Jump to content
Sign in to follow this  
piastun

pldg.pl - Aukcja domeny na AM

Recommended Posts

Sprzedam domenę pldg.pl. Domena należała do polskiego portalu rozwoju. Posiada mnóstwo zaindeksowanych linków i duży ruch (ok 150 uu dziennie). Domena nie była testowana na parkingu, ale na pewno przy odpowiedniej konfiguracji będzie potrafiła na siebie zarobić. Link do aukcji http://www.aftermarket.pl/bid.php?id=931831

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakończenie aukcji za niespełna 20 minut. Obserwatorów zachęcam do aktywnego udziału w licytacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Domena nie była testowana na parkingu, ale na pewno przy odpowiedniej konfiguracji będzie potrafiła na siebie zarobić.

 

Ta nazwa domeny została już umieszczona w NameDrive.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Była przez chwilę bezpośrednio po przechwyceniu. Później została przekierowana na aukcję.

 

Zarejestrowana 04.04.11 + (przechwycenie + aukcja) 8 dni = 12.04.11

 

Domena przekierowana 8 dni przy ruchu około 150 uu dziennie daje 1200 wejść a nie 743 (jak głosi aukcja).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ruch z parkingu 170 + 980 (jak głosi aukcja ) daje w przybliżeniu 1200 , zresztą w aukcji jest napisane, że posiada ruch około 100- 200 uu .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Ruch z parkingu 170 + 980 (jak głosi aukcja ) daje w przybliżeniu 1200

 

Nie żartuj. Wyświetlenia aukcji to nie wejścia na domenę który po przekierowaniu wynoszą 743.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Może nabywca wypowie się później na temat statystyk.

 

Nie mój problem :) Domena wg mnie bez większej wartości. Miałem ustawioną do przechwycenia ale zrezygnowałem.

 

Sam zresztą wiesz skąd pochodzi 99% odnośników i jak szybko ruch ginie na parkingu prawda? :P

 

Mimo wszystko gratuluję. Jest to jakiś sposób na zarobek.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak się składa, że nie wiem o czym mówisz. Chociaż chyba wiem. Domena którą ostatnio kupiłeś ode mnie za 20 zł. Była to domena pomysl.waw.pl , która posiadała historię po katalogu stron, co można było łatwo sprawdzić w Google. WIęc nie ma co porównywać domeny po katalogu, a domeny po poważnym serwisie. Wystarczyło napisać, że transakcja Ci nie odpowada. Jeśli chcesz wystaw mi j ponownie przez Escrow.

Edited by piastun

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Tak się składa, że nie wiem o czym mówisz. Chociaż chyba wiem. Domena którą ostatnio kupiłeś ode mnie za 20 zł. Była to domena pomysl.waw.pl , która posiadała historię po katalogu stron, co można było łatwo sprawdzić w Google. WIęc nie ma co porównywać domeny po katalogu, a domeny po poważnym serwisie.

 

Domena po katalogu akurat ma dla mnie większą wartość :)

 

Odnośniki domeny która tu sprzedawałeś w 99% pochodzą z http://www.toubiao.info/ i są to bezwartościowe odnośniki które szybko znikną. Traffic lipny, a na parkingu nie zarobi nawet na przedłużenie.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Pierwszy raz słyszę o tym serwisie. Nie życzę sobie takich oskarżeń pod moim adresem.

 

To nie są oskarżenia, to są fakty. Wiesz ile linków prowadzi do domeny pldg.pl? Całe 3 (trzy!).

 

Za to do subdomeny: przetargi.pldg.pl prowadzi 58000 linków. 99% z nich pochodzi ze strony http://www.toubiao.info/

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mam o tym pojęcia. Ja nie mam z tym nic wspólnego. Sam za domenę zapłaciłem poprzednio prawie 400 zł przy przechwyceniu. Wystawiłem ją dlatego, że potrzebuję pilnie gotówki na inną domenę.

Edited by piastun

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Nie mam o tym pojęcia. Ja nie mam z tym nic wspólnego. Sam za domenę zapłaciłem poprzednio prawie 400 zł przy przechwyceniu. Wystawiłem ją dlatego, że potrzebuję pilnie gotówki na inną domenę.

