Jump to content
Sign in to follow this  
Slawko

Przechwytywanie opcji w Dropped!

Recommended Posts

Jak wygląda sytuacja gdy zwycięzca aukcji opcji nie opłaci jej ? Drugi na liście dostaje możliwość jej zakupu?

 

Obecnie tak

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mogę odmówić w takiej sytuacji gdy jestem drugi ?

Się zapędziłęm, nie widziałem, iż chodzi o opcje.

 

W przypadku domen wygląda to następująco:

 

Gdy osoba, która wylicytowała przechwyconą domenę w aukcji, nie opłaci jej, domena zostanie zaproponowana drugiemu licytującemu. Może on ją nabyć lub odrzucić ofertę. Nieopłacone domeny nie będą trafiały na aukcje publiczne."

 

Ale pewnie podobnie jest przy opcjach. Przynajmniej powinno być :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Orientujecie się jest ze skutecznością łapania opcji przez Dropped.pl?

 

Przed chwilą wygasały 2 opcje, na których mi zależało:

 

Opcja 1, expiration date: 2011.08.08 10:01:40

Opcja 2, expiration date: 2011.08.08 10:01:42

 

Postanowiłem dla testu sprawdzić status tych opcji w odpowiednim momencie (sekundzie) i okazało się, że opcja na domenę 1 jest wolna, więc szybko kliknąłem "Załóż opcję", efekt:

 

Opcja 1, option created: 2011.08.08 10:01:44 (założona "ręcznie", przeze mnie)

 

- a zatem przez 4 sekundy opcja była wolna i robot Dropped nie kwapił się aby ją dla mnie zarejestrować, pomimo że dodałem ją do przechwycenia (kilkanaście godzin wcześniej)

 

W przypadku opcji nr 2 jest:

Opcja 2, option created: 2011.08.08 10:01:42

 

- a zatem opcja została złapana przez Dropped w tej samej sekundzie co wygasała i obecnie "Przechwycona, oczekuje na aukcję"

 

Czy jest prawdopodobne, że w przypadku opcji nr 1 byłem jedynym zainteresowanym jej przejęciem i robot Dropped "olał sprawę" (mniejszy priorytet lub coś takiego) - jakie Wy macie doświadczenia w tej kwestii?

Share this post


Link to post
Share on other sites
...

Czy jest prawdopodobne, że w przypadku opcji nr 1 byłem jedynym zainteresowanym jej przejęciem i robot Dropped "olał sprawę" (mniejszy priorytet lub coś takiego) - jakie Wy macie doświadczenia w tej kwestii?

W przypadku domen tez tak bylo, co nawet kiedys opisalem. Jednakze Michau, by nie stracic twarzy, nie wczytal sie nawet w tekst, tylko poprzekrecal znaczenie mojej wypowiedzi, byle na dropped nie powstala jakakolwiek rysa ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×