Jump to content
Sign in to follow this  
arcchie

Facebook i strony firmowe

Recommended Posts

W 1 komentarzu osoba wymieniona w artykule dementuje ze tak strasznie bylo.

 

W jego przypadku nie było tak strasznie bo jak podkreśla

 

Nie przeniosłem biznesu do FB :unsure:

 

Są jednak tacy, którzy zamknęli strony i przenieśli się w 100% na FB.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W jego przypadku nie było tak strasznie bo jak podkreśla

 

 

 

Są jednak tacy, którzy zamknęli strony i przenieśli się w 100% na FB.

 

A znasz jakis przypadek tego typu ktory mogl bys podac?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda bo mnie to bardzo zaciekawilo.

Pierwszy art mowi tylko o zmianie strony na facebooku tej fundacji ze zwyklego konta na fanpage,

 

a drugi o tym ze asus ma swoje konto na facebook, oczywiscie strona asusa nadal dziala.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szkoda bo mnie to bardzo zaciekawilo.

Pierwszy art mowi tylko o zmianie strony na facebooku tej fundacji ze zwyklego konta na fanpage,

 

a drugi o tym ze asus ma swoje konto na facebook, oczywiscie strona asusa nadal dziala.

 

Może komuś uda się znaleźć ten wątek bo na pewno były tam takie przykłady. Sam jeśli trafię na taką firmę to wrzucę tu info.

 

Wcześniej ta fundacja przeniosła się ze strony na konto facebook'owe i straciła wiele danych, a co do asusa to asus.pl mi nie chodzi, a po wpisaniu w googlarkę asus polska wyskakuje mi na 4-tym miejscu ich profil na FB :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może komuś uda się znaleźć ten wątek bo na pewno były tam takie przykłady. Sam jeśli trafię na taką firmę to wrzucę tu info.

 

... a co do asusa to asus.pl mi nie chodzi...

 

Widać ciężko im ustawić przekierowanie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wpis na fanpage'u Demotywatorów:

Dziwna historia, z jakiegoś bliżej nieznanego powodu Facebook nas chwilowo zblokował - nie da się dodać linku do demotów

 

The content you're trying to share includes a link that's been blocked for being spammy or unsafe:

demotywatory.pl

 

Link do wątku

 

Ogólnie, nawiązując do tematu, zabawa z FB i stawianie tylko na Fanpage jako główny kanał komunikacji czasami może wpędzić w niespodziewane kłopoty.

FB rozdaje karty, albo blokada będzie zdjęta albo nie będzie. Tymczasem nie można na FB dodawać linków do demotwatorów, a już opublikowane zostały usunięte, tak przynajmniej widzę na kilku moich fanpage'ach.

 

Z biznesowego punktu widzenia demotywatory grają nie na swoim boisku i ich los leży nie w ich rękach.

Edited by dlp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Temat staje się chyba dla demotywatorów poważny, usunięcie z tablic i fanpage'ów linków do obrazków podejrzewam, że dramatycznie zabiło im ruch.

Nowych obrazków z domeny demotywatory.pl nadal nie można publikować na FB, więc przycisk "Wrzuć na Facebooka" przekierowują obejściem przez domenę DemotywatoryFB.pl

 

Ciekawy jestem dalszego rozwoju wypadków. Tak wygląda bezpieczeństwo biznesu na nie swojej platformie, Demotywatory mogą jedynie liczyć na dobra wolę FB, w innym wypadku spadnie ruch, spadną dochody ...

Edited by dlp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czytając temat doszedłem do wniosku że "oddawanie" się w całości FB jest kardynalnym błędem i głupotą właścicieli/marketingowców.

Może teraz ludzie zaczną się zastanawiać nad tym zjawiskiem ( choć mocno w to wątpię )

 

Zapewne jeszcze nie raz usłyszymy o wielkich przegranych, którym "szanowny" FB odłączył fanpage....

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sie wkopali chlopaki... z drugiej strony to wielkie niewdziecznosc ze strony facebooka, sadze ze dzieki demotywatorom facebook zdobyl wielu userow z Polski :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×