 

W porządku :) Gratuluję sprzedaży :P

 

Dziwi mnie jednak fakt że niektóre domeny wrzucasz na parking i jeśli "coś" zarabiają to wystawiasz aukcje z informacją o tym, a jeśli nie zarabiają nic to twierdzisz że domena nie była testowana na parkingu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do www.pldg.pl prowadzi 39 - co wiele nie zmienia. Jak zobaczyłem PR omal nie zalicytowałem, na szczęście ktoś był szybszy a znajomy wybił mi licytację z głowy :)

 

 

To nie są oskarżenia, to są fakty. Wiesz ile linków prowadzi do domeny pldg.pl? Całe 3 (trzy!).

 

Za to do subdomeny: przetargi.pldg.pl prowadzi 58000 linków. 99% z nich pochodzi ze strony http://www.toubiao.info/

 

Sprawdzasz to jakimś narzędziem?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Sprawdzasz to jakimś narzędziem?

 

Darmowy Yahoo i parę płatnych.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem tą domenę przez 2 albo 3 lata. Na początku nawet coś tam zarabiała na parkingu. Przez długi czas na coś przekierowywałem, bo na parkingu nie zarabiała nawet kilkudziesięciu centów miesięcznie (ruch prawdopodobnie z botów).

Cóż... moim zdaniem ktoś nieźle wtopił.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Miałem tą domenę przez 2 albo 3 lata. Na początku nawet coś tam zarabiała na parkingu. Przez długi czas na coś przekierowywałem, bo na parkingu nie zarabiała nawet kilkudziesięciu centów miesięcznie (ruch prawdopodobnie z botów).

Cóż... moim zdaniem ktoś nieźle wtopił.

 

O tym nie miałem pojęcia. Myślałem, że jest to świeży spad po serwisie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Na parkingu nie zarabiała nawet kilkudziesięciu centów miesięcznie (ruch prawdopodobnie z botów). Cóż... moim zdaniem ktoś nieźle wtopił.

 

No o tym piszę. Po analizie domeny, przed przechwyceniem, byłem pewny że nawet 40 złotych to za dużo za tą domenę.

 

O tym nie miałem pojęcia. Myślałem, że jest to świeży spad po serwisie.

 

Sprawdzaj domeny przed przechwyceniem. Takie info można wyciągnąć w pięć minut.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zalicytowałem, ale gdybym - to miałbym pretensje o opis.

Należała do portalu, ale kilka lat temu. Posiada mnóstwo linków, ale do subdomeny i bezwartościowych. Ruch który podałeś w ogłoszeniu na di również nie jest prawidłowy. Dodatkowo - to co zauważył Anubis - była/nie była na parkingu. Prawdopodobnie klikalność była żadna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Nie zalicytowałem, ale gdybym - to miałbym pretensje o opis.

Należała do portalu, ale kilka lat temu. Posiada mnóstwo linków, ale do subdomeny i bezwartościowych. Ruch który podałeś w ogłoszeniu na di również nie jest prawidłowy. Dodatkowo - to co zauważył Anubis - była/nie była na parkingu. Prawdopodobnie klikalność była żadna.

 

Wg mnie liczy się to co było w opisie na AM. A tam: tylko lekko naciągana prawda.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wg mnie liczy się to co było w opisie na AM. A tam: tylko lekko naciągana prawda.

 

No tu bym dyskutował. Dla równie ważne jest to co jest napisane na forum. Zwłaszcza, że na forum bardzo szybko wyłapywane są nieprawidłowości . Dlatego jak nie ma komentarza - zakładam, że ogłoszenie jest prawdziwe. Tu np. założyłem, że ruch jest rzeczywiście 150 dziennie a Dropped z jakichś przyczyn go nie zliczył.

 

Myślę, że powinniśmy dbać, żeby ogłoszenia na forum były rzetelne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chodzi o to, że ruch naprawdę jest w takiej wielkości. Nie zdawałem sobie sprawy skąd pochodzi, nigdy świadomie nie wprowadzałbym nikogo błąd. Nigdy tego nie robiłem i nie mam zamiaru robić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Nigdy świadomie nie wprowadzałbym nikogo błąd. Nigdy tego nie robiłem i nie mam zamiaru robić.

 

W porządku. Ja Ci wierze. Jednak wg mnie języka promocyjnego powinieneś użyć przy domenie która w niecałe 2 tygodnie zarobiła prawie 7$ na parkingu i która poszła za 40 złotych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×