobiety*pl

Recommended Posts

Witam,

otrzymałem ofertę kupna w wysokości 800zł, to już druga oferta, jakiś czas temu inna osoba wysłała zapytanie na maila z chęcią kupna za 500zł. Cena Kup Teraz ustawiona była na 1000zł, co doradzą mi doświadczeni domainerzy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy w czasie aukcji utworzonej na podstawie zaproponowanej ceny klient może się rozmyślić? Jaka jest w ogóle prowizja dla Dropped za taką aukcję?

 

Kurde, domena mi się bardzo podoba, wszystkie te lepsze rozszerzenia są już zajęte... Może potrzymać jeszcze trochę i podwyższyć cenę Kup Teraz?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy w czasie aukcji utworzonej na podstawie zaproponowanej ceny klient może się rozmyślić? Jaka jest w ogóle prowizja dla Dropped za taką aukcję?

 

Kurde, domena mi się bardzo podoba, wszystkie te lepsze rozszerzenia są już zajęte... Może potrzymać jeszcze trochę i podwyższyć cenę Kup Teraz?

 

akurat na tę domenę może być to pierwsza i ostatnia oferta (zakładam że to druga oferta od tego samego człowieka) dlatego nie kombinuj bo możesz zostać z domeną do czasu spadu zamiast wyciągnąć przyzwoitą sumkę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli szkoda czasu na wystawianie aukcji publicznej?

 

Odpowiedzcie proszę na pytania z nią związane. Odnośnie możliwości rozmyślenia się klienta oraz prowizji dla Dropped za wystawienie aukcji od 800zł na podstawie złożonej oferty na AM...

 

PS. Pierwsza oferta była od innej osoby.

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli szkoda czasu na wystawianie aukcji publicznej?

 

Szkoda czasu, bo nikt z domainerów większej oferty przecież nie złoży dla takiej domeny (bo start takiej aukcji byłby od tych 800 zł).

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zależy za ile kupiłeś ale jak miałes Kup Teraz na 1000 to 800 uważam za przyzwoitą ofertę ja raczej bym ją puścil za 800 nie kombinowałbym.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zależy za ile kupiłeś ale...

 

Data rejestracji: 2010-08-14 14:44:08

Cena kupna: 20 PLN

 

:)

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie podoba mi się ta domena, a to bardzo rzadko się zdarza, jako że uważam domeny za ósmy cud świata ;-)

 

Dziwnie to brzmi - my kobiety, ale taki zwrot jest używany i np. na miejscu właściciela mykobiety.net, nie miałbym oporów przez wydaniem pieniędzy na taki adres. Domena dobrze wyceniona na 1k.

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie bardzo masz pole do manewru, bo miałeś ją za tanio wystawioną. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie bardzo masz pole do manewru, bo miałeś ją za tanio wystawioną. ;-)

 

PB to lepiej spójrz na moje ceny :)

 

Ja bez cienia wątpliwości sprzedałbym domenę za 800 PLN.

Share this post


Link to post
Share on other sites
szkoda czasu kontruj na 900 lub wyślij informację że cena kup teraz jest ostateczna..

Postanowiłem posłuchać Twojej rady i transakcja już została zlecona, dzięki :)

 

 

Nie bardzo masz pole do manewru, bo miałeś ją za tanio wystawioną. ;-)

 

pb, a Ty za ile byś ją sprzedał? Uważasz, że domena była więcej warta i trzeba było czekać?

Share this post


Link to post
Share on other sites
pb, a Ty za ile byś ją sprzedał? Uważasz, że domena była więcej warta i trzeba było czekać?

 

Gdyby wystawił za 1000, to sprzedałbym za 800. ;-) Uważam że domena jest ładna, ale nie ma co się specjalnie przywiązywać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×