Jump to content
Liwiusz

Czyżby PLAY kupił domenę PLAY.PL?

Recommended Posts

ale mają jeszcze sporo do wydania w temacie bezprzewodowego internetu, szczególnie Play ma słaby zasięg..

 

Oni nadal korzystają z nadajników plusa czy już dorobili się swoich? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale mają jeszcze sporo do wydania w temacie bezprzewodowego internetu, szczególnie Play ma słaby zasięg..

Za to w Orange w Warszawie nie chodzi 3G. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za to w Orange w Warszawie nie chodzi 3G. :)

Zdarza się nawet w dużych miastach, że w budynkach jest tylko E

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za to w Orange w Warszawie nie chodzi 3G. :)

Jakoś u mnie chodzi ;) Zarówno w mieszkaniu, biurze, jak i w każdym innym miejscu ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Taka tam sobie ciekawostka - serwis działa już pod nowym adresem http://www.play.pl/pl/

 

Całkiem szybko się uwinęli. Ciekawe jaki ruch stracił sklep działający wcześniej pod tym adresem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też wiele razy wpisywałem play.pl, jest jeszcze kilka innych firm które też mają dziwne domeny. Mnie zastanawia dlaczego Play nie wystąpił o domenę przez arbitraż, przecież ma zarejestrowany znak, a w innym temacie odradzacie rejestrację domeny googleplus że niby przejmie ją Google.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też wiele razy wpisywałem play.pl, jest jeszcze kilka innych firm które też mają dziwne domeny. Mnie zastanawia dlaczego Play nie wystąpił o domenę przez arbitraż, przecież ma zarejestrowany znak, a w innym temacie odradzacie rejestrację domeny googleplus że niby przejmie ją Google.

 

Domena Play.pl należała do sklepu o nazwie Play, który działał wcześniej niż operator Play wszedł na rynek i to kończy całą sprawę, żaden arbitraż wtedy nie jest możliwy. :P

 

Gdybyś miał założoną firmę Google Plus wcześniej niż powstała firma Google też miałbyś prawa do domeny GooglePlus.pl i nikt by nie mógł go podważyć. Oczywiście taka sytuacja nie jest raczej możliwa.

 

EDIT: poprawka, jednak cała spółka będąca właścicielem sklepu się nazywała Play, a nie tylko sklep:

 

PLAY Sp z o.o.

ul. Potocka 14/1-3-4

01-652 Warszawa

 

To chyba by nie do wykonania odbierać domenę Play.pl spółce o nazwie Play, nawet mimo, że duży ponoć może więcej to jednak każdy jest równy wobec prawa. :P

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×