Jump to content
Grzegorz

Oszuści są wszędzie

Recommended Posts

Ostatnio zamieściłem ogłoszenie, że szukam kogoś kto stworzy serwis społecznościowy.

Dziś zgłasza się jedna osoba i prezentuje mi portfolio, ale nie na swojej stronie tylko podaje adresy serwisów, która rzekomo miała wykonać. Już to dało mi do myślenia. No więc pytam skąd mam mieć pewność, że podane strony zostały wykonane przez tą osobę. Odpowiada, że nie muszę wierzyć, ale przecież i tak nic nie ryzykuję bo płatność jest na końcu.(jeszcze tego brakowało, że na początku). Osoba dodaje, żebym wysłał na maila koncepcję serwisu a oni odpowiedzą w najbliższym czasie. Jako, że jeden z serwisów podanych w ich portfolio nawet mi się spodobał toteż napisałem do właściciela tegoż serwisu z pytaniem czy taka osoba wykonywała dla nich ten serwis. Odpowiedziano mi, że podanej przeze mnie osoby nie znaja, a serwis wykonali jej pracownicy:-)

Także uważajcie na takich chętnych do pomocy webmasterów. Pewnie szukają pomysłu:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Osoba dodaje, żebym wysłał na maila koncepcję serwisu a oni odpowiedzą w najbliższym czasie.

 

Taa... nigdy nie podjąłbym się takiej współpracy bez osobistego poznania człowieka, a najlepiej też pozytywnej historii współpracy przy mniejszych projektach...

Share this post


Link to post
Share on other sites
forum.webhelp.pl

mail jakiego podał bartek.wiacek@interia.pl a jego nick to notabene "portal"

Sam email dałby mi już do myślenia. Osoby, które to wykonują powinny mieć raczej emaila innego niżeli darmowy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałbym się was zapytać, co sądzicie o tym sklepie internetowym www.pilkasklep.pl

 

Reklamę znalazłem na jednym z portali, patrząc na ceny, siedzibe firmy, czas wysyłki 14-21 dni, datę zarejestrowanej domeny, smierdzi mi tu szwindlem i handlem tanimi podróbkami.

 

Niczego nie insynuuje, tylko przejrzałem i porównałem ceny kilka artykułów w tym sklepie z tymi np z ceneo czy z innych sklepów i takie "przeceny" nie są moim zdaniem możliwe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałbym się was zapytać, co sądzicie o tym sklepie internetowym www.pilkasklep.pl

 

Reklamę znalazłem na jednym z portali, patrząc na ceny, siedzibe firmy, czas wysyłki 14-21 dni, datę zarejestrowanej domeny, smierdzi mi tu szwindlem i handlem tanimi podróbkami.

 

Niczego nie insynuuje, tylko przejrzałem i porównałem ceny kilka artykułów w tym sklepie z tymi np z ceneo czy z innych sklepów i takie "przeceny" nie są moim zdaniem możliwe.

 

Ok. 2-3 tyg (a bywa, ze i kilka dni) idzie darmowa (!) paczka z Chin z "giftami" ;) Reszte sobie dopowiedz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też absolutnie nie wierzę w te ceny polówek Lacoste, a reklamę powyższego sklepu widziałem kilka razy w tym miesiącu na Sport.pl. Wykupili nagłówek. Po paru dniach przerwy znowu wykupili. Pewnie dużo gimbusów się daje nabrać na te "markowe" ciuchy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wpisałem sobie na szybko w google pilkasklep.pl opinie. Na forach dziesiątki ludzi pisze ze zostało oszukanych. Ja bym nie ryzykował

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niewiem ale jak wszedlem na strone to sie poczulem jak na jakims gejowskim portalu co od razu mnie odrzucilo od przegladania reszty zawartosci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niewiem ale jak wszedlem na strone to sie poczulem jak na jakims gejowskim portalu co od razu mnie odrzucilo od przegladania reszty zawartosci...

Reklamowali się na jednym z portali społecznościowych dla gejów, zresztą... kupili reklamy na wielu dużych portalach, wysyłali mailing do @onetu. A tak w ogóle nie ufałbym:

Sklep Internetowy "PilkaSklep" działający pod adresem www.pilkasklep.pl, prowadzony jest przez BAROIS LIMITED No. 90 Jaffe Road, Room 1701, 17/F., Henan Building Wanchai, Hong Kong.

 

To już bardziej zaufałbym firmie "R.Kant, M.Przekręt Spółka Cywilna" - ale zarejestrowanej w Polsce :D

Edited by marismo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×