Jump to content
Sign in to follow this  
J23

Prośba o pomoc - dyskusja

Recommended Posts

Właśnie dziś w porannej poczcie znalazłem taką oto wiadomość:

 

Witam,

Piszę ten list z należytym szacunkiem i serce pełne łez, smutku, chcę prosić o wybaczenie tego listu powinien przyjść do was jako niespodzianka i swego rodzaju zakłopotanie, ponieważ będziesz odbierać je od nieznanych osób. Postanowiłem wysłać tego maila, bo osobiście nie chce się wstydzić, ale to z powodu mojej sytuacji, które wymagają pilnej opieki, miłości, natychmiastowej uwagi i interwencji stąd wewnętrznej Zachęcam do skontaktowania się z pomocą. Natknąłem się na e-mail kontaktu w jednym z nich podczas przeglądania Internetu w poszukiwaniu zagranicznych partnerów biznesowych, którzy pomogą mi inwestować fundusz. Dopiero po przejściu poprzez swój profil, które przewiduje się w dobrym stanie, że i zdecydowałem się napisać do ciebie. Wierzę, że możecie mi pomóc, jeśli są przenoszone przez ducha, aby mi pomóc.

 

Powód, dla kontaktu z Tobą, że chcę, aby inwestować środki w swoim kraju, i jak będzie się dowiedzieć, czy może to być możliwe, aby mi pomóc do inwestowania funduszu w zyskownych projektów biznesowych w danym kraju. Jak zostało to wskazane powyżej i natknął się na swój profil w jednym z nich i czułem potrzebę kontaktu z Tobą, ponieważ Twój profil mój umysł powiedział mi, że odpowiedź z powrotem mój mail i, że będzie mi pomóc. Będę bardzo zadowolony, gdyby można doprowadzić mnie do prawego kanału przez udzielenia pomocy mi w zakresie zapewnienia bezpiecznego rachunku bankowego, funduszu zostaną przekazane zanim inwestowanie pieniędzy w zdrowej i trwałej inwestycji. Jeszcze raz, proszę mi wybaczyć wysłaniem poczty. Jestem pewien, że nie spodziewają się otrzymywać wiadomości z nieznanych osób w tym czasie.

 

To jest dla mnie bardzo ważne, aby przedstawić się wam w tym momencie. Mam na imię Desmond Kara, jestem 23 lat młody człowiek z Republiki Liberii w West w Afryce.

Mój ojciec późno Panie Kamara Kara był prezesem i dyrektorem zarządzającym "National Diamond Company Limited" w Monrovia stolicy mojego kraju i był również osobisty doradca byłego szefa państwa, Charles Taylor, który jest aktualnie na rozprawy, na Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości w Hadze w Holandii za zbrodnie przeciwko ludzkości. Mój ojciec i matka zostali zaatakowani przez uzbrojonych rebeliantów wewnątrz naszego domu jeden wczesnym rankiem i jak z nich zginęło z zimną krwią, to zło popełnione przez ludzi bez serca podczas krwawej wojny walczył w moim kraju. Byłem na Uniwersytecie w Liberii czytanie Stosunków Międzynarodowych kiedy to smutne zdarzenie miało miejsce. Jestem jedyną osobą, która żyje w mojej rodzinie, to daje mi koszmary i bezsenne noce kiedy pamiętam okrutną śmiercią jednego z rodziców. Udało mi się znaleźć drogę do pobliskiego kraju, Senegalu, gdzie żyję teraz jako uchodźcy w agencji ONZ dla uchodźców, dzięki pomocy członków Czerwonego Krzyża.

 

Powód, dla kontaktu z Tobą, że chcę Ci pomóc w obszarze inwestycji w moje fundusze dochodowe przedsięwzięcia biznesowe. A także, aby mi pomóc, aby zapewnić transfer ogromne pieniądze w moim posiadaniu, które mój ojciec pozostawił do bezpiecznego rachunek bankowy w kraju. Kwota jest US 9.700.000 dolarów (dziewięć milionów siedemset tysięcy dolarów amerykańskich), że został złożony w jednym z banków w Londynie, Wielka Brytania kilka lat temu przez mojego ojca, w którym moje nazwisko pojawiło się w jego najbliższym krewnym i beneficjenta funduszu w banku aktach urzędowych depozytu. Chcę, żebyś był moim partnerem biznesowym i zagranicznych przedstawiciela. Twoim obowiązkiem jest, aby mi pomóc, aby zapewnić przekazanie powyższej kwoty wymienione pieniędzy w bezpieczne rachunek bankowy w kraju. Nie jestem zezwala na to prawo tego kraju, aby otworzyć konto bankowe lub przekazem pieniężnym do każdego banku z powodu mojego statusu uchodźcy, prawo nie pozwala Senegal uchodźców, aby otworzyć konto bankowe lub przekazem pieniężnym do banków. Kiedy skontaktowała banku, w którym fundusz został złożony dyrektor banku potwierdził, że pieniądze są nienaruszone i poradził mi, aby szukać zagranicznego inwestora, który może mi pomóc do inwestowania funduszu.

 

Zdecydowałem się dać 10% całkowitej sumy jako prowizję za pomoc, którą zamierzamy dać mi do zapewnienia bezpiecznego rachunku bankowego, w którym fundusz najpierw zostać przekazane przed rozpoczęciem inwestycji to w swoim kraju. Będziesz mieć również prawo do określonego procentu naliczone zysku po inwestycji. Mam pełne zaufanie w zdolność mi pomóc na podstawie tego co widziałem w swoim profilu. Dla Ciebie, aby poznać rzeczywistość istnienia funduszu, to zapraszam was do Senegalu do mnie osobiście, aby zobaczyć fizyczny dowód, że fundusz został złożony w banku w Londynie przez mojego ojca przed jego przedwczesną śmiercią uważam zgromadzeniu bardzo ważne. Dam ci więcej informacji na temat transakcji, a także wysyłać swoje zdjęcia do Ciebie i natychmiast otrzymać odpowiedź. Powinieneś mnie odpowiedzi z powrotem przez ten adres e-mail. Należy również skontaktować się ze mną poprzez ten numer telefonu (00221768726671), to jest bardzo ważne dla mnie, aby porozmawiać z tobą przez telefon.

 

Z poważaniem,

Desmond.

Edited by J23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takich "listów" na moją pocztę o2 dostaję setki miesięcznie, jak napisał megalgal nie bądź naiwny i nie daj się oszukać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×