Jump to content
Sign in to follow this  
husky83

AZ.pl - dwa konta, hosting w jednym domena w drugim

Recommended Posts

Witam!

 

Mam następujący problem:

 

Moja żona ma na siebie wykupioną domenę, na oddzielnym koncie w AZ.

 

Teraz całkowicie chcę się przenieść z hostingiem na az.pl. Hosting już wykupiony, ale nie na koncie żony tylko na moim.

Pytanie - w jaki sposób podpiąć domenę żony do mojego hostingu?

 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam!

 

Mam następujący problem:

 

Moja żona ma na siebie wykupioną domenę, na oddzielnym koncie w AZ.

 

Teraz całkowicie chcę się przenieść z hostingiem na az.pl. Hosting już wykupiony, ale nie na koncie żony tylko na moim.

Pytanie - w jaki sposób podpiąć domenę żony do mojego hostingu?

 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

 

na domenie pierwszej ustaw dnsy na az.pl

na hostingu przypisz domenę.

Edited by Paulinho

Share this post


Link to post
Share on other sites
na domenie pierwszej ustaw dnsy na az.pl

na hostingu przypisz domenę.

 

dzięki za odpowiedź ;)

 

Próbowałem, bez rezultatu..

Znalazłem już nawet gotowca, w postaci podpięcia domeny pod hosting (nie widziałem wcześniej tej opcji :P)

 

Oczywiście na liście hostingów mojego nie ma, bo nie należy do tego konta.

Jest możliwość wybrania ręcznie serwera - i wybieram 0017.az.pl - taki adres mam podany przy logowaniu do mojego hostingu, więc to pewnie ten serwer. Ale nadal nic to nie daje, nie wiem dlaczego ;)

 

Walczę dalej, jak znajdę sposób, to dam znać ;)

 

 

 

------------EDIT

 

No dobra.. wkurzyłem się i zrobiłem wewnętrzny transfer domeny, więc mam domenę już w swoim panelu, mogę ją podpiąć z hostingiem.

W panelu podpinam domenę do wybranego folderu (* - ale bez podpinania zachowuje się tak samo), w którym mam już kopię stronki.

Problem w tym, że cały czas wyświetla się strona AZ Kontakt i takie tam pierdoły, jakby stronki pod tym adresem nie było... Nie mam już do tego siły do tego.. W moim folderze nie ma żadnego html, który by to wyświetlał, dlatego wnioskuję, że coś nie tak jest z podpięciem tej domeny :|

Edited by husky83

Share this post


Link to post
Share on other sites
dzięki za odpowiedź :)

 

Próbowałem, bez rezultatu..

Znalazłem już nawet gotowca, w postaci podpięcia domeny pod hosting (nie widziałem wcześniej tej opcji ;))

 

Oczywiście na liście hostingów mojego nie ma, bo nie należy do tego konta.

Jest możliwość wybrania ręcznie serwera - i wybieram 0017.az.pl - taki adres mam podany przy logowaniu do mojego hostingu, więc to pewnie ten serwer. Ale nadal nic to nie daje, nie wiem dlaczego :(

 

Walczę dalej, jak znajdę sposób, to dam znać :)

 

 

 

------------EDIT

 

No dobra.. wkurzyłem się i zrobiłem wewnętrzny transfer domeny, więc mam domenę już w swoim panelu, mogę ją podpiąć z hostingiem.

W panelu podpinam domenę do wybranego folderu (* - ale bez podpinania zachowuje się tak samo), w którym mam już kopię stronki.

Problem w tym, że cały czas wyświetla się strona AZ Kontakt i takie tam pierdoły, jakby stronki pod tym adresem nie było... Nie mam już do tego siły do tego.. W moim folderze nie ma żadnego html, który by to wyświetlał, dlatego wnioskuję, że coś nie tak jest z podpięciem tej domeny :|

 

Witam,

 

Proszę o maila na hosting@az.pl z podaniem ID Panelu Klient w którym znajdują się obie usługi i nazwę domeny.

 

Pozdrawiam,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×