Jump to content
umberto

3 domenki -eo

Recommended Posts

Dla niedowiarków domen z końcówką w stylu web 2.0 :)

 

nukleo * pl - 1,0 k zł

 

simpleo * pl - 1,1 k zł

 

to jeszcze dodam flirteo * pl - 0,15 k zł (choć powinna być w innym dziale, ale też "-eo" więc dałem tutaj)

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nawet nieźle brzmią, szczególnie nukleo, więc warte swojej ceny. Myślę, że nawet trochę więcej :) Ale i tak należą się gratulacje - w pierwszej kolejności za ich rejestrację / kupienie :D

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
ładnie!

KK?

 

1. domena - fundacja (cóż, płatność za głupotę, najpierw mieli projekt a potem zorientowali się, że im chyba jeszcze domeny brakuje)

 

Domena też mi się podoba, brzmi fajnie np. na jakiś CMS (ale równie dobrze na inne rzeczy). Pod nucleo.pl jest inna firma :) Możliwość pomyłki

 

2. domena - firma zajmująca się pozycjonowaniem. Domena moim zdaniem więcej warta, wszechstronne zastosowanie.

 

3. domena - firma zajmująca się pozycjonowaniem, reklamą i tworzeniem stron (być może robią stronę dla KK) Zdecydowanie za zbyt mało poszła, trudno. Wiadomo, flirt.pl czy flirtowanie .pl są zdecydowanie lepsze, ale flirteo.pl nazwa prosta, melodyjna i raczej kojarząca się, więc czemu nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

potwierdzam, nukleo.pl ładna domena fajnie brzmi gratulacje nie ma co pisac ze szlo wyciagnac wiecej bo jak na twory to dobre ceny uzyskales :) na inwestycje jest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyłączam się do gratulacji. Mnie tam się te tworki specjalnie nie podobają, dlatego tym większe gratulacje za uzyskanie z nich dobrych pieniędzy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×