Jump to content
Sign in to follow this  
AMnews

artline*pl

Recommended Posts

Minęło niewiele dni od wprowadzenia w AfterMarket funkcji "Kup teraz" a już pierwsza ładna sprzedaż.

 

Chyba chodziło Ci o cenę minimalną ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba chodziło Ci o cenę minimalną ;)

 

Chodzi o funkcję "Kup Teraz" wprowadzoną od niedawna dla aukcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chodzi o funkcję "Kup Teraz" wprowadzoną od niedawna dla aukcji.

 

Z kolei ja myślałem o standardowym Kup Teraz i zastanawiałem się o co chodzi skoro widzę taki przycisk ładny szmat czasu. Choć w sumie i tak powinien zaskoczyć, chyba pora spać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

fajna sumka jak na słabą domenę.

 

Tym bardziej cieszy wiedząc, że właśnie kupiona za cenę Kup teraz:)

 

wielkie gratulacje sprzedaży

Share this post


Link to post
Share on other sites
fajna sumka jak na słabą domenę.

 

Tym bardziej cieszy wiedząc, że właśnie kupiona za cenę Kup teraz:)

 

wielkie gratulacje sprzedaży

 

Pozwole się z Tobą nie zgodzić, bo wystraczy wpisać Artline w google, a zobaczysz ile istnieje podobnych domen z rozszerzeniem .net.pl więc albo kupił ją jakiś inwestor, albo jakaś firma, która chciała sobie skrócić adres na stronę. Co do samej domeny nazwa jest ładna do mnei przemawia.

 

Gratulować sprzedaży, a ciekawe czy próbował sprzedać ją KK:)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozwole się z Tobą nie zgodzić, bo wystraczy wpisać Artline w google, a zobaczysz ile istnieje podobnych domen z rozszerzeniem .net.pl więc albo kupił ją jakiś inwestor, albo jakaś firma, która chciała sobie skrócić adres na stronę. Co do samej domeny nazwa jest ładna do mnei przemawia.

 

Gratulować sprzedaży, a ciekawe czy próbował sprzedać ją KK:)

 

Pozdrawiam

hmm... jest sporo firm o tej nazwie... ale i TM ;) zatem może być więcej problemów niż zysków ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś mi tu śmierdzi i to bardzo, jeden kupujący sam się przebijał, czyli to była aukcja, a Ty mówisz o cenie "Kup teraz", więc jak to było aukcja, czy cena 'Kup teraz" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Coś mi tu śmierdzi i to bardzo, jeden kupujący sam się przebijał, czyli to była aukcja, a Ty mówisz o cenie "Kup teraz", więc jak to było aukcja, czy cena 'Kup teraz" ;)

 

Kupujący walczył z ceną minimalną i gdy okazało się, że jest ona równa cenie Kup Teraz to postanowił skorzystać z tej opcji zakupu domeny... Tak myślę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Coś mi tu śmierdzi i to bardzo, jeden kupujący sam się przebijał, czyli to była aukcja, a Ty mówisz o cenie "Kup teraz", więc jak to było aukcja, czy cena 'Kup teraz" ;)

 

Nic nie śmierdzi, tylko funkcje Cena minimalna + Kup teraz to doskonałe narzędzia do automatycznej negocjacji.

1/ Ustawiasz niską cenę startową aukcji - aby zainteresować użytkowników.

2/ Ustawiasz cenę kup teraz trochę wyższą niż minimalna która cię interesuje.

Kupujący wtedy sam musi się zmagać z negocjacjami nie marnując Twojego czasu.

Najważniejsze jest też, że robi to w czasie rzeczywistym, czyli nie ma czasu ochłonąć z emocji czekając na Twoje kontroferty jak to ma miejsce w przypadku zwykłych negocjacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję sprzedaży. Domena mi się podoba, ale i cena za nią uzyskana jest nie najgorsza. Gratuluję obu stronom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×