Jump to content
Sign in to follow this  
Web4Net

DorwacDomene.pl + dorwaćdomene.pl

Recommended Posts

dorwacdomene.pl - zarejestrowana

dorwaćdomene.pl - rezerwacja

dorwaćdomenę.pl - rezerwacja

 

Pewnie masz drugą, więc literówkę a dodatkowo dajesz do wyceny rezerwację... Wersję poprawną jakiś żartowniś podebrał i nie wiadomo po co.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale ja w dalszym ciągu uważam ze dorwacdomene.pl ( get domain ) to świetna nazwa domeny. skąd moje przekonanie? wiem ze mam gust i wiem co jest fajne a co nie. to wy sie nie znacie z przykrością muszę stwierdzić ( a w szczególności andrasz). uważam ze wszyscy Ci którym sie nazwa domeny nie podoba po prostu zazdrości i nie może sobie wybaczyć ze nie wpadła sama na nia wcześniej. czepiacie sie słowa dorwać kiedy to słowo akurat jest nadaje urok, styl tej domenie. dorwaćdomene.pl to jedna z lepszych nazw domen na portfolio i nw dodatku zarejstrowana z palca :]

pozdrawiam :ph34r:

 

I like it :) Rozbawiłeś mnie :D Dzięki !

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale ja w dalszym ciągu uważam ze dorwacdomene.pl ( get domain ) to świetna nazwa domeny. skąd moje przekonanie? wiem ze mam gust i wiem co jest fajne a co nie. to wy sie nie znacie z przykrością muszę stwierdzić ( a w szczególności andrasz). uważam ze wszyscy Ci którym sie nazwa domeny nie podoba po prostu zazdrości i nie może sobie wybaczyć ze nie wpadła sama na nia wcześniej. czepiacie sie słowa dorwać kiedy to słowo akurat jest nadaje urok, styl tej domenie. dorwaćdomene.pl to jedna z lepszych nazw domen na portfolio i nw dodatku zarejstrowana z palca :]

pozdrawiam :ph34r:

Rzeczywiście jest super..za ile ja sprzedajesz? :D

A tak serio to po co się pytasz?

czy tak ciężko jest znieść krytykę?

No naprawdę fajna nazwa ale... na tytuł filmu sensacyjnego o przechwytywaniu domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

topik ubaw po pachy. też chciałbym dorwaćdomenę jakąś na portfolio. może regnę porwaćdomenę/uprowadzićdomenę*pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rzeczywiście jest super..za ile ja sprzedajesz? :(

No naprawdę fajna nazwa ale... na tytuł filmu sensacyjnego o przechwytywaniu domen.

 

Dzięki ale nie sprzedaje :)

 

w rezerwacji:

dorwac.pl

dorwać.pl

przejmowac.pl + IDN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuje za wszystkie komentarze i wypowiedzi.

 

Pozdrawiam

Edited by Web4Net

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardziej nietrafioną nazwę chyba ciężko jest wymyślić :)

 

*** AgentDomen.pl Agent-Domen.pl :(

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites

sprawdzonedomeny.pl

magazyn-domen.pl

skrzyniadomen.pl

kuferdomen.pl

 

Jeszcze wolne... Jak jesteś na forum, to zdążysz :(

Każda z nich (celowo wstawiłem jedną z myślnikiem) jest lepsza na profesjonalne portfolio od zasugerowanej przez Ciebie. Kilka minut kreatywności ;P Siedząc dłużej z pewnością można wymyślić coś lepszego.

 

P.S. Krytykę należy przyjmować z wdzięcznością, przede wszystkim dzięki niej masz możliwość uniknięcia poważnych błędów..

 

#KlinikaDomen peel

#StudniaDomen peel

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardziej nietrafioną nazwę chyba ciężko jest wymyślić :)

 

*** AgentDomen.pl Agent-Domen.pl :(

 

proszę geniuszu zarejestruj z palca fajną wolną .pl pod portfolio. Masz na to 24 godziny takim bystrzakom tyle powinno wystarczyć :)

Nazwa dorwacdomene.pl DD taka sama jak każda inna czym się rożni od np. nazwy kopalnia domen ? Proszę nie wchodzić przy okazji nikomu w cztery litery... :)

 

od przedwczoraj w rezerwacji mam:

 

dorwac.pl

łapać.pl

chwytac.pl

lowic.pl

ogarniac.pl

przejmowac.pl

 

do kazdej IDN z wyjatkiem łapać.pl

 

Pozdro,

Mariusz dWr

Edited by Web4Net

Share this post


Link to post
Share on other sites
sprawdzonedomeny.pl

magazyn-domen.pl

skrzyniadomen.pl

kuferdomen.pl

 

Jeszcze wolne... Jak jesteś na forum, to zdążysz :(

Każda z nich (celowo wstawiłem jedną z myślnikiem) jest lepsza na profesjonalne portfolio od zasugerowanej przez Ciebie. Kilka minut kreatywności ;P Siedząc dłużej z pewnością można wymyślić coś lepszego.

