Jump to content
Sign in to follow this  
Kokoro

[Konkurs] Wygraj opcję na di.pl

Recommended Posts

Jakiś czas temu wpadła mi opcja na domenę di.pl. Nie żebym specjalnie się na nią zasadzał, po prostu dodałem do przechwycenia hurtem większą ilość opcji (wszystkie LL.pl jak leci bez niechcianych znaków) i ta akurat mi wpadła. ;) Zastanawiałem się, co mam teraz zrobić z tym nabytkiem - sprzedać na forum nie wypada, bo pomyślą jaki to bezczelny ten Kokoro, a szanse na spad też raczej w okolicach mikronowych części po przecinku. ;) Wymyśliłem zatem, że dam tą opcję tutaj do wygrania w ramach konkursu, którego treść jest następująca:

 

Wytypuj prawidłowo kto zwycięży w wyścigu GP Formuły 1



w Australii i wygraj opcję na domenę di.pl

 

W przypadku jeśli zwycięzca zostanie prawidłowo wytypowany przez 2 lub więcej osób, odbędzie się dogrywka w postaci typowania zwycięzcy w następnych GP. Oczywiście w dogrywce będą mogły wziąść udział tylko osoby, które prawidłowo podały odpowiedź dla poprzedniego GP.

 

Powodzenia w typowaniu!

Kokoro

Edited by Kokoro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście Tusk - za pierwszoplanowe role w dramatach "Kłamca, Kłamca" i "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz". ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Małe uściślenie: Zwycięzcę można typować do czasu rozpoczęcia kwalifikacji w Sobotę, czyli do godz 7:00 naszego czasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Alonso.

 

Coś mi się zdaje, że trzeba będzie rozstrzygnąć pomiędzy obstawiającymi Alonso;). Ale przyznam szczerze, Schumacher też powinien być w centrum typowania.

 

Arek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak na serio to się rozegra między zawodnikami RBR, Vettelem i Webberem. Wygra Vettel jak nic nie nawali.. Potem Alonso, Hamilton, Button i reszta

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak na serio to się rozegra między zawodnikami RBR, Vettelem i Webberem. Wygra Vettel jak nic nie nawali.. Potem Alonso, Hamilton, Button i reszta

 

Obstawiasz zatem Vettela, czy to tylko takie ogólne rozważania ?

Edited by Kokoro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×