Jump to content
Sign in to follow this  
american.boobs

Witam serdecznie!

Recommended Posts

Witam wszystkich domainer'ów!

 

Zarejestrowałam się po to, by mój mężczyzna wiedział, że chcę wiedzieć o czym ze mną rozmawia :P W związku z tym zwracam się do Was z ogromna prośbą, by każde moje nawet najgłupsze pytanie nie zostało bez odpowiedzi; jeden z Was to mój facet i zabrnął w temat już tak daleko, że muszę sięgać pomocy, a zdaję sobie sprawę, że pytania o błahostki po czasie męczą. Doszłam więc do wniosku, że pytając różnych osób nie wydam się im (Wam) uciążliwa :P

 

Pozdrawiam!

 

p.s. nie lubię działu pomoc na di.pl - chaos i nic konkretnego...

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to się teraz na litry wyleje testosteronu.pl w tym wątku :P

 

p.s. To zapewne prowokacja (Anglik to Ty?) od stuleci wiadomo że dla prawdziwego domainera to domeny są dziewczynami, żonami i kochankami :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szczerze? To też przeszło mi to przez myśl, ten nick jest zbyt "wyszukany" :P

 

:P to sie nazywa PR, co nie?

 

Nie jestem facetem, nie inwestuję jeszcze w domeny. Gwoli ścisłości - zajmuję się amatorsko fotografią i głównie na to wydaję oszczędności ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
...zajmuję się amatorsko fotografią i głównie na to wydaję oszczędności :P

 

jesli mozna wiedziec co fotografujesz? ...poza sobą oczywiście

Share this post


Link to post
Share on other sites
...poza sobą oczywiście

 

dziękuję za ten cynizm, Einsteinie :P

 

fotografuję głównie ludzi (ale nie w studio), na avatarze jest moja modelka, nie ja. Może kiedyś, jak się dorobię zrobię swoją autorską stronę i się pochwalę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może kiedyś, jak się dorobię zrobię swoją autorską stronę i się pochwalę.

 

Pamiętaj o dobrej domenie! :P

Nie będę cię zbyt wylewnie witał, żeby się nie narazić wspomnianemu chłopakowi, a nuż patrzy. :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
dziękuję za ten cynizm, Einsteinie (sygnaturka Twa) :P

 

to nie cynizm :P odpowiednie wnioskowanie, po moim na przykład można wnioskować, że zdarza mi się fotografować...hmm kobiety zwykle określają to jako 'beznadziejna kupa żelaza' ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
to nie cynizm :P odpowiednie wnioskowanie, po moim na przykład można wnioskować, że zdarza mi się fotografować...hmm kobiety zwykle określają to jako 'beznadziejna kupa żelaza' :P

 

Ja tam widzę pociąg do Zakopanego. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
'beznadziejna kupa żelaza' :P

 

znaczy co? aparaty? jeśli tak to... bywa i tak :P jeśli o mnie chodzi - w życiu tak nie nazwałam mojego maleństwa!

 

p.s. pociąg do Zakopanego też mam. 28-go grudnia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@PB ..to jest pociąg (EP09 w starym, prze pięknym malowaniu na czele) do Wa-wy akurat :P konkretnie w łuczycach gdzie pieszo szedłem z krk żeby zrobić to piękne zdjątko :P

 

a co do kupy żelaza to takie określenia słyszałem odnośnie lokomotyw, które to bywają od paru lat w roli głównej, w kadrze zdjęć robionych przeze mnie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
a widzisz, źle Cię zrozumiałam :P zwracam honor

 

nie bywam obraźliwy, czy obrażający się czy jakby to inaczej ująć :P

Jakże móglbym powiedziec złe słowo na to małe piękne stworzonko...aparat to moje drugie oko ;) gdyby tak się zjednoczyły (wszystkie oczy w jedno ), gdybym tak mogł rejestrować wszystko co widzę, tworzyłbym najlepsze filmy na świecie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
aparat to moje drugie oko ;) gdyby tak się zjednoczyły (wszystkie oczy w jedno ), gdybym tak mogł rejestrować wszystko co widzę, tworzyłbym najlepsze filmy na świecie :P

 

Coś jak Dzień Świra FPP? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Coś jak Dzień Świra FPP? :P

 

Dokładnie...wszystko ładnie rejestrować, później do domu, na komputer i montaż ;) miesiąc później miliony w hollywood :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

No proszę wątek założyła kobieta płci przeciwnej i to jej należą się fanfary a tymczasem panowie sobie z słodzą i nie mogą się od siebie oderwać ;-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
No proszę wątek założyła kobieta płci przeciwnej i to jej należą się fanfary a tymczasem panowie sobie z słodzą i nie mogą się od siebie oderwać ;-P

 

bo Pani trochę małomówna :P ...podsumowując powyższe przemyślenia Pani ma ładny avatar :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że emocje większości panów już opadły więc mogę Cię już przywitać normalnie :

Witaj dociekliwa ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×