Jump to content
Sign in to follow this  
Paulinho

50 domen za 200 zł

Recommended Posts

Tak się zastanawiam czy AZ.pl się jakoś zabezpieczył przed osobami, które przeniosą domeny do AZ, a potem z powrotem je wytransferują nie przedłużając domen w AZ? Nie żebym chciał zrobić podobny numer :D Ale założę się, że ktoś na taki pomysł wpadnie..

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak się zastanawiam czy AZ.pl się jakoś zabezpieczył przed osobami, które przeniosą domeny do AZ, a potem z powrotem je wytransferują nie przedłużając domen w AZ? Nie żebym chciał zrobić podobny numer :D Ale założę się, że ktoś na taki pomysł wpadnie..

 

DD

 

A jest w regulaminie napisane, że trzeba przedłużać ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
i zawieszenie się serwerów:-)

 

no i jasnowidzem sie stałem:-) aplikacja do transferu nie działa. fajna perspektywa bo najpierw się siedziało jak świstak kopiując kody jakieś pięć kliknięć dla domeny a teraz... pewnie powtórka:-(

 

kolejny typ: za kilka dni odwołają promocję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak się zastanawiam czy AZ.pl się jakoś zabezpieczył przed osobami

Tego nie wiem, ale wykluczył całkiem spore grono: "Z udziału w akcjach promocyjnych, przeprowadzanych przez Organizatora, firmę AZ.pl wyłączone są wszystkie podmioty posiadające status Rejestratora (podpisane porozumienie z NASK), członkowie ich rodzin, pracownicy, współpracownicy i udziałowcy."

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy hurtowy transfer u Was działa?

 

u mnie od wczoraj g.13.00

 

Błąd wykonania aplikacji. Proszę spróbować ponownie. Gdyby błąd się powtarzał prosimy o kontakt na adres programista@az.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
czy hurtowy transfer u Was działa?

 

u mnie od wczoraj g.13.00

 

Błąd wykonania aplikacji. Proszę spróbować ponownie. Gdyby błąd się powtarzał prosimy o kontakt na adres programista@az.pl.

 

Witam,

 

Jeśli są problemy z transferem w Panelu proszę spróbować u na stronie. Zastosowany tam mechanizm zgłasza nam wszystkie transfery przy których wystąpił błąd i rozwiązujemy problem ręcznie.

 

Hurtowemu transferowi właśnie się przyglądamy - dziękuję za zgłoszenie.

 

Ach - ani regulamin ani "technikalia" nie zabraniają przetransferować do nas domen a potem wytransferować ich z powrotem. Mamy zaufanie. Inaczej jako jedyni nie mielibyśmy domen za 0zł z odkrytym kodem AuthInfo :D.

 

Pozdrawiam,

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

 

Jeśli są problemy z transferem w Panelu proszę spróbować u na stronie. Zastosowany tam mechanizm zgłasza nam wszystkie transfery przy których wystąpił błąd i rozwiązujemy problem ręcznie.

 

 

Pozdrawiam,

 

to już w takim razie kilkanaście zgłoszeń poszło i nadal nic.

średnio widzę wprowadzania 50 kodów raz jeszcze :-( a za kilka godzin może to być obarczone dużym błędem he he.

 

najlepszego!

 

P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

w związku kilkoma pytaniami na PW, odpowiem publicznie.

 

konto zostało zasilone. z samym transferem miałem drobne problemy ale chęć pomocy @snieradka i sprawne działanie az.pl spowodowało, że moje postrzeganie tej firmy w ciągu ostatnich dwóch lat diametralnie (na +) się zmienia.

 

pozdrawiam

Paulinho

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×