Jump to content
pb

Konferencja: Domain Names Secondary Market in Poland

Recommended Posts

Guest Michal

OK, lot już mam, potrzebuje tylko jeszcze hotel :)

 

Pozdrawiam

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites

tym razem chyba będzie naprawdę dużo osób, tylko czy nask nie zrobi jakiejś niespodzianki, czy ktoś dostał potwierdzenie udziału ?

 

ps. i czy przedstawiciel nasku tu bywa, bo były do niego pytania w tym temacie, na temat zasad udziału

Share this post


Link to post
Share on other sites
tym razem chyba będzie naprawdę dużo osób, tylko czy nask nie zrobi jakiejś niespodzianki, czy ktoś dostał potwierdzenie udziału ?

 

ps. i czy przedstawiciel nasku tu bywa, bo były do niego pytania w tym temacie, na temat zasad udziału

 

Zdaje się, że jest plan awaryjny – jeśli nie wszyscy zmieszczą się na Wąwozowej, to będą szukać innego miejsca na konferencję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

tym razem chyba będzie naprawdę dużo osób, tylko czy nask nie zrobi jakiejś niespodzianki, czy ktoś dostał potwierdzenie udziału ?

 

potwierdzenia będą wysyłane w tym tygodniu:)

 

ps. i czy przedstawiciel nasku tu bywa, bo były do niego pytania w tym temacie, na temat zasad udziału

 

Jesli chodzi o ilość uczestników, otrzymaliśmy dotychczas ok. 100 zgłoszeń,

 

Pozdrawiam,

 

Rafał Galiński

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak, ale czy to gwarantuje udział, i czy można otrzymać potwierdzenie ? Szczególnie jest to istotne dla ludzi, którzy będą w podróży.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No tak, ale czy to gwarantuje udział, i czy można otrzymać potwierdzenie ? Szczególnie jest to istotne dla ludzi, którzy będą w podróży.

 

odpowiedź na to pytanie zacytowalem w poprzednim poście ...jeszcze raz,

potwierdzenia udziału w konferencji będą wysyłane w tym tygodniu via e-mail

 

Rafał Galiński

Share this post


Link to post
Share on other sites

W imieniu ACTIVE 24 zapraszam wszystkich, którzy jeszcze tego nie zrobili, do zarejestrowania się na konferencji o wtórnym rynku domen w Polsce organizowaną przez NASK.

 

W programie konferencji prezentacje między innymi Eda Russella - prezesa NameDrive, który powie o przyszłości "parkowania domen" ze szczególną uwagą poświęconą rynkowi polskiemu; Fredericka Schiwek z EuroDNS od którego usłyszymy o rosnącej wartości domen krajowych (ccTLD) oraz Matthiasa Meyer-Schönherra - dyrektora ds. rozwoju w Europie i Azji w SEDO, który opowie o wtórnym rynku domen. To wszystko w sesji III - międzynarodowej.

 

Równie ciekawa dla domeniarzy będzie sesja I - w całości po Polsku - gdzie będzie można zapoznać się z prezentacjami NASK, EuroDNS Poland, Michau Enterprises LLC (dropped.pl), DOMENY.PL, NameDrive.pl i ACTIVE 24 Poland.

 

Ilość miejsc jest ograniczona - tym bardziej zachęcam do wczesnej rejestracji!

 

--

Daniel Dryzek

http://active24.pl - domeny bez opłat za AuthInfo

http://domenytanio.pl - domeny .pl IDN tylko 9.00 PLN

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bede w Warszawie najprawdopodobniej juz w czwartek, tj. 24 stycznia.

Mozna wieczorkiem gdzies skoczyc ;)

 

ile mozna pic :lol: tam chyba na miejscu bedzie jakies after party ...

 

W programie konferencji prezentacje między innymi Eda Russella - prezesa NameDrive, który powie o przyszłości "parkowania domen" ze szczególną uwagą poświęconą rynkowi polskiemu; Fredericka Schiwek z EuroDNS od którego usłyszymy o rosnącej wartości domen krajowych (ccTLD) oraz Matthiasa Meyer-Schönherra - dyrektora ds. rozwoju w Europie i Azji w SEDO, który opowie o wtórnym rynku domen. To wszystko w sesji III - międzynarodowej.

 

Rozumiem, ze ze szczcinskiej firmy na "H" nikogo nie bedzie? popelniul bym chyba rytualne spalenie na stosie tych osobnikow.

 

potwierdzenia udziału w konferencji będą wysyłane w tym tygodniu via e-mail

 

Na podstawie ilosci zarrejestrowanych domen? tak na marginesie to czy osoby z ktorymi Naska przegral proces tez maja szanse czy sa automatycznie wykluczane? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ile mozna pic ;) tam chyba na miejscu bedzie jakies after party ...

Ma byc, ale mnie na nim nie bedzie. Bede musial wyjsc troszke przed koncem...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Bede w Warszawie najprawdopodobniej juz w czwartek, tj. 24 stycznia.