 

P.S. Krytykę należy przyjmować z wdzięcznością, przede wszystkim dzięki niej masz możliwość uniknięcia poważnych błędów..

 

#KlinikaDomen peel

#StudniaDomen peel

 

Widzę, że nie miałeś szans.. Wysyłam PW z innymi wolnymi. Bardzo Cię proszę o info, czy otrzymałeś wiadomość, bo chyba mam jakieś problemy z wysyłaniem PW.

 

pozdr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena z tematu jest fatalna, nie dosyć, że "dorwać" ma raczej negatywny wydźwięk, to jeszcze w nazwie dwie litery z ogonkami. To ma być dobra nazwa? Fajny żart. Wolałbym zdecydowanie propozycje wymienione wyżej. Odnoszę wrażenie Web4Net, że jesteś młodą osobą, a jeśli nie, to wychodzi na to, że odrobinę niedojrzałą...

 

A to

 

"...wiem ze mam gust i wiem co jest fajne a co nie. to wy sie nie znacie z przykrością muszę stwierdzić..."

 

To już czysty snobizm.

 

 

Co do domeny z tematu - nawet bym jej nie zarezerwował, o rejestracji nie wspominając. Za rok spadnie, chyba, że lubisz dokarmiać bezwartościowe domeny. Kto co lubi :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie obrażam się za tego snoba. wybaczam. :(

 

Pod domena będzie znajdowało sie moje skromniutkie i przeciętne portfolio wiec nazwa tez powinna być skromna i przeciętna. W dalszym ciągu uważam ze domena jest fajna w sam raz na moje portfolio, jakoś nie potraficie mnie przekonać do zmiany zdania. Tak naprawdę wasze wypowiedzi pozbawione sa argumentów. Przyczepiliście sie do słowa dorwać które nadaje cały urok domenie. Nie mam zamiaru kupować na rynku wtórnym domeny bo pewnie oferty byłyby za byle jaką domenę co rzędu xxx/xxxx A ja mam fajna domenę za 12 zł i jestem szczęśliwy i zadowolony. Poza tym spora ilość postów, waszych komentarzy na temat mojej domeny daje mi do myślenia. Czemu tak bardzo zależy wam żebym zmienił domenę na inna? To moja sprawa pod jaka nazwa będę utrzymywał www. To jest postanowione,na domenie dorwacdomene.pl + dorwac.pl będzie portfolio. Nie wiem czemu sie tak przejęliście, niektórzy nawet wysyłają mi propozycje kupna innych domen. Prawda jest taka, ze ja wiem co dla mnie samego jest fajne a co nie domena nie idzie na sprzedaz zostaje u mnie bo mnie sie podba, wam wcale nie musi. Nie jest to przejaw snobizmu bo snobizm panie blazej to:

"postawa objawiającą się chęcią zaimponowania innym osobom oraz wykazania swojej wiedzy na dany temat. Osoby takie często są nazywane snobami, przykładowo mogą to być części bywalcy oper, teatrów oraz spektakli, lecz jedynie w celu zamanifestowania swojej kultury, zainteresowań czy upodobań. Osoby te nie są zorientowane w temacie bądź dziedzinie o jakiej się wypowiadają lub w której biorą udział"

 

Ja nie jestem pewnie tak dobrze zorientowany w temacie domen ale widzę ze wy tak. nie wystawiłem domeny do wyceny tylko do zapoznania sie z wasza opinia i na pewno nie chce wam niczym zaimponować bo gdybym chciał to pewnie zrobiłbym to chwaląc sie nabyciem nazwy domeny.pl Ja po prostu uważam ze domena dorwacdomene.pl kupiona na rynku pierwotnym za 12 zl jest zajebistą inwestycją. I wy dobrze o tym wiecie. A domenami to interesuje sie dłużej niz polowa osób która tutaj zabierała głos heh

 

Pozdrawiam

dWr

 

www.dorwacdomene.pl

 

www.dorwać.pl

Edited by Web4Net

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena, jak domena - ma sie podobac wlascicielowi, tym bardziej, ze ma sluzyc jako nosnik portfolio. Skoro uwazasz, ze jest idealna do tego celu, to dobrze. Mozesz byc pewny, ze wiele osob z tego forum wejdzie tam tylko po to zeby ocenic jakosc Twoich pozostalych domen.

