Jump to content
Sign in to follow this  
pb

analizarynku.pl, pozyczanie.pl

Recommended Posts

Dziś rzucam na pożarcie parę nindżowatych domen, co o nich myślicie?

 

analizarynku.pl – niby popularne hasło, ale czy domena się na coś nada?

pozyczanie.pl – zainspirował mnie artykuł o nowej formie pożyczek, których udzielają sobie ludzie nawzajem za pośrednictwem platformy internetowej

obslugawierzytelnosci.pl – chyba jakoś tak to się nazywa?

adwokat.warszawa.pl – wciąż mam mieszane uczucia co do regionalnych... ale może ta jest warta coś ponad te 5 zł, które zapłaciłem za rejestrację?

 

Jak zawsze, będę wdzięczny za wszystkie opinie. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziś rzucam na pożarcie parę nindżowatych domen, co o nich myślicie?

 

analizarynku.pl – niby popularne hasło, ale czy domena się na coś nada?

pozyczanie.pl – zainspirował mnie artykuł o nowej formie pożyczek, których udzielają sobie ludzie nawzajem za pośrednictwem platformy internetowej

obslugawierzytelnosci.pl – chyba jakoś tak to się nazywa?

adwokat.warszawa.pl – wciąż mam mieszane uczucia co do regionalnych... ale może ta jest warta coś ponad te 5 zł, które zapłaciłem za rejestrację?

 

Jak zawsze, będę wdzięczny za wszystkie opinie. :-)

 

Najlepsza z nich wedlug mnie jest analizarynku.pl . Niby ninja, a jednak doskonale trafiles.

 

To tematyka wybitnie gieldowa lub jak kto woli wybitnie ekonomiczna. Swietna na serwis oferujacy analize sytuacji na gieldzie, koniunktury na rynkach globalnych lub cen surowcow. Mysle, ze znalazles perelke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

analizarynku.pl chyba najlepsza,@vincenco - ten termin nie odnosi się do giełdy a raczej używany jest w kontekście analizy konkurencji przedsiębiorstwa np. tworzonej dla potrzeb biznesplanu, chyba są firmy, które się tym zajmują

adwokat.waraszawa.pl mi się podoba:-)

pozostałe też warte powyżej reg fee

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziś rzucam na pożarcie parę nindżowatych domen, co o nich myślicie?

 

adwokat.warszawa.pl– wciąż mam mieszane uczucia co do regionalnych... ale może ta jest warta coś ponad te 5 zł, które zapłaciłem za rejestrację?

 

Jak zawsze, będę wdzięczny za wszystkie opinie. :-)

 

Wirzysz w regionalne?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wirzysz w regionalne?

 

Tak jak pisałem, mam mieszane uczucia. Czasem zgłaszają się do mnie ludzie z pytaniami o domeny regionalne (mam ich z 5), więc chyba coś tam warte są. Akurat adwokat.warszawa.pl mi się podoba, bo zawiera dwa ważne słowa kluczowe. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Masz do tego IDN'a?

 

Dzięki, już mam w rezerwacji. Takie rzeczy nie przychodzą mi do głowy od razu. :)

Na robienie stron niestety nie mam czasu, jeśli jest ktoś chętny, to zapraszam na PM. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
analizarynku.pl chyba najlepsza,@vincenco - ten termin nie odnosi się do giełdy a raczej używany jest w kontekście analizy konkurencji przedsiębiorstwa np. tworzonej dla potrzeb biznesplanu, chyba są firmy, które się tym zajmują

adwokat.waraszawa.pl mi się podoba:-)

pozostałe też warte powyżej reg fee

 

Grzechu a pogrywasz czasem na giełdzie?? Masz oczywiscie racje, ze ten termin odnosi sie takze do analizy otoczenia rynkowego dla potrzeb biznesplanu. Ale ile jednak mozna na tym zarobic? Podane przeze mnie opcje sa prawdopodobnie o wiele bardziej dochodowe. Wierz mi wiem o czym mowie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

analizarynku.pl ma sens (PR, Marketing research etc.) wiec dla dobrego klienta nawet górne x,xxx

 

reszta to kapusta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×