Jump to content
Sign in to follow this  
Grisham

Hosting, co wybrać?

Recommended Posts

Witam

 

Mam pomysl na kilka serwisow i oczywiscie potrzebuje do tego dobrego hostingu. Pytanie zadalem na kilku forach, chcialbym tez poznac Wasze zdanie. Z czego korzystacie, czy jest to ktorys z "potentatow" w rejestrowaniu domen, czy tez zupelnie inna firma. Hosting musi byc bez limitu transferu.

 

I pytanie bonusowe - jesli zakladacie domeny "z palca", to u kogo?

 

Pozdrawiam

Grisham

 

Mam nadzieje, ze regulamin tego forum nie zabrania podania mi w odpowiedzi nazw konkretnych serwisow.

Share this post


Link to post
Share on other sites
I pytanie bonusowe - jesli zakladacie domeny "z palca", to u kogo?

Jest tego duzo na rynku..aftermarket.pl jest ok wg mnie.

Kogokolwiek wybierzesz uwazaj na promocje i np koniecznosc przedluzenia domeny zanim zostanie Ci wydany kod authinfo

a koszty tego przedluzenia dochodza do 123zl brutto za domeny .pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeny: Dropped

 

Hosting: Nie, wcale nie namawiam do hostingu z mojej stopki :mellow: . Ale jak będziesz chciał, to sam wypróbujesz. Niestety, nie jest bez limitu transferu, a i liczba baz niezbyt duża. W ogóle to nie wiem, czy w PL znajdziesz coś, co bedzie bez limitu. Ja ostatnio miałem takie 2 hostingi... w Niemczech wykupione.

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
W ogóle to nie wiem, czy w PL znajdziesz coś, co bedzie bez limitu. Ja ostatnio miałem takie 2 hostingi... w Niemczech wykupione.

 

Jesli dobrze rozumiem oferte, to w az.pl jest wlasnie bez limitu. Jakis kruczek?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Nie ma czegoś takiego jak hosting "bez limitu transferu".

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ma czegoś takiego jak hosting "bez limitu transferu".

 

Business Hosting - 87,00 zł

 

* Pojemność serwera: 30 GB

* Transfer roczny: bez limitu!

 

Czyli bezczelnie nabijaja w butelke nie dajac nawet "gwiazki"? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Business Hosting - 87,00 zł

 

* Pojemność serwera: 30 GB

* Transfer roczny: bez limitu!

 

Czyli bezczelnie nabijaja w butelke nie dajac nawet "gwiazki"? :)

 

Tak. To bardzo popularna chwyt.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapisz sie na webhostingtalk.com i tam w dziale oferty sa takie promocje ze masakra, jakis czas temu znalazlem 2gb dysk, 6gb transferu, cpanel z nielimitowanymi uslugami w stylu dodane domeny, bazy przy uptime potwierdzonym 99% za 9 dolarow za dwa lata. Mimo ze minelo poltora roku do tej pory nie narzekam :)

Edited by 513581

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Duża stabilność, serwery bez limitu transferu zlokalizowane w Holandii (ping ~40ms).

Ogarnięty admin który nie ściemnia ale potrafi pomóc.

Kod rabatowy 10% na hosting w Holandii: LWB1

 

Jakie to dziwne że hosting za 110 złotych rocznie jest bez limitu, a w tej samej firmie za 7000 złotych masz hosting z limitem.

 

Do autora tematu jeszcze raz: Nie bierz niczego co jest sygnowane "bez limitu". Takie pojęcie z tej branży nie powinno istnieć.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Bo z limitem są z ATM Warszawa. :)

 

Yhym... świetna wiedza widzę w temacie.

 

A wiesz co jest najlepsze? Że te serwery z ATM Warszawa dają większy zysk niż te "pakiety bez limitu".

 

Napisz do tych z Głowy i powiedz że masz serwis który zjada 30 TB miesięcznie i chciałeś wziąć coś "bez limitu" za 110 lub nawet za 1100 rocznie. Gwarantuje Ci że odmówią wykonania usługi.

 

Powtarzam i będę powtarzać: Nie ma czegoś takiego jak hosting "bez limitu transferu".

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×