Jump to content
Sign in to follow this  
empireus

Prześliczne szczenięta szukają dobrego domu

Recommended Posts

Serdecznie zapraszam na strone

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=1590822615

 

Na ktorej wszystko jest opisane :)

 

Jesli sam nie jestes zainteresowany, to mam wielka prosbe, bys przekazal/a ten link dalej, do znajomych. Moze ktos inny bedzie zainteresowany :P

 

Przy okazji - chodzi mi o czas, bo psiaczki maja juz 1,5 miesiaca, wiec zalezy mi, by nowi wlasciciele nacieszyli sie jeszcze malymi psiakami... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jesli sam nie jestes zainteresowany, to mam wielka prosbe, bys przekazal/a ten link dalej, do znajomych. Moze ktos inny bedzie zainteresowany

 

Chciałbym takiego pieska ale niestety nie jestem w stanie odebrać, więc link poszedł dalej do znajomych może znajdzie się dobry dom dla szczeniąt :)

 

Pozdrawim

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chciałbym takiego pieska ale niestety nie jestem w stanie odebrać, więc link poszedł dalej do znajomych może znajdzie się dobry dom dla szczeniąt :P

 

Pozdrawim

Tak, jak w aukcji napisalem - osobiscie moge dowiezc psiaka wszedzie tam, gdzie pociagi dojezdzaja... :)

Mam tez znajomych w organizacjach na rzecz obrony zwierzat i poinformowali mnie, ze gdyby przyszlo np. dostarczyc psiaka do Szczecina, badz Bialegostoku (tu akurat moge osobiscie, bo uwielbiam to miasto)

, to podobno po psiaka przyjezdza ktos z organizacj i przekazuje dalej na wskazany adres :P

 

Mimo to wielkie dzieki za pomoc ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Są śliczne. Wzięlibyśmy je, gdybyśmy mieli warunki [na dwa psiaki] i gdyby nie fakt, że nasza sunia nie zniosłaby małego "intruza" i to jeszcze inną sunię. Nowa psinka mogłaby zostać zmieciona zaraz po przekroczeniu progu :)

Link prześlę dalej.

 

 

Pilnuj swojej Soni. Przez cały miesiąc cieczki powinna być absolutnie pod pełną kontrolą :P co pół roku.

Polecam też tabletki chlorofilowe, takie do odświeżania zapachu z mordki [barwią i "pachnią" kupki i "siku" na zielono].

Tuszuje to zapach i potrafi trochę zmylić samca.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, czytałem gdzie możesz dowieźć pieski, ale raczej do Londynu nie da rady :)

Dałem jeszcze linka na forum terrarystycznym na którym jestem moderatorem, a tam są na prawdę miłośnicy zwierząt więc myślę że znajdzie się parę osób.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozesłałem wśród znajomych, może ktoś się trafi ;-)

Swoją drogą jeden z nich to wykapany klon z bajki "Zakochany kundel"

Edited by rubber

Share this post


Link to post
Share on other sites
...

Dałem jeszcze linka na forum terrarystycznym na którym jestem moderatorem, a tam są na prawdę miłośnicy zwierząt więc myślę że znajdzie się parę osób.

 

 

Rozesłałem wśród znajomych, może ktoś się trafi ;-)

Swoją drogą jeden z nich to wykapany klon z bajki "Zakochany kundel"

 

 

Wielkie dzieki! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×