Mozna wieczorkiem gdzies skoczyc :lol:

Jak będę miał czas, to chętnie ;)

 

Pozdrawiam

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Pricing and regaining the domains - growing popularity in Poland"

Marcin Majerek, Business Development Manager, DOMENY.PL

 

mnie ciekawi co też Pan Specjalista ds. Public Relation, Rzecznik Prasowy, Dyrektor ds. Marketingu oraz Business Development Manager w jednej osobie, będzie miał do powiedzenia w tym temacie. bardzo mnie to ciekawi, albowiem to jego firma specjalizuje się w robieniu klientów w bambuko, a temat pasuje jak ulał do ich "specjalności", wszak na swojej stronie nie podają nawet cennika odnowień domen. ot, ironia losu.

dziwię się, że w ogóle zostali dopuszczeni na tą konferencję, pomiędzy tak zacne towarzystwo. ale skoro stwarza taką okazję, to nie omieszkam (jeśli uda mi się pojawić) zadać kilka pytań w/w Panu w tym temacie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
dziwię się, że w ogóle zostali dopuszczeni na tą konferencję, pomiędzy tak zacne towarzystwo

 

Motywy „dopuszczenia” mogą być bardzo różne, ja się raczej dziwię, że przy takim modelu biznesowym nie boją się publicznie pokazywać, szczególnie wśród domeniarzy. ;-)

 

[no ale to chyba trochę off-topic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostalem potwierdzenie rejestracji :P

 

Niestety zmienilo sie miejsce konferencji - odbedzie sie ona w Hotelu Sobieskim (w zwiazku z tym wydaje mi sie, ze mozemy spodziewac sie wiecej niz 300osob, poniewaz na tyle zaprojektowana jest sala konferencyjna w siedzibie NASKu, gdzie pierwotnie mialo odbyc sie spotkanie).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety zmienilo sie miejsce konferencji - odbedzie sie ona w Hotelu Sobieskim (w zwiazku z tym wydaje mi sie, ze mozemy spodziewac sie wiecej niz 300osob, poniewaz na tyle zaprojektowana jest sala konferencyjna w siedzibie NASKu, gdzie pierwotnie mialo odbyc sie spotkanie).

 

Właśnie miałem pisać... ale jest możliwość, że osób będzie mniej, tylko po prostu ktoś z NASK poczytał o naszych planach wynoszenia plików strefy i postanowili trzymać nas na dystans. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Niestety zmienilo sie miejsce konferencji - odbedzie sie ona w Hotelu Sobieskim (w zwiazku z tym wydaje mi sie, ze mozemy spodziewac sie wiecej niz 300osob, poniewaz na tyle zaprojektowana jest sala konferencyjna w siedzibie NASKu, gdzie pierwotnie mialo odbyc sie spotkanie).

Z elewacji Sobieskiego zrobili taki KIT, że aż wierzyć się nie chce.

 

Pozdrawiam

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z elewacji Sobieskiego zrobili taki KIT, że aż wierzyć się nie chce.

 

[...]

 

Wizytowka Warszawy. :P

 

 

BTW, nie dostalem potwierdzenia rejestracji.

 

edit: wlasnie otrzymalem potwierdzenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
mnie ciekawi co też Pan Specjalista ds. Public Relation, Rzecznik Prasowy, Dyrektor ds. Marketingu oraz Business Development Manager w jednej osobie, będzie miał do powiedzenia w tym temacie. bardzo mnie to ciekawi, albowiem to jego firma specjalizuje się w robieniu klientów w bambuko, a temat pasuje jak ulał do ich "specjalności", wszak na swojej stronie nie podają nawet cennika odnowień domen. ot, ironia losu.

dziwię się, że w ogóle zostali dopuszczeni na tą konferencję, pomiędzy tak zacne towarzystwo. ale skoro stwarza taką okazję, to nie omieszkam (jeśli uda mi się pojawić) zadać kilka pytań w/w Panu w tym temacie.

 

 

Trafiles w sedno. Amen bracie! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakladajac, ze bedzie nawet 200 osob to porozmawiac z kims konkretnym raczej nie bedzie latwo ...

 

Poza tym mowiac wprost zrobili tak aby zmiescic katering i konferencje w jednym miejscu, a do tego kazdy ma blisko nawet jak jedzie z lotniska :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

teaz dopiero zwróciłem uwagę:

 

 

18:30 – Late: Aftershow networking coctail party – be the guest of NASK!

By invitation only.

 

czy to aby nie oznacza, że afterparty będzie tlyko dla wybranych, a nie wszystkicyh uczestników konferencji ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
teaz dopiero zwróciłem uwagę:

18:30 – Late: Aftershow networking coctail party – be the guest of NASK!

By invitation only.

 

czy to aby nie oznacza, że afterparty będzie tlyko dla wybranych, a nie wszystkicyh uczestników konferencji ?

 

No przecież kto by zapraszał 300 osób na cocktail-party? :P

Ciekawe jakie będą kryteria dobory. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"No i panie i kto za to płaci? Pan płaci... Pani płaci... My płacimy... To są nasze pieniądze proszę pana..."

 

:P

Share this post


Link to post
Share on other sites
No przecież kto by zapraszał 300 osób na cocktail-party? :P

Ciekawe jakie będą kryteria dobory. ;-)

 

google na GoogleDay :P , ale tam w sumie to nie było onlinowej rejestracji tylko zaproszenia na całość

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×