Jump to content
Sign in to follow this  
jake_2011

jedynka.com - wycena

Recommended Posts

Jestem wlascicielem tej domeny od lat 90tych i ciekawi mnie ile moze byc warta. Domena byla uzywana przez wiele lat do promocji klubu nocnego, ktory na poczatku br zamknal sie, po czym zmienil nazwe. Dziekuje i czekam na opinie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jestem wlascicielem tej domeny od lat 90tych i ciekawi mnie ile moze byc warta. Domena byla uzywana przez wiele lat do promocji klubu nocnego, ktory na poczatku br zamknal sie, po czym zmienil nazwe. Dziekuje i czekam na opinie.

 

Jedynka? hmm... to byl fajny klub w Chicago :)

 

co do domeny to wystaw na SEDO albo w AM

jak dla mnie to jesli Ci sie uda sprzedac domene powyzej 4K-5K KK to bedzie niezle (oczywiscie zycze Ci jak najwiecej xxxx+)

poszukaj w google: jedynka bo jest pare firm z taka nazwa, chocby: jedynka.eu (maja glowna domene i-jedynka.pl -> troche lipna

oczywiscie jest wiele szkol na ktore mowi sie Jedynka wiec rowniez mozesz poszukac i w tym temacie

Edited by vips

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jedynka? hmm... to byl fajny klub w Chicago :)

 

co do domeny to wystaw na SEDO albo w AM

jak dla mnie to jesli Ci sie uda sprzedac domene powyzej 4K-5K KK to bedzie niezle (oczywiscie zycze Ci jak najwiecej xxxx+)

poszukaj w google: jedynka bo jest pare firm z taka nazwa, chocby: jedynka.eu (maja glowna domene i-jedynka.pl -> troche lipna

oczywiscie jest wiele szkol na ktore mowi sie Jedynka wiec rowniez mozesz poszukac i w tym temacie

 

 

No tak, byl, bo po 18 latach i wielkim remoncie na poczatku roku zmienil nazwe. Obecnie klub nazywa sie STEREO. Dzieki za sugestie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena z historią jak i cały klub :)

myślę że średnie x,xxx pln można uzyskać

 

(Pete to jeszcze prowadzi czy sprzedał?)

..BTW widzę że Euro Club na Irving domeny nie przedłużył :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i widzisz błąd plachcik bo skoro adres był dzierżawiony i zarabiał to było warto go posiadać :) Mnie bardziej zastanawia skąd całe forum bierze wiedzę o klubach nocnych...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena z historią jak i cały klub :)

myślę że średnie x,xxx pln można uzyskać

 

(Pete to jeszcze prowadzi czy sprzedał?)

..BTW widzę że Euro Club na Irving domeny nie przedłużył :)

 

 

Tak, jezeli jestes w Chicago to zapraszam. Nowy klub wyglada naprawde imponujaco.

 

@vips: Biorac pod uwage ze domena ta najbardziej pasuje do polskiej firmy, czy SEDO to dobra opcja?

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i widzisz błąd plachcik bo skoro adres był dzierżawiony i zarabiał

 

Skąd masz takie informacje ?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mnie bardziej zastanawia skąd całe forum bierze wiedzę o klubach nocnych...

 

zarowno w Jedynce, jak i w EURO bylem - stare dobre czasy, ale nie o tym jest temat :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
@vips: Biorac pod uwage ze domena ta najbardziej pasuje do polskiej firmy, czy SEDO to dobra opcja?

 

zasugerowalem SEDO poniewaz jesli domena ma branzowy ruch (kluby z US) to na SEDO szybciej sie sprzeda niz na allegro, di, AM itd

ale jesli mierzysz w polskie firmy to oczywiscie wachlarz mozliwosci jest szerszy.

 

Ja gdybym byl wlascicielem nowego klubu ''w okolicach" oczywiscie wolalbym dac $1000-$2000 za domene i jej ruch, niz jednorazowa akcje typu ulotki (a to akurat jest taka granica $) - chociaz dywersyfikacja w reklamie jest jak najbardziej porzadana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwsze co, to skojarzenie z PR 1 ;-) Moze warto uderzyc do Polskiego Radia? Nie wiem, jak z ich popularnoscia w USA, aczkolwiek moznaby sprobowac ;-) Tyle, ze oni coraz bardziej na FB sie udzielaja...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak, jezeli jestes w Chicago to zapraszam. Nowy klub wyglada naprawde imponujaco.

 

@vips: Biorac pod uwage ze domena ta najbardziej pasuje do polskiej firmy, czy SEDO to dobra opcja?

 

Po piętnastu latach wyprowadziłem się z Chicago do Toronto ale chętnie skorzystam jak będę odwiedzał stare kąty.

Pozdrów Kubę o ile jeszcze jest tam DJem.

 

A domenę wystaw na Aftermarket lub jakąś podobną polską giełdę.

Wygasający ruch o tematyce klubowej nie będzie wystarczająco atrakcyjny aby uzyskać dobrą cenę od anglojęzycznych kupców.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po piętnastu latach wyprowadziłem się z Chicago do Toronto ale chętnie skorzystam jak będę odwiedzał stare kąty.

Pozdrów Kubę o ile jeszcze jest tam DJem.

 

A domenę wystaw na Aftermarket lub jakąś podobną polską giełdę.

Wygasający ruch o tematyce klubowej nie będzie wystarczająco atrakcyjny aby uzyskać dobrą cenę od anglojęzycznych kupców.

 

Przemek? Nie widzielismy sie wiele lat, takze nie wiedzialem ze mieszkasz w Toronto. Bywam tam od czasu do czasu bo mam tam rodzine. Oczywiscie, z domena nastawialem sie tylko na kupcow w Polsce, ale jako ze nie jestem w temacie, nie wiedzialem jaki sposob jest najlepszy. Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
A domenę wystaw na Aftermarket lub jakąś podobną polską giełdę.

Wygasający ruch o tematyce klubowej nie będzie wystarczająco atrakcyjny aby uzyskać dobrą cenę od anglojęzycznych kupców.

 

AM? dobry pomysl! Mozna rowniez zaryzywkowac i wystawic na MD2011 o ile .com przejda u Daniela

 

ps. ja tam na fregate poluje bo pewno tez niebawem sie zmieni nazwa :) bedzie dobra domena na serwis zeglarski

Edited by vips

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×