Jump to content
Sign in to follow this  
Funnnetowisko

[SPRZEDAM] Rozkosz.pl - POTĘŻNY SERWIS ZAROBKOWY Z OGROMNYM POTENCJAŁEM

Recommended Posts

Genialna domena zarejestrowana dekadę temu wraz z Serwisem ! :)

 

Domena z historią - PR-4 ! 10 000 wejść miesięcznie głównie z google,

 

 

Rozkosz.pl to nie jest kolejny serwis na którym w 2 dni zarobisz 10 000 zł z kosmosu, jednak kilka - kilkanaście tysięcy zł wypłaty miesięcznie jest całkiem realne w bardzo krótkim czasie. Dzięki świetnemu skryptowi, przyjaznej grafice i niezwykłej domenie można zbudować największy w Polsce serwis społecznościowy dla dorosłych. Rozkosz.pl to 10 letnia domena której PR=4 , a niezwykle łatwo zapadająca w pamięć krótka nazwa gwarantuje sukces. Wcześniej pod ta domena była strona firmowa producenta erotycznych gier planszowych, po zmianie profilu działalności postanowiliśmy zrobić pod ta domena serwis społecznościowy dla dorosłych. Grafika gotowa , skrypt przetłumaczony na język polski trzeba tylko zadbać o treść i nadać kierunek rozwoju serwisu i późniejszego jego kształtu. Domena była pozycjonowania przez lata dzięki czemu ma naturalny Pr=4 i Google ją wręcz uwielbia :-)

 

Gratis dodaje 10 bannerów gotowych do promocji serwisu w różnych wymiarach !

 

 

W razie pytan proszę pisać na gg nr: 5636

 

Zapraszam na aukcje na Allegro lub Aftermarket - link na priv badz na gg

 

 

 

Wejścia głownie z google:

 

statynew.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jedna aukcja jest licytacją , a druga jest KUP TERAZ :) Do wyboru :P

Zamykasz sobie górną granicę w takim przypadku. Jak cena z aukcji zwykłej znacznie przekroczy cenę z aukcji KT i ktoś zapragnie jednak kupić w KT to jesteś stratny :P Do tego robisz w konia licytujących w drugiej aukcji..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zamykasz sobie górną granicę w takim przypadku. Jak cena z aukcji zwykłej znacznie przekroczy cenę z aukcji KT i ktoś zapragnie jednak kupić w KT to jesteś stratny :) Do tego robisz w konia licytujących w drugiej aukcji..

 

 

Cena Kup Teraz mnie satysfakcjonuje, więc stratny nie będę :P

Kupujący mogą sobie wybrać, która opcja ich bardziej interesuje :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
płacą ale nie serwisom, a kontakty są dostępne za darmo na innych stronach

 

 

Mowie o kontach Vip ktore skrypt ma wbudowane :) Za to uzytkownicy chetnie zaplaca, ponieważ dzieki temu bede mieli dostep do wielu ciekawych funkcji do ktorych zwykly user nie ma dostepu. Prawa dostepu i ich czas mozna nadac w panelu sterowania dla poszczegolnych kwot :P

 

 

Dobrym przykładem jest Erodate.pl, gdzie juz zarejestrowalo się 780 0000 osób i konta Vip sie rozchodza jak cieple buleczki :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ile serwis zarabia miesięcznie ?

 

 

W tej chwili serwis nie zarabia ponieważ trzeba go dopracowac, wybrac jakie funkcje mają być dostepne, dodac konta vip i podlaczyc platnosci. Trzeba troszke pracy wlozyc w serwis.

 

Dodajemy gratis pozycjonowanie na 5 fraz, 500 000 odslon bannerow , 10 gotowych bannerow do promocji itd... Zachecam do lektury na aukcji na allegro , jest tam szczegolowy opis i zalozenia biznes planu.

 

Osoba która choc raz zarabiala w branzy ero, wie ze jest to niesmiertelny i niezwykle dochodowy interes :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Osoba która choc raz zarabiala w branzy ero, wie ze jest to niesmiertelny i niezwykle dochodowy interes :)

 

Więc może zarobisz więcej czerpiąc z niego korzyści, niż sprzedając go? Pozbywać się kury znoszącej złote jajka? Może zatrudnij osobę, która włoży tę pracę, o której wspominasz i będziesz czerpać te ogromne zyski?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Więc może zarobisz więcej czerpiąc z niego korzyści, niż sprzedając go? Pozbywać się kury znoszącej złote jajka? Może zatrudnij osobę, która włoży tę pracę, o której wspominasz i będziesz czerpać te ogromne zyski?

 

 

przez 7 lat byłem producentem planszowych gier erotycznych dla par i juz starczy mi erotyki, mam na glowie kilka innych duzo ciekawszych projektow nie erotycznych. Aktualnie zajmuje sie przeprowadzeniem najwiekszej kampani firm internetowych offline na mojej grze planszowej Biznes Internetowy i prosze mi wierzyc nie narzekam na nude :-) Kazdy potrafi liczyc , wystarczy wklepac pare cyfr by dowiedziec sie ze inwestycja szybko sie zwroci.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja bym powiedział iż nawet w 3 miejscach jest aukcja . Dodatkowo na AM

 

http://www.aftermarket.pl/bid.php?id=945023

 

Do wyboru do koloru, nie kazdy ma konto na allegro i nie kazdy ma na aftermarket :) Na każdej aukcji są te same warunki, a w przypadku sprzedazy na jednej reszta bedzie anulowana :P Dlatego cena minimalna została ustanowiona. Zapraszam do licytacji :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co w przypadku jeżeli w jednej chwili jedna osoba zalicytuje na allegro "kup teraz" i zupełnie inna na AM ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Generyk bardzo fajny, ale nie w tej cenie :)

 

 

 

Dlatego wraz z bardzo fajnym generykiem jest bardzo fajna grafika , bardzo fajne bannery , bardzo fajny skrypt i bardzo fajne pozycjonowanie gratis i bardzo fajna reklama 500 000 odslon bannera :P To czyni cene rowniez bardzo fajna :-)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

w tej branzy jak ktos kuma robi sie biznes na byle jakiej domenie! wiec nie wiem po co ktos ma inwestowac tyle kasy, jeszcze zeby chociaz zarabial... watpie czy ktos to wezmie!

Share this post


Link to post
Share on other sites
w tej branzy jak ktos kuma robi sie biznes na byle jakiej domenie! wiec nie wiem po co ktos ma inwestowac tyle kasy, jeszcze zeby chociaz zarabial... watpie czy ktos to wezmie!

 

 

Dobrze ujęte :) jak ktos kuma robi sie biznes, a jak sie ma dobra domene to sie robi bardzo dobry biznes :P

Kwestia czy ktos chce zarabiac pare stowek czy pare tysiecy :P Pewne jest to ze sie zarabia i inwestycja sie zwroci.

Share this post


Link to post
Share on other sites
dajcie już spokój, fajna domena, reszta to tylko bonus :)

 

Dokładnie :P Można również domene wykorzystać w inny sposob, moze to byc fajny sklep dla par albo sexshop , mozna otworzyc poradnie erotyczna i inne ciekawe pomysly. Domena zapada w pamiec a google ja uwielbia, czego chciec wiecej :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×