Jump to content
Sign in to follow this  
AMnews

Jak w banku

Recommended Posts

Od 1 lipca zostanie wprowadzone oprocentowanie pieniędzy na kontach użytkowników w AM, dzięki temu lokowanie pieniędzy w AfterMarket zamiast na rachunkach bankowych będzie korzystniejsze.

 

Liczymy, że teraz większa ilość użytkowników zdecyduje się na posiadanie środków w AM,

co przełoży się na przyśpieszenie transakcji dokonywanych na naszej giełdzie. więcej>>>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miło z waszej strony, ale nie wydaje mi się, żeby dzięki temu nagle ludzie zaczęli trzymać pieniądze na kontach w AM. Ja wyciągam wszystko powyżej 100 PLN natychmiast jak tylko spłynie. Nie dlatego, że mi nie rosną procenty, tylko dlatego, że chcę mieć te pieniądze pod ręką dostępne na różne wydatki - nie tylko na domeny.

 

Tak czy siak, życzę jak najlepiej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Miło z waszej strony, ale nie wydaje mi się, żeby dzięki temu nagle ludzie zaczęli trzymać pieniądze na kontach w AM. Ja wyciągam wszystko powyżej 100 PLN natychmiast jak tylko spłynie. Nie dlatego, że mi nie rosną procenty, tylko dlatego, że chcę mieć te pieniądze pod ręką dostępne na różne wydatki - nie tylko na domeny.

 

Tak czy siak, życzę jak najlepiej :)

 

 

Nie chodzi, aby trzymać wszystkie pieniądze w AM, ale by zmniejszyć odsetek drobnych wpłat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie dlatego, że mi nie rosną procenty, tylko dlatego, że chcę mieć te pieniądze pod ręką dostępne na różne wydatki - nie tylko na domeny.

To już tylko patrzeć gdy wdrożą przelewy natychmiastowe (jak blucash.pl), i będzie zupełnie jak bank, tylko że bez licencji i gwarancji BFG :)

a.

Edited by ams

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×