 

Zastanawia mnie jedna rzecz:

 

Skoro zajmujesz sie domenami, to dlaczego rejestrujesz je w home.pl :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie obrażam się za tego snoba. wybaczam. :)

 

Pod domena będzie znajdowało sie moje skromniutkie i przeciętne portfolio wiec nazwa tez powinna być skromna i przeciętna. W dalszym ciągu uważam ze domena jest fajna w sam raz na moje portfolio, jakoś nie potraficie mnie przekonać do zmiany zdania. Tak naprawdę wasze wypowiedzi pozbawione sa argumentów. Przyczepiliście sie do słowa dorwać które nadaje cały urok domenie. Nie mam zamiaru kupować na rynku wtórnym domeny bo pewnie oferty byłyby za byle jaką domenę co rzędu xxx/xxxx A ja mam fajna domenę za 12 zł i jestem szczęśliwy i zadowolony. Poza tym spora ilość postów, waszych komentarzy na temat mojej domeny daje mi do myślenia. Czemu tak bardzo zależy wam żebym zmienił domenę na inna? To moja sprawa pod jaka nazwa będę utrzymywał www. To jest postanowione,na domenie dorwacdomene.pl + dorwac.pl będzie portfolio. Nie wiem czemu sie tak przejęliście, niektórzy nawet wysyłają mi propozycje kupna innych domen. Prawda jest taka, ze ja wiem co dla mnie samego jest fajne a co nie domena nie idzie na sprzedaz zostaje u mnie bo mnie sie podba, wam wcale nie musi. Nie jest to przejaw snobizmu bo snobizm panie blazej to:

..............

 

www.dorwacdomene.pl

 

www.dorwać.pl

 

Taaa.....wiesz co??Jesteś najlepszy....Jak dorosnę chcę być taki jak ty..............................

 

Masz rację wchodząc z założenia iż każdy ma swój gust i swoje upodobania.Podoba się Tobie właśnie ta nazwa??ok,masz ją i dbaj o nią.Ale skoro pytasz starszyznę(chodzi o staż nie o wiek) o zdanie to przyjmij krytykę z pokorą.

Ja widzisz jeżdżę LANCIĄ THESIS i dla mnie te auto jest piękne a innym się nie podoba.

 

de gustibus non est disputandum. .......jak powiadał ktoś z dawien dawny :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zastanawia mnie jedna rzecz:

 

Skoro zajmujesz sie domenami, to dlaczego rejestrujesz je w home.pl :(

 

 

W home.pl utrzymuje domeny na ktorych szczególnie mi zależy, a najczęściej rejestruje domeny w dropped i premium. Domeny traktuje raczej jak hobby aniżeli źródło utrzymania.

Edited by Web4Net

Share this post


Link to post
Share on other sites
sprawdzonedomeny.pl

magazyn-domen.pl

skrzyniadomen.pl

kuferdomen.pl

 

Jeszcze wolne... Jak jesteś na forum, to zdążysz :(

Każda z nich (celowo wstawiłem jedną z myślnikiem) jest lepsza na profesjonalne portfolio od zasugerowanej przez Ciebie. Kilka minut kreatywności ;P Siedząc dłużej z pewnością można wymyślić coś lepszego.

 

P.S. Krytykę należy przyjmować z wdzięcznością, przede wszystkim dzięki niej masz możliwość uniknięcia poważnych błędów..

 

#KlinikaDomen peel

#StudniaDomen peel

 

A ja chyba przygarnę kuferdomen.pl

Podoba mi się ta domena

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja chyba przygarnę kuferdomen.pl

Podoba mi się ta domena

 

domeryka.pl leży wolna a tak fajnie brzmi.........coś jak ezoteryka.......jakoś tak tajemniczo i fachowo mi w ucho wpada ;-)

No i na upartego jak jakiś ERYK chciałb się domem pochwalić to nazwa jak znalazł ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
domeryka.pl leży wolna a tak fajnie brzmi.........coś jak ezoteryka.......jakoś tak tajemniczo i fachowo mi w ucho wpada ;-)

No i na upartego jak jakiś ERYK chciałb się domem pochwalić to nazwa jak znalazł ;-)

 

Chyba się nada tylko dla Eryka :) "domeryka" nie ma nic wspólnego z "domenami", ew. domenoryka, ale już takiej Erykowi nie opchniesz, więc albo rybka albo pipka...

 

Chociaż za kilka lat pewnie wprowadzą w gimnazjum taki przedmiot jak domenoryka, wtedy to będzie generyk... Może warto zainwestować? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×