Jump to content
DD

Ruszyły promocje w ACTIVE 24!

Recommended Posts

Wystarczy mail do supportu, a wszystkie rezerwacje na starcie będą zablokowane do rejestracji. Nie wiem czy w Active24 to oferują, ale w DomenyTanio na pewno ;)

 

Oczywiście - w obu serwisach można poprosić support o automatyczne zatrzymywanie zamówień. Tylko wtedy trzeba "ręcznie" każdą rejestrację i przedłużenie aktywować. No ale coś za coś ;)

 

@ pitreq - od tego jest panel i dział zamówień - jeśli czegoś nie chcesz rejestrować - wystarczy skasować zamówienie przed opłatą i po kłopocie ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
hehehe widzę że bój o rynek domen już się rozpoczął ;P

 

az.pl wprowadziło domeny pl po 3,99 zł ;)

 

NOKAUT ?;) hehe

 

jaka będzie odp A24 ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ja wiem czy taki nokaut ;) Jak dla mnie wielkim plusem dla active24 jest to że wydają kod authinfo bez żadnych problemów ;)

 

Patrząc również na ceny przedłużenia domeny to active24 znokautuje az.pl ;)

 

Zakupiłem wczoraj kilka domenek regionalnych w active24 i jeżeli wszystko będzie ok to możliwe że i trochę przeniose domen *.pl z uwagi na atrakcyjną cene przedłużenia ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
hehehe widzę że bój o rynek domen już się rozpoczął ;P

 

az.pl wprowadziło domeny pl po 3,99 zł ;)

 

Oferta az.pl ma moim zdaniem dwie zasadnicze wady dla "domeniarzy" - limit 100 domen zakupionych w promocji miesięcznie:

 

http://www.az.pl/regulamin-regulamin-uslug...ing-domeny.html

30. Az.pl ma prawo wstrzymać dla dowolnego nr ID promocję rejestracji domen, w przypadku gdy stwierdzi, iż rejestracje domen nie odbywają się na potrzeby serwisów www w przypadku rejestracji ponad 100 domen miesięcznie.

 

oraz wysoka opłata za wydanie kodu AuthInfo.

 

--

Daniel Dryzek

http://active24.pl - .pl za 9.90 PLN! Bez opłat za AuthInfo, hurtowa rejestracja domen.

http://domenytanio.pl - domeny .pl tylko 9.00 PLN, przedłużenie ważności tylko 79 PLN

http://secondarymarket.pl - pierwsza międzynarodowa konferencja o domenach w Polsce! Wstęp: BEZPŁATNY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi to akurat bez różnicy bo jak rejestruje 5 domen w miesiącu to jest dobrze więc limity mnie nie obejmują ;) Jedyne co to w az.pl ceny odnowienia są piekielnie wysokie ;/ Dzisiaj wyliczyłem że koszt odnowienia moich kilku domen to 1200 zł w az.pl... a po przeniesieniu do innego rejestratora koszt zmniejszy się o połowę...

 

A co do wydawania kodu authinfo to akurat im się nie dziwie że karzą zwracać wyrównanie ceny domeny jeżeli jest kupiona w promocji bo wkońcu oni do pierwszej rejestracji dopłacają ;)

 

 

Co do obecnej promocji to troche się rozhulałem ;) Na razie 29 regionalnych zakupiłem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Home.pl

 

.pl-od 0.49 zł

.eu-od 0.49 zł

.com.pl-od 0.49 zł

.com-od 0.49 zł

domeny regionalne-od 0.49 zł

Z regulaminu tej promocji:

 

W promocji Ostrrra... promocja! obowiązują następujące zasady:

 

1. Promocja trwa od 19 września 2007 r. godz. 15:00 do odwołania.

2. W okresie trwania promocji zarejestruj dowolny serwer WWW oraz zgłoś do rejestracji domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest stara promocja. Cen noworocznych jeszcze nie wprowadzili. Ostra promocja dotyczy tylko domeny zakupionej wraz z serwerem, więc standardowa cena to aktualnie 49.90zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W Active24.pl 1 zł netto miesięcznie mniej - czyli za rok cena przedłużenia będzie już o 13 zł niższa niż obecnie.

Rozumiem że chodzi jedynie o domeny *.pl :>? I nie dotyzy globalnych i regionalnych:>?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rozumiem że chodzi jedynie o domeny *.pl :>? I nie dotyzy globalnych i regionalnych:>?

 

W tej chwili tak, ale już planujemy obniżki dla innych domen. Od lutego 2008 EURid obniża cenę rejestracji i przedłużenia domeny .eu do 4 EURO (z obecnych 5 EURO) - dlatego domenę .eu też na pewno czekają i nas obniżki.

 

ACTIVE 24 jest również akredytowanym rejestratorem w ICANN, dlatego wkrótce będziemy mogli zaoferować naszym Klientom również niższe ceny dla domen globalnych com, net, org, info, biz.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pytanie! Jak wygląda sprawa odnotowania wpłaty na koncie Active24? Czy w panelu gdzieś pojawia się, że jest opłacona ale jeszcze nie zarejestrowana, czy jednak domena opłacona wygląda tak jak nieopłacona i dopiero po 02.01.2008 można będzie zobaczyć radykalną zmianę?

 

Dobra, nie było tematu, zbyt pobieżnie przejrzałem panel na Active ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W fakturach nie mam, ale jest informacja w transakcjach jako zasilenie konta i tytuł z przelewu. To jak to w końcu jest?

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm o dziwo jedną regionalną mam już zarejestrowaną :> Data rejestracji: 2007-12-28 12:20:34 a więc kiedy w końcu miały się zacząć rejestracje domen :P?

Share this post


Link to post
Share on other sites
hmm o dziwo jedną regionalną mam już zarejestrowaną :> Data rejestracji: 2007-12-28 12:20:34 a więc kiedy w końcu miały się zacząć rejestracje domen :P?

na regionalne jest aktualna promocja do końca roku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanie do Daniela

Domena zamówiona, pieniązki na koncie - Dlaczego system nie rejestruje mi automatycznie domeny tak tylko $$ znajdzie sie na koncie ? W zamówieniach jest jako AKTYWNA.

 

Tak samo z przedłużaniem domeny. Kasa leży na koncie a tu nie ma przycisku kolo domeny "PRZEDŁUŻ" :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pytanie do Daniela

Domena zamówiona, pieniązki na koncie - Dlaczego system nie rejestruje mi automatycznie domeny tak tylko $$ znajdzie sie na koncie ? W zamówieniach jest jako AKTYWNA.

 

Tak samo z przedłużaniem domeny. Kasa leży na koncie a tu nie ma przycisku kolo domeny "PRZEDŁUŻ" :blink:

 

W większości przypadków gdy tylko środki są zaksięgowane na koncie abonenckim natychmiast wykonywane są transakcje (rejestracja, przedłużenie domeny itp.), czasami jednak zdarza się przerwa w wykonywaniu transakcji (w wyniku planowanej przerwy lub awarii). Krótkie przerwy mogą się zdarzać - szczególnie teraz na początku Nowego Roku, kiedy rejestrujemy czasami kilkaset domen na godzinę.

 

--

Daniel Dryzek

http://active24.pl - .pl za 9.90 PLN! Bez opłat za AuthInfo, hurtowa rejestracja domen.

http://domenytanio.pl - domeny .pl tylko 9.00 PLN, przedłużenie ważności tylko 79 PLN

http://secondarymarket.pl - pierwsza międzynarodowa konferencja o domenach w Polsce! Wstęp: BEZPŁATNY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×